Suplování

Suplování:   Pondělí 26.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2017 (14:51)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

         

Absc

     

III

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

IV

         

Absc

Absc

Absc

Absc

1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2

           

Absc

Absc

 

VI

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

3

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

-

Fe

Fe

Cf

-

-

-

   

Čeledová Iva

-

-

..

..

Čd

-

-

-

-

Máchová Štěpánka

-

-

..

Bíl

-

..

..

..

..

Michalcová Ivana

-

-

-

-

-

-

-

   

Musilová Šárka

-

-

-

-

-

..

-

..

 

Řehoutová Dana

..

Kr

-

..

..

-

-

   

Sprengerová Jana

-

-

-

-

..

       

Šrámková Monika

..

-

..

..

Ps

-

-

   

Švancar Petr

-

..

..

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

9.hod

odpadá

ZSV

1

 

Obecná absence třídy

Bílek David

4.hod

supl. (Má)

FYZ

I

(FYZ)

 
 

6.hod

odpadá

CHE

III

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

2.hod

spojeno (Šc)

TEV

2 (Chl)

(HALA)

 
 

3.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

I (Dív)

 

Obecná absence třídy

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

VI (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

spojeno (Be)

ANJ

II (AjFe)

(2C)

 
 

8.hod

odpadá

NKAJ

3 (nKaj)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

NKAJ

3 (nKaj)+

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

2.hod

odpadá

CHE

1

 

Obecná absence třídy

Čada Václav

1.hod

přesun >>

DEJ

IV

 

na 4.hod

 

2.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

přesun <<

DEJ

IV

(2B)

z 1.hod

 

5.hod

supl. (Če)

DEJ

I

(2A)

 
 

8.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

7.hod

odpadá

FYZ

VII

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

V (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

FYZ

IV (NjKá)

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

1.hod

změna

MAT

2

(2B)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

III

 

Obecná absence třídy

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

III (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

III (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Fenclová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

VI (AjFe)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Be)

ANJ

II

(1B)

 
 

3.hod

změna

ANJ

3 (NjSv)

(2B)

 
 

3.hod

spojeno (Be)

ANJ

3 (RjBe)

(2B)

 
 

4.hod

změna

ANJ

2 (AjFe)

(2A)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

V (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (KajF)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (KajF)

 

Obecná absence třídy

Hošek Daniel

5.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Janoušková Jitka

3.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZMP

1

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

2.hod

supl. (Ře)

ANJ

I

(2A)

 

Kynčlová Danuše

6.hod

odpadá

NEJ

V (NjKá)

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

2.hod

odpadá

FRJ

V (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

RUJ

1 (RjLu)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

FRJ

VII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Obecná absence třídy

Musilová Šárka

9.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Obecná absence třídy

Prausová Jana

4.hod

změna

CJL

3

(3A)

 
 

5.hod

supl. (Šr)

CJL

3

(3A)

 

Sprengerová Jana

6.hod

navíc

PROJ

2

(HNĚD)

 
 

7.hod

odpadá

ZSV

2

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

3.hod

odpadá

NEJ

1 (NjSv)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

ANJ

 

(2A)

supluje

Králová Hana

(Ře)

 

4.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Bílek David

(Má)

 

5.hod

DEJ

 

(2A)

supluje

Čada Václav

(Če)

II

2.hod

ANJ

 

(1B)

supluje

Fenclová Dana

(Be)

 

4.hod

ANJ

AjFe

(2C)

spojí

Coufalová Ivona

(Be)

IV

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

DEJ

 

(2B)

přesun <<

Čada Václav

z 1.hod

2

1.hod

MAT

 

(2B)

změna

Čapková Zuzana

 
 

2.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

4.hod

ANJ

AjFe

(2A)

změna

Fenclová Dana

 
 

6.hod

PROJ

 

(HNĚD)

navíc

Sprengerová Jana

 

3

3.hod

ANJ

NjSv

(2B)

změna

Fenclová Dana

 
 

3.hod

ANJ

RjBe

(2B)

spojí

Fenclová Dana

(Be)

 

4.hod

CJL

 

(3A)

změna

Prausová Jana

 
 

5.hod

CJL

 

(3A)

supluje

Prausová Jana

(Šr)

divadlo:
tercie + Mu + Mich
sexta + septima + Ře +Šr
1. ročník +Be

projekt svatba - kvinta + Sp
ucebna aula =1. + 2. hodina
učebna červená =3. - 5. hodina

příprava středověkého dne - 6. hodina = 2. roč + sekunda - info = Čd + Sp

 

Zpracováno v systému Bakaláři