Suplování

WC v druhém patře (naproti 3A/3B) vyhrazeno pro karanténu
UČEBNY PRO VÝUKU: sexta 3A, 3. ročník 3B
TESTOVÁNÍ C-19: sexta 3A Šr 7.50 ~ 3. ročník 3B Cy 9.50 ~ septima (část) ICT Ho 7.50
SEMINÁŘE pro 3. ročník se nekonají prezenčně (septima se prezenčně účastní)

Suplování:   Pátek 14.1.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 14.1.2022 (10:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3

 

Absc

Absc

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Králová Hana

 

Cf

..

Val

           

Veverka Jan

     

Šr

Vk

Sp

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

změna

CJL

3

(3B)

 

Bureš Jan

1.hod

změna

SCD

VII (aSCD)+

(1B)

 
 

2.hod

změna

SCD

VII (aSCD)+

(1B)

 

Coufalová Ivona

1.hod

změna

ANJ

III (AjCf)

(2A)

 
 

1.hod

spojeno (Kr)

ANJ

III (AjKr)

(2A)

 
 

2.hod

navíc

ANJ

VI

(3A)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

VI (AjCf)

 

zrušeno

Cypriánová Marcela

0.hod

přesun >>

SCB

VII (SCBb)+

 

na 28.1. 0.hod

 

3.hod

změna

BIO

3

(3B)

 

Čapek Miloš

5.hod

změna

FYZ

VI

(3A)

 

Čapková Zuzana

4.hod

změna

MAT

1

(ČERV)

 

Musilová Šárka

3.hod

změna

SVS

4 (bSv1)+

(HNĚD)

 
 

4.hod

změna

SVS

4 (bSv1)+

(HNĚD)

 
 

6.hod

změna

DEJ

3

(3B)

 

Pergeltová Drahomíra

3.hod

změna

FRJ

VII (Frj)

(2C)

 

Říhová Jana

2.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(JAZ)

 

Sprengerová Jana

1.hod

změna

DEJ

1

(1C)

 
 

3.hod

změna

DEJ

VI

(3A)

 
 

4.hod

změna

ZSV

3

(3B)

 
 

5.hod

supl. (Vv)

ZSV

1

(CIMR)

 

Šrámková Monika

1.hod

změna

MAT

VI

(3A)

 
 

3.hod

supl. (Vv)

FYZ

2

(CIMR)

 

Valentová Dana

3.hod

spojeno (Kr)

ANJ

V (AjKr)

(2B)

 

Václavíková Zuzana

4.hod

supl. (Vv)

ZMP

VI

(3A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

III

1.hod

ANJ

AjCf

(2A)

změna

Coufalová Ivona

 
 

1.hod

ANJ

AjKr

(2A)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

1

1.hod

DEJ

 

(1C)

změna

Sprengerová Jana

 
 

2.hod

NEJ

Nej

(JAZ)

změna

Říhová Jana

 
 

4.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

5.hod

ZSV

 

(CIMR)

supluje

Sprengerová Jana

(Vv)

V

3.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

2

3.hod

FYZ

 

(CIMR)

supluje

Šrámková Monika

(Vv)

VI

1.hod

MAT

 

(3A)

změna

Šrámková Monika

 
 

2.hod

ANJ

 

(3A)

navíc

Coufalová Ivona

 
 

2.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

2.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

DEJ

 

(3A)

změna

Sprengerová Jana

 
 

4.hod

ZMP

 

(3A)

supluje

Václavíková Zuzana

(Vv)

 

5.hod

FYZ

 

(3A)

změna

Čapek Miloš

 

3

0.hod

SCB

SCBb

 

přesun >>

 

na 28.1. 0.hod

 

3.hod

BIO

 

(3B)

změna

Cypriánová Marcela

 
 

4.hod

ZSV

 

(3B)

změna

Sprengerová Jana

 
 

5.hod

CJL

 

(3B)

změna

Bendová Jarmila

 
 

6.hod

DEJ

 

(3B)

změna

Musilová Šárka

 
 

1., 2. hod Obecná absence třídy

VII

0.hod

SCB

SCBb

 

přesun >>

 

na 28.1. 0.hod

 

1.hod

SCD

aSCD

(1B)

změna

Bureš Jan

 
 

2.hod

SCD

aSCD

(1B)

změna

Bureš Jan

 
 

3.hod

FRJ

Frj

(2C)

změna

Pergeltová Drahomíra

 

4

3.hod

SVS

bSv1

(HNĚD)

změna

Musilová Šárka

 
 

4.hod

SVS

bSv1

(HNĚD)

změna

Musilová Šárka

 

VIII

3.hod

SVS

bSv1

(HNĚD)

změna

Musilová Šárka

 
 

4.hod

SVS

bSv1

(HNĚD)

změna

Musilová Šárka

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři