Suplování

Suplování:   Pondělí 13.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 9.5.2019 (14:55)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

   

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Prausová Jana

-

..

Kr

Lu

-

-

..

-

-

Řehoutová Dana

..

..

-

Lu

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bílek David

4.hod

přesun <<

CHE

II

(1C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CHE

II

 

na 4.hod

Brabencová Martina

4.hod

přesun >>

TEV

II (Dív)

 

na 7.hod

 

5.hod

odpadá

TEV

I (Dív)

 

Exkurze

 

7.hod

přesun <<

TEV

II (Dív)

(HALA)

z 4.hod

 

8.hod

odpadá

TEV

4 (TEVd)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

4 (TEVd)+

 

Obecná absence třídy

Coufalová Ivona

4.hod

odpadá

ANJ

I (AjCf)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

VIII (AjCf)

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

3.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

7.hod

odpadá

MATo

VIII (MATo)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

2.hod

odpadá

CJL

VIII (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LTS

VIII (cLTS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LTS

VIII (cLTS)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Fejtová Blanka

2.hod

odpadá

ANJ

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Kastner Jiří

3.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

1.hod

odpadá

NKAJ

4 (nKAJ)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NKAJ

4 (nKAJ)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

změna

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 
 

3.hod

spojeno (Ps)

ANJ

II (AjVa)

(2B)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

4.hod

supl. (Ps)

FRJ

III (Frj)

(2A)

 
 

4.hod

spojeno (Ře)

NEJ

III (Nej)

(2A)

 

Musilová Šárka

1.hod

přesun >>

DEJ

VI

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

DEJ

VI

(3C)

z 1.hod

Sprengerová Jana

1.hod

odpadá

DEJ

I

 

Exkurze

Šrámková Monika

7.hod

odpadá

MATz

VIII (MATz)+

 

Obecná absence třídy

Švancar Petr

4.hod

přesun >>

TEV

II (Chl)

 

na 7.hod

 

5.hod

odpadá

TEV

I (Chl)

 

Exkurze

 

7.hod

přesun <<

TEV

II (Chl)

(HALB)

z 4.hod

 

8.hod

odpadá

TEV

VIII (TevH)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

VIII (TevH)+

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

1.hod

odpadá

KAJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

KAJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

I (AjVa)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Veverka Jan

3.hod

odpadá

BIO

I

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

II

3.hod

ANJ

AjKr

(2B)

změna

Králová Hana

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

(2B)

spojí

Králová Hana

(Ps)

 

4.hod

CHE

 

(1C)

přesun <<

Bílek David

z 8.hod

 

7.hod

TEV

Chl

(HALB)

přesun <<

Švancar Petr

z 4.hod

 

7.hod

TEV

Dív

(HALA)

přesun <<

Brabencová Martina

z 4.hod

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

 

8.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

III

4.hod

FRJ

Frj

(2A)

supluje

Lukjanova Svetlana

(Ps)

 

4.hod

NEJ

Nej

(2A)

spojí

Lukjanova Svetlana

(Ře)

2

1.hod

NEJ

Nej

 

odpadá

 

(Ře)

VI

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

DEJ

 

(3C)

přesun <<

Musilová Šárka

z 1.hod

prima + kvarta skup FRJ Pg = divadlo + exkurze FRJ Praha - doprovod = Ře + Pg(seznam skupiny kvarta = Pg)

 

Zpracováno v systému Bakaláři