Suplování

Suplování:   Čtvrtek 14.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.11.2019 (11:12)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

V

   

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

3

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VIII

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hlásná Danuša

 

Sp

-

-

Ča

-

..

-

-

-

Pergeltová Drahomíra

..

..

Lu

Če

-

-

-

..

   

Řehoutová Dana

-

..

Sv

Šr

Sv

-

..

-

 

Sprengerová Jana

   

Ht

-

..

-

-

Ht

-

-

Chmelařová Zdeňka

   

-

-

-

-

       

Kubalíková Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

3.hod

výměna >>

TEV

I (Dív)

 

na 13.11. 5.hod

Coufalová Ivona

3.hod

výměna <<

ANJ

I (AjCf)

(1C)

z 13.11. 5.hod

 

7.hod

odpadá

KAJ

VIII (Frj)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

KAJ

VIII (Frj)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

5.hod

přesun <<

BIO

II

(BIO)

z 8.hod

 

7.hod

odpadá

BIO

V

 

Exkurze

 

8.hod

přesun >>

BIO

II

 

na 5.hod

Čapek Miloš

5.hod

supl. (Hl)

FYZ

VII

(FYZ)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

VII

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

FYZ

3 (AjOb)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

FYZ

3 (AjFj)

 

Exkurze

Čeledová Iva

4.hod

supl. (Pg)

DEJ

III

(2B)

 

Fejtová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

3.hod

supl. (Sp)

VYV

II

(VYV)

 
 

4.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Exkurze

 

8.hod

supl. (Sp)

VYV

III

(VYV)

 
 

9.hod

odpadá

VYV

IV

 

zrušeno

Jaruška Juraj

3.hod

odpadá

MAT

V

 

Exkurze

Králová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

VIII (Nej)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

KAJ

VIII (Nej)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

KAJ

VIII (Nej)

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

1.hod

odpadá

NEJ

VIII (Nej)

 

Exkurze

 

7.hod

spojeno (Ře)

NEJ

IV (NjŘe)

(3A)

 

Lukjanova Svetlana

1.hod

odpadá

FRJ

VIII (Frj)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Pg)

FRJ

III (Frj)

(3B)

 

Malá Jana

4.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Exkurze

Obermajerová Anita

3.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Hl)

OBV

III

(2C)

 

Svojitková Oldřiška

3.hod

spojeno (Ře)

NEJ

III (NjŘe)

(2A)

 
 

5.hod

spojeno (Ře)

NEJ

4 (NjŘe)

(2C)

 
 

5.hod

změna

NEJ

4 (NjSv)

(2C)

 

Šrámková Monika

4.hod

supl. (Ře)

MAT

II

(3C)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

3

 

Exkurze

Švancar Petr

3.hod

výměna >>

TEV

I (Chl)

 

na 13.11. 5.hod

Valentová Dana

3.hod

výměna <<

ANJ

I (AjVa)

(HNĚD)

z 13.11. 5.hod

 

5.hod

odpadá

ANJ

VIII (Frj)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

ANJ

AjCf

(1C)

výměna <<

Coufalová Ivona

z 13.11. (St) 5.hod

 

3.hod

ANJ

AjVa

(HNĚD)

výměna <<

Valentová Dana

z 13.11. (St) 5.hod

 

3.hod

TEV

Dív

 

výměna >>

 

na 13.11. (St) 5.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

výměna >>

 

na 13.11. (St) 5.hod

II

3.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Sp)

 

4.hod

MAT

 

(3C)

supluje

Šrámková Monika

(Ře)

 

5.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 8.hod

 

8.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 5.hod

III

2.hod

OBV

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Hl)

 

3.hod

NEJ

NjŘe

(2A)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Ře)

 

3.hod

FRJ

Frj

(3B)

supluje

Lukjanova Svetlana

(Pg)

 

4.hod

DEJ

 

(2B)

supluje

Čeledová Iva

(Pg)

 

8.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Sp)

IV

7.hod

NEJ

NjŘe

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Ře)

 

9.hod

VYV

   

odpadá

 

(Ht)

V

3.- 10. hod Exkurze

3

1.- 10. hod Exkurze

VII

5.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Hl)

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ča)

4

5.hod

NEJ

NjŘe

(2C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Ře)

 

5.hod

NEJ

NjSv

(2C)

změna

Svojitková Oldřiška

 

VIII

1.- 10. hod Exkurze

DIVADLO (Praha): VIII + 3. + Pg + Ře

TÝDEN VĚDY (Praha): SCH 3+VII + Hl

TOTALITNÍ ČESKOSLOVENSKO - Karlovo nám. (Praha): V + Sp + Chm; odjezd 9.50; info Sp

 

Zpracováno v systému Bakaláři