Suplování

EKOKURZ: VI + Pg + Hl; zbývající žáci dochází do 2. ročníku

Suplování:   Čtvrtek 6.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 5.10.2022 (12:31)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Máchová Štěpánka

..

Mu

Mu

-

-

-

-

-

-

Pergeltová Drahomíra

..

Kr

..

-

Ře

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

před 2. hodinou dohled Přízemí

 

Čapek Miloš

2.hod

odpadá

FYZ

VI

 

Exkurze

 

8.hod

přesun <<

FYZ

VII (AjCf)

(FYZ)

z (20.10. 9.hod)

 

8.hod

přesun >>

FYZ

3 (NjŘí)

 

na 22.9. 9.hod

Hošek Daniel

8.hod

odpadá

ICT

VI (AjKr)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

ICT

VI (AjKr)

 

Exkurze

 

před 7. hodinou dohled 2. patro

 

Hudečková Zuzana

6.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

Exkurze

Králová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

VI (AjKr)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Pg)

ANJ

IV (AjKr)

(2A)

 

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Má)

DEJ

I

(CIMR)

 
 

3.hod

supl. (Má)

DEJ

II

(CIMR)

 
 

4.hod

odpadá

ZSV

VI

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Exkurze

Řehoutová Dana

5.hod

spojeno (Pg)

FRJ

VIII (Frj)

(1B)

 

Sprengerová Jana

před 6. hodinou dohled 2. patro

 

Švancar Petr

6.hod

odpadá

TEV

VI (Chl)

 

Exkurze

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

VI (AjVa)

 

Exkurze

Václavíková Zuzana

8.hod

odpadá

CHE

VI (AjVa)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

CHE

VI (AjVa)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

DEJ

 

(CIMR)

supluje

Musilová Šárka

(Má)

II

3.hod

DEJ

 

(CIMR)

supluje

Musilová Šárka

(Má)

IV

2.hod

ANJ

AjKr

(2A)

supluje

Králová Hana

(Pg)

2

1.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Pg)

VI

1.- 9. hod Exkurze

3

8.hod

FYZ

NjŘí

 

přesun >>

 

na 22.9. 9.hod

VII

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Má)

 

8.hod

FYZ

AjCf

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z (20.10. 9.hod)

VIII

5.hod

FRJ

Frj

(1B)

spojí

Řehoutová Dana

zadána práce

 

6.hod

NKFJ

nKFJ

 

odpadá

 

(Pg)

 

Zpracováno v systému Bakaláři