Tag: soutěž

  1. Studentka Gymnázia Karla Čapka získala ocenění Nejlepší student 2022
  2. Matematická soutěž Pangea
  3. Vítězství v KORCHEMu
  4. Matematický Klokan 2022
  5. První tři místa v okresním kole chemické olympiády
  6. Matematická soutěž Pangea = medailové umístění v celostátním kole
  7. Úspěch našich žáků v chemické olympiádě
  8. Významné jubileum
  9. Úspěchy v konverzačních soutěžích
  10. Olympiády a další soutěže
  11. Okresní kolo pythagoriády
  12. Postup do celostátního kola
  13. Velký úspěch v recitační soutěži
  14. Chemický bar
  15. Druhé místo v celostátním přeboru škol (obsahuje VIDEO)
  16. Úspěch ve francouzštině
  17. Okresní kolo Pythagoriády
  18. První místo v krajském kole konverzační soutěže
  19. První místo pro Andreu Žádníkovou
  20. 1. a 2. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce
  21. Dětská scéna – poprvé na GKČD
  22. První místo v chemické olympiádě
  23. Fyzikání olympiáda
  24. Opakované vítězství
  25. První místo v konverzační soutěži v anglickém jazyce
  26. Třetí místo v nejvyšší kategorii matematické olympiády
  27. Druhé místo v celostátní soutěži
  28. Vítězství v okresním kole pythagoriády
  29. Matematická olympiáda
  30. Úspěch v matematickém klokanovi
  31. Matematický klokan
  32. Praktikantská kancelář
  33. Druhé místo v Dějepisné olympiádě
  34. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce
  35. Úspěchy v Matematickém klokanovi
  36. Olympiáda v anglickém jazyce
  37. Okresní kolo Pythagoriády
  38. Výsledky v matematických soutěžích
  39. Soutěž Městské knihovny Dobříš
  40. Jak jsme vyhráli florbal aneb Nic se nevzdává předem
  41. Soutěž
  42. Turnaj ve stolním tenise
  43. Basketbalový turnaj, biatlonový závod
  44. Přehled sportovních akcí září - prosinec 2009
  45. MČR ve stepaerobiku
  46. Mimořádné ocenění projektu Biologie v praxi
  47. Výsledky školního kola Pythagoriády - prima
  48. 1. místo Dana Rysa ve fotografické soutěži
  49. Soutěž o Evropské unii
  50. První místo v Pythagoriádě
  51. Turnaj ve florbale
  52. Výsledky sportovních soutěží
  53. Kouzelný svět loutek - Chomutov
  54. Výsledky matematických soutěží
  55. Povídky malostranské - dramatizace
  56. Konverzační soutěž v anglickém jazyce II
  57. Konverzační soutěž v anglickém jazyce
  58. Turnaj ve florbale
  59. Středoškolské hry Příbram
  60. Hodnotící zpráva z Ekoolympiády ve Vlašimi
  61. 1. místo v Pythagoriádě
  62. První místo v matematické olympiádě
  63. Druhé místo ve volejbalovém turnaji
  64. Výsledky školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce
  65. Okresní kolo matematické olympiády
  66. Konverzační soutěž v německém jazyce
  67. Projekt největší Čech
  68. Mikulášský turnaj ve volejbale 2004
  69. Středoškolské hry Příbram
  70. Pochvalné uznání poroty
  71. 1. místo v okresním kole pythagoriády
  72. 2. místo v okresním kole pythagoriády
  73. 2. a 3. místo v okresním kole soutěže v programování
  74. 1. a 2. místo v okresním kole matematické olympiád
  75. 2. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce
  76. 1. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce
  77. 3. místo v konverzační soutěži v anglickém jazyce
  78. 3. místo v okresním kole Dějepisné olympiády