Suplování

KLASIFIKAČNÍ PEDAGOGICKÁ RADA: 14.15, 2A

Suplování:   Čtvrtek 26.1.2023 (sudý týden)

datum výpisu: 25.1.2023 (13:07)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Holubová Miroslava

..

Vk

-

..

-

Sp

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

8.hod

odpadá

SCB

VIII (SCBb)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

SCB

VIII (SCBb)+

 

zrušeno

Čapek Miloš

8.hod

přesun >>

FYZ

3 (NjŘí)

 

na 12.1. 9.hod

 

9.hod

přesun >>

FYZ

VII (AjCf)

 

na 9.2. 8.hod

Doubková Daniela

8.hod

odpadá

VYV

1 (Vyv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

VYV

1 (Vyv)

 

zrušeno

Hošek Daniel

8.hod

odpadá

ICT

VI (AjKr)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

ICT

VI (AjKr)

 

zrušeno

Malá Jana

4.hod

přesun <<

HUV

III

(AULA)

z 27.1. 6.hod

 

8.hod

odpadá

HUV

1 (Huv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

HUV

1 (Huv)

 

zrušeno

Sprengerová Jana

6.hod

supl. (Hb)

OBV

II

(ČERV)

 

Václavíková Zuzana

2.hod

supl. (Hb)

CHE

II

(CHE)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

VI (AjVa)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

CHE

VI (AjVa)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Hb)

II

2.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hb)

 

6.hod

OBV

 

(ČERV)

supluje

Sprengerová Jana

(Hb)

III

4.hod

HUV

 

(AULA)

přesun <<

Malá Jana

z 27.1. (Pá) 6.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Hb)

1

8.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

8.hod

VYV

Vyv

 

odpadá

 

(Db)

 

9.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

9.hod

VYV

Vyv

 

odpadá

 

(Db)

VI

8.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

8.hod

CHE

AjVa

 

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

9.hod

CHE

AjVa

 

odpadá

 

(Vk)

3

8.hod

FYZ

NjŘí

 

přesun >>

 

na 12.1. 9.hod

VII

9.hod

FYZ

AjCf

 

přesun >>

 

na 9.2. 8.hod

4

8.hod

SCB

SCBb

 

odpadá

 

(Cy)

 

9.hod

SCB

SCBb

 

odpadá

 

(Cy)

VIII

8.hod

SCB

SCBb

 

odpadá

 

(Cy)

 

9.hod

SCB

SCBb

 

odpadá

 

(Cy)

 

Zpracováno v systému Bakaláři