Suplování

Suplování:   Úterý 4.5.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 1.5.2021 (23:35)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

9.hod

odpadá

NCJL

1

 

zrušeno

Brabencová Martina

2.hod

přesun >>

TEV

2 (Dív)

 

na 8.hod

 

5.hod

změna

TEV

III (Dív)

(mim)

 
 

8.hod

přesun <<

TEV

2 (Dív)

(mim)

z 2.hod

Coufalová Ivona

1.hod

změna

ANJ

I (AjCf)

(SamS)

 
 

2.hod

změna

ANJ

V (AjCf)

(SamS)

 

Čapek Miloš

5.hod

změna

FYZ

IV

(1B)

 

Janošková Eliška

1.hod

změna

ANJ

1 (NjOt)

(SamS)

 

Jaruška Juraj

8.hod

odpadá

NMAT

1

 

zrušeno

Králová Hana

4.hod

změna

ANJ

IV (AjKr)

(1B)

 

Lukjanova Svetlana

3.hod

změna

FRJ

III (FjLu)

(1C)

 

Máchová Štěpánka

1.hod

změna

ZMP

III

(CIMR)

 
 

6.hod

změna

ZMP

IV

(CIMR)

 

Otčenášková Pavla

1.hod

změna

NEJ

IV (NjOt)

(1B)

 
 

3.hod

změna

NEJ

III (NjOt)

(1A)

 
 

4.hod

změna

NEJ

VI (Nej)

(SamS)

 

Pergeltová Drahomíra

1.hod

změna

FRJ

IV (Frj)

(1A)

 
 

2.hod

změna

CJL

IV

(1B)

 

Řehoutová Dana

1.hod

změna

NEJ

IV (NjŘe)

(CHE)

 
 

2.hod

změna

CJL

III

(1C)

 
 

3.hod

změna

NEJ

III (NjŘe)

(CIMR)

 

Semerádová Eva

4.hod

změna

MAT

III

(1C)

 

Surynek Radek

4.hod

změna

ICT

IV (AjVa)

(ICT)

 

Svojitková Oldřiška

2.hod

navíc

NEJ

2 (NjSv)

(DisV)

 

Šrámková Monika

6.hod

změna

FYZ

III

(1C)

 

Švancar Petr

2.hod

přesun >>

TEV

2 (Chl)

 

na 8.hod

 

5.hod

změna

TEV

III (Chl)

(mim)

 
 

8.hod

přesun <<

TEV

2 (Chl)

(mim)

z 2.hod

Tománková Jana

3.hod

změna

ICT

IV (AjKr)

(ICT)

 

Valentová Dana

3.hod

změna

ANJ

IV (AjVa)

(1B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

ANJ

AjCf

(SamS)

změna

Coufalová Ivona

 

III

1.hod

ZMP

 

(CIMR)

změna

Máchová Štěpánka

 
 

2.hod

CJL

 

(1C)

změna

Řehoutová Dana

 
 

3.hod

FRJ

FjLu

(1C)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

3.hod

NEJ

NjOt

(1A)

změna

Otčenášková Pavla

 
 

3.hod

NEJ

NjŘe

(CIMR)

změna

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

MAT

 

(1C)

změna

Semerádová Eva

 
 

5.hod

TEV

Dív

(mim)

změna

Brabencová Martina

 
 

5.hod

TEV

Chl

(mim)

změna

Švancar Petr

 
 

6.hod

FYZ

 

(1C)

změna

Šrámková Monika

 

IV

1.hod

FRJ

Frj

(1A)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

1.hod

NEJ

NjŘe

(CHE)

změna

Řehoutová Dana

 
 

1.hod

NEJ

NjOt

(1B)

změna

Otčenášková Pavla

 
 

2.hod

CJL

 

(1B)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

(1B)

změna

Valentová Dana

 
 

3.hod

ICT

AjKr

(ICT)

změna

Tománková Jana

 
 

4.hod

ANJ

AjKr

(1B)

změna

Králová Hana

 
 

4.hod

ICT

AjVa

(ICT)

změna

Surynek Radek

 
 

5.hod

FYZ

 

(1B)

změna

Čapek Miloš

 
 

6.hod

ZMP

 

(CIMR)

změna

Máchová Štěpánka

 

1

1.hod

ANJ

NjOt

(SamS)

změna

Janošková Eliška

 
 

8.hod

NMAT

   

odpadá

 

(Jr)

 

9.hod

NCJL

   

odpadá

 

(Be)

V

2.hod

ANJ

AjCf

(SamS)

změna

Coufalová Ivona

 

2

2.hod

NEJ

NjSv

(DisV)

navíc

Svojitková Oldřiška

 
 

2.hod

TEV

Dív

 

přesun >>

 

na 8.hod

 

2.hod

TEV

Chl

 

přesun >>

 

na 8.hod

 

8.hod

TEV

Dív

(mim)

přesun <<

Brabencová Martina

z 2.hod

 

8.hod

TEV

Chl

(mim)

přesun <<

Švancar Petr

z 2.hod

VI

4.hod

NEJ

Nej

(SamS)

změna

Otčenášková Pavla

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři