Novinky

2.3. Ukončen příjem přihlášek ke studiu

Ve čtvrtek 1. března byl ukončen příjem přihlášek ke studiu v osmiletém i čtyřletém studijním oboru. Uchazeči obdrží elektronickou pozvánku k přijímací zkoušce s bližším určením místa a času konání zkoušky po jejím vygenerování v systému CERMATu.  

21.2. Úpravy fotogalerií

K 20. únoru byly přidány do fotogalerií na tomto webu nové funkce/ omezení. Fotografie v galeriích si můžete prohlédnout třemi způsoby:
1. po přihlášení ke stránkám svým školním účtem
2. splněním testu příslušnosti k naší škole
3. získáním odkazu od přihlášeného uživatele.

Přístup dle bodů 2 a 3 je časově omezený a fotografie obsahují vodoznak GD. Bod 2 je vhodný pro naše absolventy (je třeba znát jména svých spolužáků), bod 3 pro rodiče a přátele školy (jednorázový odkaz může vygenerovat kterýkoliv přihlášený žák). Přístup do některý fotogalerií je možný pouze přihlášením, některé galerie jsou určeny jen žákům dané třídy. Pokud byla nějaká galerie v režimu omezení pro danou třídu a zároveň tato třída již absolvovala, není bohužel do této galerie umožněn přístup nikomu. 

26.1. Přijímací řízení

Na stránce přijímací řízení jsme zveřejnili pokyny pro uchazeče o studium. Připomínáme, že přihlášky ke studiu musí být odevzdány do 1. března 2018.

24.1. Přímý přenos fotbalového turnaje

Ve čtvrtek 25. ledna proběhl přímý komentovaný přenos z fotbalového turnaje vyššího gymnázia - https://www.youtube.com/gymkc/live

5.1. [PŘEPLNĚNO] Výjezd do Paříže

V termínu 25. - 29. dubna pořádáme výjezd do Paříže. Podrobný program, pokyny a přihlášku najdete v PDF souboru. Toto město na Seinou jsme naposledy navštívili v roce 2016 v rámci výměny s partnerskou školou v Tonnerre - fotky a článek.

Aktualizace 19.1.: Výjezd je beznadějně zaplněn, díky za zájem.