Suplování

Do konce školního roku učebny FYZ a HNĚDá mimo provoz. Výuka v ZELené podle rozvrhu HNĚDé.

KVINTA VÝLET: V + Pg + Vk + Vv
LEDNICE A RAKOUSKO: IV + III Nej skupina + Ře + Šr + Ří
EXKURZE VÍTKOV: 3. r + Mu + Ča
TRNKOBRANÍ 2022: VI + Bá + Šc + (Hu)

Suplování:   Čtvrtek 23.6.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2022 (12:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

 

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VI

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

3

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

-

-

Čp

Mj

-

-

     

Čapek Miloš

 

-

-

-

-

-

..

-

..

>>

Musilová Šárka

 

..

-

-

-

-

-

-

-

Pergeltová Drahomíra

 

-

-

..

-

..

-

-

-

-

Řehoutová Dana

-

..

..

Cy

..

..

-

-

-

-

Říhová Jana

-

-

..

..

-

..

-

-

-

-

Šrámková Monika

-

..

..

Hu

..

-

-

-

-

Švancar Petr

 

-

-

Čp

Mj

-

..

     

Veverka Jan

 

-

-

Jr

-

-

..

-

-

-

Václavíková Zuzana

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

3.hod

supl. (Ře)

BIO

VII

(BIO)

 

Čapková Erika

1.hod

odpadá

CJL

VI

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

CJL

VI

 

Exkurze

 

4.hod

spojeno (Šr)

CJL

1 (AjKr)

(3A)

 
 

8.hod

přesun <<

NCJL

1

(3A)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

NCJL

1

 

na 8.hod

Čapková Zuzana

3.hod

spojeno (Šc)

MAT

1 (Chl)

(3A)

 
 

3.hod

supl. (Bá)

MAT

1 (Dív)

(3A)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

V

 

Výlet

 

5.hod

výměna >>

MAT

1

 

na 21.6. 2.hod

 

8.hod

odpadá

NMAT

1

 

zrušeno

Fejtová Blanka

4.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

2.hod

odpadá

BIO

V

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

CHE

3

 

Exkurze

Hošek Daniel

5.hod

odpadá

ICT

V (AjKr)

 

Výlet

Hudečková Zuzana

2.hod

odpadá

CHE

VI

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Šr)

CHE

III

(CHE)

 
 

5.hod

výměna <<

CHE

1

(CHE)

z 21.6. 2.hod

 

6.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

Exkurze

Jaruška Juraj

3.hod

supl. (Vv)

MAT

2

(1A)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

2.hod

odpadá

RUJ

3 (Ruj)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Exkurze

Máchová Štěpánka

1.hod

odpadá

ZMP

V

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

BIO

IV

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Mu)

BIO

2

(BIO)

 

Malá Jana

4.hod

spojeno (Šc)

HUV

II (Chl)

(AULA)

 
 

4.hod

supl. (Bá)

HUV

II (Dív)

(AULA)

 
 

6.hod

odpadá

HUV

IV

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Výlet

Obermajerová Anita

4.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Exkurze

Otčenášková Pavla

3.hod

odpadá

NEJ

V (NjOt)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

NEJ

VI (NjOt)

 

Exkurze

Řehoutová Dana

0.- 9. hod Exkurze

Říhová Jana

0.- 9. hod Exkurze

Semerádová Eva

4.hod

odpadá

MAT

IV

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

odpadá

DEJ

IV

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Exkurze

Šrámková Monika

0.- 9. hod Exkurze

Vandasová Františka

8.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Výlet

Změny v rozvrzích tříd:

II

4.hod

HUV

Chl

(AULA)

spojí

Malá Jana

(Šc)

 

4.hod

HUV

Dív

(AULA)

supluje

Malá Jana

(Bá)

III

3.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Hudečková Zuzana

(Šr)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šr)

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Vv)

IV

0.- 9. hod Exkurze

1

3.hod

MAT

Chl

(3A)

spojí

Čapková Zuzana

(Šc)

 

3.hod

MAT

Dív

(3A)

supluje

Čapková Zuzana

(Bá)

 

4.hod

CJL

AjKr

(3A)

spojí

Čapková Erika

(Šr)

 

5.hod

CHE

 

(CHE)

výměna <<

Hudečková Zuzana

z 21.6. (Út) 2.hod

 

5.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 21.6. (Út) 2.hod

 

8.hod

NCJL

 

(3A)

přesun <<

Čapková Erika

z 9.hod

 

8.hod

NMAT

   

odpadá

 

(Čp)

 

9.hod

NCJL

   

přesun >>

 

na 8.hod

V

1.- 9. hod Výlet

2

3.hod

MAT

 

(1A)

supluje

Jaruška Juraj

(Vv)

 

4.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Máchová Štěpánka

(Mu)

 

8.hod

CHE

Che2

 

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

CHE

Che2

 

odpadá

 

(Vk)

VI

1.- 6. hod Exkurze

3

1.- 6. hod Exkurze

VII

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šr)

 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Šr)

 

3.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Ře)

 

8.hod

FYZ

AjVa

 

odpadá

 

(Ča)

 

9.hod

FYZ

AjCf

 

přesun >>

 

na 16.6. 8.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři