Suplování

DISTANČNÍ VÝUKA: V, 1. ročník

LYŽAŘSKÝ KURZ: II + III + Bá + Šc + Hl
pro žáky neúčastnící se lyžařského kurzu ze sekundy a tercie probíhá výuka společně v tercii dle rozvrhu tercie

Suplování:   Středa 19.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2022 (21:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

-

-

Hb

Pg

Su

-

-

..

..

Čapková Zuzana

       

-

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

   

Vk

Jr

..

..

-

-

..

..

Hošek Daniel

 

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Králová Hana

 

Val

-

-

Cf

Val

..

-

..

 

Máchová Štěpánka

 

..

-

Se

-

Jr

..

-

   

Malá Jana

 

-

-

Ča

Sp

..

..

-

-

-

Švancar Petr

 

-

-

Hb

Pg

Su

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

změna

RUJ

1 (Ruj)

(DisV)

 

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

II (AjCf)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

ANJ

III (AjCf)

(2A)

 
 

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

III (AjKr)

(2A)

 

Čapek Miloš

3.hod

supl. (Mj)

FYZ

VI (Huv)

(1C)

 

Fejtová Blanka

8.hod

změna

ANJ

1 (AjFj)

(DisV)

 

Holubová Miroslava

1.hod

odpadá

CJL

II (AjVa)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Šc)

CJL

IV (Chl)

(3C)

 
 

3.hod

spojeno (Bá)

CJL

IV (Dív)

(3C)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

II (seku)

 

Exkurze

 

6.hod

přesun <<

OBV

III

(2A)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

OBV

III

 

na 6.hod

Hutňanová Zuzana

2.hod

odpadá

VYV

II (seku)

 

Exkurze

 

5.hod

změna

VYV

1 (Vyv)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

VYV

1 (Vyv)

(DisV)

 
 

před 6., 7. hodinou dohled Přízemí

 

Jaruška Juraj

3.hod

supl. (Hl)

MAT

3

(HNĚD)

 
 

5.hod

supl. (Má)

MAT

2

(3A)

 

Lukjanova Svetlana

před 3. hodinou dohled Přízemí

 

Pergeltová Drahomíra

1.hod

změna

FRJ

1 (Frj)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

V (AjKr)

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Šc)

CJL

V (Chl)

(3B)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

CJL

V (Dív)

(3B)

 

Říhová Jana

1.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(DisV)

 

Semerádová Eva

3.hod

supl. (Má)

MAT

I

(ČERV)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

II (seku)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

změna

ZSV

1

(DisV)

 
 

3.hod

změna

DEJ

1

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Mj)

DEJ

VI (Huv)

(3A)

 

Surynek Radek

3.hod

změna

ICT

V (AjVa)

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

FYZ

II (seku)

 

Exkurze

 

5.hod

spojeno (Bá)

FYZ

I (Dív)

(ČERV)

 
 

5.hod

supl. (Šc)

FYZ

I (Chl)

(ČERV)

 
 

8.hod

přesun >>

FYZ

II (AjCf)

 

na 12.1. 9.hod

 

9.hod

přesun >>

FYZ

II (AjVa)

 

na 26.1. 9.hod

Valentová Dana

1.hod

spojeno (Kr)

ANJ

I (AjKr)

(2B)

 
 

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

V (AjKr)

(2B)

 
 

5.hod

změna

ANJ

V (AjVa)

(DisV)

 

Veverka Jan

4.hod

změna

BIO

1

(DisV)

 
 

9.hod

změna

ZMP

1

(DisV)

 

Václavíková Zuzana

2.hod

supl. (Hl)

CHE

V

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

CHE

II (seku)

 

Exkurze

 

6.hod

změna

CHE

V

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

3.hod

MAT

 

(ČERV)

supluje

Semerádová Eva

(Má)

 

5.hod

FYZ

Dív

(ČERV)

spojí

Surynek Radek

(Bá)

 

5.hod

FYZ

Chl

(ČERV)

supluje

Surynek Radek

(Šc)

II

8.hod

FYZ

AjCf

 

přesun >>

 

na 12.1. 9.hod

 

9.hod

FYZ

AjVa

 

přesun >>

 

na 26.1. 9.hod

 

1.- 6. hod Exkurze

III

4.hod

ANJ

AjCf

(2A)

změna

Coufalová Ivona

 
 

4.hod

ANJ

AjKr

(2A)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

 

6.hod

OBV

 

(2A)

přesun <<

Holubová Miroslava

z 9.hod

 

6.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Má)

 

9.hod

OBV

   

přesun >>

 

na 6.hod

IV

3.hod

CJL

Chl

(3C)

supluje

Holubová Miroslava

(Šc)

 

3.hod

CJL

Dív

(3C)

spojí

Holubová Miroslava

(Bá)

1

1.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

1.hod

NEJ

Nej

(DisV)

změna

Říhová Jana

 
 

1.hod

RUJ

Ruj

(DisV)

změna

Bendová Jarmila

 
 

2.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

3.hod

DEJ

 

(DisV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

4.hod

BIO

 

(DisV)

změna

Veverka Jan

 
 

5.hod

VYV

Vyv

(DisV)

změna

Hutňanová Zuzana

 
 

5.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

6.hod

VYV

Vyv

(DisV)

změna

Hutňanová Zuzana

 
 

6.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

8.hod

ANJ

AjFj

(DisV)

změna

Fejtová Blanka

 
 

8.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

ZMP

 

(DisV)

změna

Veverka Jan

 

V

1.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Má)

 

2.hod

CHE

 

(DisV)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hl)

 

3.hod

CJL

AjKr

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

3.hod

ICT

AjVa

(DisV)

změna

Surynek Radek

 
 

4.hod

CJL

Chl

(3B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Šc)

 

4.hod

CJL

Dív

(3B)

spojí

Pergeltová Drahomíra

(Bá)

 

5.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

5.hod

ANJ

AjVa

(DisV)

změna

Valentová Dana

 
 

6.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Václavíková Zuzana

 
 

8.hod

BIO

AjKr

 

odpadá

 

(Hl)

 

9.hod

BIO

AjKr

 

odpadá

 

(Hl)

2

5.hod

MAT

 

(3A)

supluje

Jaruška Juraj

(Má)

 

6.hod

ANJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

VI

3.hod

FYZ

Huv

(1C)

supluje

Čapek Miloš

(Mj)

 

4.hod

DEJ

Huv

(3A)

supluje

Sprengerová Jana

(Mj)

3

3.hod

MAT

 

(HNĚD)

supluje

Jaruška Juraj

(Hl)

4

4.hod

SCH

bSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

5.hod

SCH

bSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

5.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

VIII

4.hod

SCH

bSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

5.hod

SCH

bSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

5.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

Zpracováno v systému Bakaláři