Suplování

Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 22.3.2019 (12:17)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1

PROJ

PROJ

PROJ

           

VI

     

PROJ

PROJ

 

PROJ

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Coufalová Ivona

..

Mu

-

Sp

Če

-

-

-

-

Králová Hana

     

..

Fj

 

-

   

Tománková Jana

-

-

   

-

-

-

-

-

Valentová Dana

..

..

-

Sp

Fj

-

-

-

-

Veverka Jan

-

Ča

Čp

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Vv)

FYZ

2

(FYZ)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

VI

 

Projekt

Čapková Zuzana

3.hod

supl. (Vv)

MAT

I

(3C)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

VI

 

Projekt

 

7.hod

změna

MATo

4 (MATo)+

(3C)

 

Čeledová Iva

5.hod

změna

CJL

VIII (AjFj)

(1C)

 
 

5.hod

spojeno (Cf)

CJL

VIII (AjCf)

(1C)

 

Fejtová Blanka

3.hod

změna

ANJ

V (AjFj)

(3B)

 
 

5.hod

supl. (Val)

ANJ

4 (AjVa)

(3C)

 
 

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

4 (AjKr)

(3C)

 

Kynčlová Danuše

4.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Projekt

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Cf)

OBV

III (AjCf)

(3A)

 
 

3.hod

odpadá

ZSV

1

 

Projekt

Sprengerová Jana

4.hod

supl. (Cf)

DEJ

I (AjCf)

(2B)

 
 

4.hod

spojeno (Val)

DEJ

I (AjVa)

(2B)

 

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Projekt

 

4.hod

změna

FYZ

2

(ČERV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

MAT

 

(3C)

supluje

Čapková Zuzana

(Vv)

 

4.hod

DEJ

AjCf

(2B)

supluje

Sprengerová Jana

(Cf)

 

4.hod

DEJ

AjVa

(2B)

spojí

Sprengerová Jana

(Val)

III

2.hod

OBV

AjCf

(3A)

supluje

Musilová Šárka

(Cf)

IV

1.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

V

3.hod

ANJ

AjFj

(3B)

změna

Fejtová Blanka

 

2

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Vv)

 

4.hod

FYZ

 

(ČERV)

změna

Šrámková Monika

 

4

1.hod

KAJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

2.hod

KAJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

5.hod

ANJ

AjVa

(3C)

supluje

Fejtová Blanka

(Val)

 

5.hod

ANJ

AjKr

(3C)

spojí

Fejtová Blanka

(Kr)

 

7.hod

MATo

MATo

(3C)

změna

Čapková Zuzana

 

VIII

5.hod

CJL

AjFj

(1C)

změna

Čeledová Iva

 
 

5.hod

CJL

AjCf

(1C)

spojí

Čeledová Iva

(Cf)

 

7.hod

MATo

MATo

(3C)

změna

Čapková Zuzana

 

Projekt E@News Erasmus+ - vybraní studenti 2. r + sexty - Itálie Imola 25. 3. - 31. 3. 2019 - organizace a doprovod = Cf + Val

Projekt PREVENCE:
1. roč + Vv = 1. - 3. vyuč. hodina - učebna zelená
sexta + Kr = 4. + 5. + 7. vyuč. hodina - učeba 2C

3. roč + septima skup. EKO Tá - 3. roč = výuka Ing. Petra Křivonosková - učebna žlutá
- septima = zadaná práce - učebna 3A
- info = Tá

 

Zpracováno v systému Bakaláři