Suplování

Suplování:   Středa 13.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 8.11.2019 (19:06)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

I

             

TEV

TEV

 

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VII

       

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Králová Hana

         

-

Val

..

..

-

Musilová Šárka

-

Bíl

-

Mich

Mich

-

..

-

..

-

Václavíková Zuzana

-

Hl

-

-

..

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

odpadá

RUJ

VI (Ruj)

 

Exkurze

Bílek David

2.hod

supl. (Mu)

CHE

2

(1B)

 

Brabencová Martina

5.hod

výměna <<

TEV

I (Dív)

(mim)

z 14.11. 3.hod

Coufalová Ivona

5.hod

výměna >>

ANJ

I (AjCf)

 

na 14.11. 3.hod

Čapková Zuzana

2.hod

odpadá

MAT

VI

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

MAT

VII

 

Exkurze

Čeledová Iva

1.hod

odpadá

CJL

VI

 

Exkurze

Fejtová Blanka

4.hod

odpadá

ANJ

VI (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

2.hod

supl. (Vk)

BIO

III

(CHE)

 

Hošek Daniel

8.hod

odpadá

ICT

VI (AjFj)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

ICT

VI (AjFj)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

8.hod

odpadá

VYV

I

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

VYV

I

 

Sport.soutěže aj.

Lukjanova Svetlana

3.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Exkurze

Svojitková Oldřiška

3.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Exkurze

Švancar Petr

5.hod

výměna <<

TEV

I (Chl)

(mim)

z 14.11. 3.hod

Valentová Dana

4.hod

odpadá

ANJ

VI (AjVa)

 

Exkurze

 

5.hod

výměna >>

ANJ

I (AjVa)

 

na 14.11. 3.hod

 

7.hod

spojeno (Kr)

ANJ

III (AjKr)

(2A)

 
 

8.hod

odpadá

KAJ

VII (KAjV)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

KAJ

VII (KAjV)

 

Exkurze

Michalcová Ivana

4.hod

supl. (Mu)

SVS

VII (bSV2)+

(2C)

Zadána práce

 

5.hod

supl. (Mu)

SVS

3 (bSV2)+

(2C)

Zadána práce

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

TEV

Dív

(mim)

výměna <<

Brabencová Martina

z 14.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

TEV

Chl

(mim)

výměna <<

Švancar Petr

z 14.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

ANJ

AjCf

 

výměna >>

 

na 14.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

ANJ

AjVa

 

výměna >>

 

na 14.11. (Čt) 3.hod

 

8., 9. hod Sport.soutěže aj.

III

2.hod

BIO

 

(CHE)

supluje

Hlásná Danuša

(Vk)

 

7.hod

ANJ

AjKr

(2A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

2

2.hod

CHE

 

(1B)

supluje

Bílek David

(Mu)

 

9.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

VI

1.- 10. hod Exkurze

3

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

Zadána práce

 

5.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

Zadána práce

VII

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

Zadána práce

 

5.- 10. hod Exkurze

PLAVÁNÍ PRIMA (Příbram): odjezd bus 5. vyučovací hodinu, odhlásit oběd! (ANJ nahrazena ve čtvrtek v obou skupinách) + Šc (Bá)

TÝDEN VĚDY + TOTALITNÍ ČESKOSLOVENSKO (Praha): VI + Mu + Vk

TOTALITNÍ ČESKOSLOVENSKO - Karlovo nám. (Praha): VII + Kr; odjezd 12.15; info Kr

 

Zpracováno v systému Bakaláři