Suplování

1. vyučovací hodina - vyhlášení OB Dášeňka, plato 2. ZŠ
= všechny třídy kromě 4.r a VIII

Suplování:   Čtvrtek 12.9.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 10.9.2019 (12:59)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Coufalová Ivona

-

Val

-

Ho

..

-

..

..

-

 

Cypriánová Marcela

Kr

-

Mich

Mich

-

-

Sp

..

-

 

Čapková Zuzana

Šc

-

Šr

-

-

-

Pg

..

-

 

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

HNĚD

 

NENÍ

NENÍ

NENÍ

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

změna

TEV

2

(mim)

 

Brabencová Martina

1.hod

navíc

TEV

VII

(mim)

 

Čapek Miloš

5.hod

navíc

FYZ

IV

(3A)

 

Čeledová Iva

1.hod

změna

TEV

I

(mim)

 

Hošek Daniel

4.hod

supl. (Cf)

ANJ

I (AjCf)

(ICT)

 
 

5.hod

odpadá

ICT

IV (AjKr)

 

zrušeno

Hutňanová Zuzana

1.hod

změna

TEV

1 (Vyv)

(mim)

 

Jaruška Juraj

1.hod

změna

TEV

IV

(mim)

 
 

4.hod

změna

MAT

1

(ČERV)

 

Králová Hana

1.hod

supl. (Cy)

TEV

V

(mim)

 
 

4.hod

změna

ANJ

VII (Frj)

(ŽLUT)

 

Malá Jana

1.hod

změna

TEV

1 (Huv)

(mim)

 

Pergeltová Drahomíra

1.hod

změna

TEV

3

(mim)

 
 

7.hod

supl. (Čp)

CJL

III

(2B)

 

Sprengerová Jana

7.hod

supl. (Cy)

DEJ

V

(1B)

 

Šrámková Monika

1.hod

změna

TEV

II

(mim)

 
 

3.hod

supl. (Čp)

MAT

VII

(2C)

 
 

4.hod

změna

MAT

3

(FYZ)

 

Švancar Petr

1.hod

supl. (Čp)

TEV

VI

(mim)

 

Tománková Jana

4.hod

změna

EKO

VIII (bEKO)+

(ZEL)

 

Valentová Dana

1.hod

navíc

TEV

III

(mim)

 
 

2.hod

spojeno (Cf)

ANJ

II (AjCf)

(3C)

 

Michalcová Ivana

3.hod

supl. (Cy)

SCH

VIII (bSCH)+

(1C)

zadána práce, info Cy

 

4.hod

supl. (Cy)

SCH

VIII (bSCH)+

(1C)

zadána práce, info Cy

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

 
 

4.hod

ANJ

AjCf

(ICT)

supluje

Hošek Daniel

(Cf)

II

1.hod

TEV

 

(mim)

změna

Šrámková Monika

 
 

2.hod

ANJ

AjCf

(3C)

spojí

Valentová Dana

(Cf)

 

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Cy)

III

1.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Valentová Dana

 
 

7.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Čp)

IV

1.hod

TEV

 

(mim)

změna

Jaruška Juraj

 
 

5.hod

FYZ

 

(3A)

navíc

Čapek Miloš

 

1

1.hod

TEV

Huv

(mim)

změna

Malá Jana

 
 

1.hod

TEV

Vyv

(mim)

změna

Hutňanová Zuzana

 
 

4.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Jaruška Juraj

 

V

1.hod

TEV

 

(mim)

supluje

Králová Hana

(Cy)

 

7.hod

DEJ

 

(1B)

supluje

Sprengerová Jana

(Cy)

2

1.hod

TEV

 

(mim)

změna

Bendová Jarmila

 

VI

1.hod

TEV

 

(mim)

supluje

Švancar Petr

(Čp)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

3

1.hod

TEV

 

(mim)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

4.hod

MAT

 

(FYZ)

změna

Šrámková Monika

 

VII

1.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Brabencová Martina

 
 

3.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Šrámková Monika

(Čp)

 

4.hod

ANJ

Frj

(ŽLUT)

změna

Králová Hana

 

4

3.hod

SCH

bSCH

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Cy

 

4.hod

SCH

bSCH

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Cy

 

4.hod

EKO

bEKO

(ZEL)

změna

Tománková Jana

 

VIII

3.hod

SCH

bSCH

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Cy

 

4.hod

SCH

bSCH

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Cy

 

4.hod

EKO

bEKO

(ZEL)

změna

Tománková Jana

 
 

7.hod

KAJ

Frj

 

odpadá

 

(Cf)

 

8.hod

KAJ

Frj

 

odpadá

 

(Cf)



Vyhlášení výsledků OB Dášenka 1. vyuč. hodina - organizace:
- sraz učitel + třída v 8,00 na platě 2. ZŠ
- učitel 1. vyuč. hodiny zapisuje do TK dané třídy předmět TEV - téma OB Dášenka, vyhlášení výsledků
a zapisuje absenci!!!


9.00 - 11.00 registrace ke stravování - výdejna Domov seniorů
2. vyučovací hodina = 1. r
3. vyučovací hodina = 3.r a VII
4. vyučovací hodina = 4. r a VIII

 

Zpracováno v systému Bakaláři