Seznam našich studentů - absolventů

Pokud naleznete v údajích Vaší třídy nějaké chyby, nahlašte nám je prosím v tomto formuláři. Seznam obsahuje všechny studenty, kteří se v dané třídě vyskytli alespoň půl roku. Údaj o místě bydliště je pouze informativní (aktuální v době studia na naší škole).

Maturita Třída Třídní učitel(é)

2017

oktáva

Štěpánka MÁCHOVÁ, Jana PRAUSOVÁ

4. ročník

Zuzana ČAPKOVÁ

2016

oktáva

Jarmila BENDOVÁ

4. ročník

Zuzana HUDEČKOVÁ, Daniel HOŠEK

2015

oktáva

Daniel HOŠEK

4. ročník

Miloš ČAPEK

2014

oktáva

Iva ČELEDOVÁ

4. ročník

Jana SPRENGEROVÁ, Dana VALENTOVÁ

2013

oktáva

Jana SPRENGEROVÁ, Zuzana ČAPKOVÁ

4. ročník

Danuše KYNČLOVÁ

2012

oktáva

Milan BRABENEC, Danuša HLÁSNÁ

4. ročník

Eva RAŠKOVÁ

2011

oktáva

Marcela CYPRIÁNOVÁ

4. ročník

Miloš ČAPEK

2010

oktáva

Martina BRABENCOVÁ

4. ročník

Dana ŘEHOUTOVÁ

2009

oktáva

Štěpánka MÁCHOVÁ

4. ročník

Danuše KYNČLOVÁ

2008

oktáva

Zuzana ČAPKOVÁ

4. ročník

Jarmila BENDOVÁ

2007

oktáva

Danuša HLÁSNÁ

4. ročník

Jana PRAUSOVÁ, Miloš ČAPEK

2006

oktáva

Dana ŘEHOUTOVÁ

4. ročník

Milan BRABENEC, Eva RAŠKOVÁ

2005

oktáva

Danuše KYNČLOVÁ

4. ročník

Miloš ČAPEK

2004

oktáva

Iva ČELEDOVÁ

4. ročník

Jarmila BENDOVÁ

2003

oktáva

Marcela CYPRIÁNOVÁ

4. ročník

Eva RAŠKOVÁ

2002

oktáva

Martina BRABENCOVÁ, Aleš VONDRÁČEK

4. ročník

Milan BRABENEC

2001

oktáva

Oldřiška SVOJITKOVÁ, Miloš ČAPEK

4. ročník

Miloš KRÁTKÝ

1999

septima

Danuša HLÁSNÁ

4. ročník

Miloš ČAPEK, Eva RAŠKOVÁ

1998

septima

Milan BRABENEC

4. ročník

Jaroslav JEDLIČKA, Blanka ZELINKOVÁ

1997

septima

Věra NATHEROVÁ, Luděk KRÁTKÝ, Blanka ZELINKOVÁ

4. ročník

Miloš KRÁTKÝ

1996

4. ročník

Blanka ZELINKOVÁ

1995

4. ročník

Marcela CYPRIÁNOVÁ

1994

4.A

Jaromír ŽÁK, Jaroslav JEDLIČKA

4.B

Miloš ČAPEK

1993

4.A

Jana TOMÁNKOVÁ

4.B

Oldřiška SVOJITKOVÁ

1992

4.A

Aleš VONDRÁČEK, Blanka ZELINKOVÁ

4.B

Danuša HLÁSNÁ

1991

4.A

Stanislava KRATOCHVÍLOVÁ, Marcela CYPRIÁNOVÁ

4.B

Milada ŠACHOVÁ, Jakub HŘEBAČKA

1990

4.A

Blanka ZELINKOVÁ

4.B

Luděk KRÁTKÝ, Miloš ČAPEK

1989

4.A

Jakub HŘEBAČKA

4.B

Zdeňka CIMICKÁ

1988

4.A

Aleš VONDRÁČEK

4.B

Danuša HLÁSNÁ

1987

4.A

Stanislava KRATOCHVÍLOVÁ

4.B

Milada ŠACHOVÁ

1986

4.A

Blanka ZELINKOVÁ

4.B

Marcela CYPRIÁNOVÁ

1985

4.A

Jakub HŘEBAČKA

4.B

Zdeňka CIMICKÁ

1984

4.A

Aleš VONDRÁČEK

4.B

Jakub HŘEBAČKA, Danuša HLÁSNÁ

1983

4.A

Marcela CYPRIÁNOVÁ, Karel ROSENZWEIG

4.B

Milada ŠACHOVÁ

1982

4.A

Blanka ZELINKOVÁ

4.B

Dagmar ŽÁKOVÁ

1981

4.A

Stanislava KRATOCHVÍLOVÁ

4.B

Zdeňka CIMICKÁ

1980

4.A

Danuša HLÁSNÁ

4.B

Aleš VONDRÁČEK

1979

4.A

Milada ŠACHOVÁ

4.B

Marisa ŠAFAŘÍKOVÁ

1978

4.A

Blanka ZELINKOVÁ

4.B

Dagmar ŽÁKOVÁ

1977

4.A

Jaroslava RYSOVÁ, Zdeňka CIMICKÁ, Jakub HŘEBAČKA

4.B

Věnceslava DUTKOVÁ, Anna VANČÁTOVÁ, Stanislava KRATOCHVÍLOVÁ

1976

4.A

Václav FRAJER

4.B

Erich RENNER, Jakub HŘEBAČKA

1975

4.A

Aleš VONDRÁČEK

4.B

Jaromír ŽÁK, Bohumila FUČÍKOVÁ, Marisa ŠAFAŘÍKOVÁ

1974

4.A

Milada ŠACHOVÁ

4.B

Jakub HŘEBAČKA

1973

4.A

Jaroslava RYSOVÁ

4.B

Dagmar ŽÁKOVÁ

1971

3.A

Aleš VONDRÁČEK

3.B

Jaromír ŽÁK

1970

3. ročník

Milada ŠACHOVÁ

1969

3. ročník

Dagmar ŽÁKOVÁ

1968

3.A

Jaroslava RYSOVÁ

3.B

Milada ŠACHOVÁ, Jaromír ŽÁK

1967

3. ročník

Jakub HŘEBAČKA

1966

3. ročník

Dagmar ŽÁKOVÁ, Miroslav OLIČ, Aleš VONDRÁČEK

1965

3. ročník

Miroslav OLIČ

1964

4. ročník

Milada ŠACHOVÁ, Jakub HŘEBAČKA, Jarmila POPÍLKOVÁ, Jaroslava RYSOVÁ

1963

4. ročník

Miloš ČECH, Dagmar ŽÁKOVÁ

1961

11.tř

Jarmila POPÍLKOVÁ

1960

11.tř

František KOLMAN

1959

11.tř

Miroslav OLIČ

Večerní škola

Natalie VOLKAROVÁ, Milada ŠACHOVÁ

1958

11.tř

Miloš ČECH

Večerní škola

Natalie VOLKAROVÁ, Svatopluk BAMBAS

1957

11.tř

František KOLMAN, Jarmila POPÍLKOVÁ

Večerní škola

Natalie VOLKAROVÁ, Jakub HŘEBAČKA

1956

11.tř

Miroslav OLIČ