Suplování

LYŽAŘSKÝ KURZ: II + III + Bá + Šc + Hl
pro žáky neúčastnící se lyžařského kurzu ze sekundy a tercie probíhá výuka společně v tercii dle rozvrhu tercie

OLYMPIÁDA ANJ:
vybraní žáci 6. vyučovací hodina => 3A a 3B; info Fj + Ob

Suplování:   Úterý 18.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 17.1.2022 (19:15)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

..

..

Jr

Cy

-

..

-

-

-

Hošek Daniel

 

-

-

-

Čp

-

-

-

-

-

Králová Hana

 

Šr

Hb

-

Ob

Ob

..

-

-

 

Máchová Štěpánka

 

Se

-

Se

-

-

..

-

-

 

Malá Jana

 

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Sprengerová Jana

         

-

>>

-

>>

>>

Švancar Petr

 

..

..

Jr

Cy

Hu

..

-

-

-

Veverka Jan

-

-

-

Hb

Ks

Ks

-

-

-

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

změna

RUJ

1 (Ruj)

(DisV)

 

Coufalová Ivona

5.hod

odpadá

ANJ

II (AjCf)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

4.hod

spojeno (Šc)

BIO

3 (Chl)

(BIO)

 
 

4.hod

supl. (Bá)

BIO

3 (Dív)

(BIO)

 
 

4.hod

odpadá

BIO

II (seku)

 

Exkurze

 

před 6. hodinou dohled 2. patro

 

Čapek Miloš

1.hod

změna

FYZ

1

(DisV)

 
 

8.hod

přesun >>

FYZ

1 (AjFj)

 

na 4.1. 9.hod

 

9.hod

přesun >>

FYZ

1 (AjKr)

 

na 11.1. 9.hod

Čapková Zuzana

3.hod

změna

MAT

1 (AjFj)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MAT

1 (AjKr)

(DisV)

 
 

4.hod

spojeno (Ho)

MAT

1 (AjFj)

(DisV)

 

Holubová Miroslava

2.hod

supl. (Kr)

CJL

III (AjKr)

(2A)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

II (seku)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Vv)

CJL

III

(2A)

 

Hudečková Zuzana

2.hod

změna

CHE

1

(DisV)

 
 

5.hod

spojeno (Šc)

TEV

VI (Chl)

(HALA)

 

Jaruška Juraj

3.hod

spojeno (Šc)

MAT

3 (Chl)

(HNĚD)

 
 

3.hod

supl. (Bá)

MAT

3 (Dív)

(HNĚD)

 

Kastner Jiří

4.hod

spojeno (Vv)

SCZ

4 (cSz2)+

(2C)

 
 

5.hod

spojeno (Vv)

SCZ

4 (cSz2)+

(2C)

 

Musilová Šárka

6.hod

přesun <<

ZSV

VI

(1C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZSV

VI

 

na 6.hod

Obermajerová Anita

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

2 (NjŘí)

(3B)

 
 

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

2 (NjŘí)

(3B)

 

Pergeltová Drahomíra

5.hod

změna

FRJ

1 (Frj)

(DisV)

 

Říhová Jana

5.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(DisV)

 
 

8.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘ2)

 

zrušeno

Semerádová Eva

1.hod

supl. (Má)

MAT

I

(2A)

 
 

1.hod

odpadá

MAT

II (seku)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Má)

MAT

IV

(2C)

 
 

8.hod

přesun >>

MAT

IV

 

na 17.1. 2.hod

Sprengerová Jana

1.hod

přesun <<

ZSV

VII

(1A)

z 9.hod

 

2.hod

přesun <<

DEJ

VII

(CIMR)

z 8.hod

Šrámková Monika

1.hod

spojeno (Kr)

MAT

VI (AjKr)

(1C)

 
 

1.hod

změna

MAT

VI (AjCf)

(1C)

 
 

3.hod

změna

ICT

1 (AjKr)

(DisV)

 

Valentová Dana

5.hod

odpadá

ANJ

II (AjVa)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Semerádová Eva

(Má)

 

6.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

II

1.- 6. hod Exkurze

III

2.hod

CJL

AjKr

(2A)

supluje

Holubová Miroslava

(Kr)

 

3.hod

CJL

 

(2A)

supluje

Holubová Miroslava

(Vv)

 

8.hod

NEJ

NjŘ2

 

odpadá

 

(Ří)

IV

3.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Semerádová Eva

(Má)

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 17.1. (Po) 2.hod

1

1.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Čapek Miloš

 
 

2.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Hudečková Zuzana

 
 

3.hod

MAT

AjFj

(DisV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

3.hod

ICT

AjKr

(DisV)

změna

Šrámková Monika

 
 

4.hod

MAT

AjKr

(DisV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

4.hod

MAT

AjFj

(DisV)

spojí

Čapková Zuzana

(Ho)

 

5.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

5.hod

NEJ

Nej

(DisV)

změna

Říhová Jana

 
 

5.hod

RUJ

Ruj

(DisV)

změna

Bendová Jarmila

 
 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 20.1. (Čt) 3.hod

 

8.hod

FYZ

AjFj

 

přesun >>

 

na 4.1. 9.hod

 

9.hod

FYZ

AjKr

 

přesun >>

 

na 11.1. 9.hod

2

1.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

2.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

4.hod

ANJ

NjŘí

(3B)

spojí

Obermajerová Anita

(Kr)

 

5.hod

ANJ

NjŘí

(3B)

spojí

Obermajerová Anita

(Kr)

VI

1.hod

MAT

AjKr

(1C)

spojí

Šrámková Monika

(Kr)

 

1.hod

MAT

AjCf

(1C)

změna

Šrámková Monika

 
 

5.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Hudečková Zuzana

(Šc)

 

6.hod

ZSV

 

(1C)

přesun <<

Musilová Šárka

z 8.hod

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Má)

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

3

3.hod

MAT

Chl

(HNĚD)

spojí

Jaruška Juraj

(Šc)

 

3.hod

MAT

Dív

(HNĚD)

supluje

Jaruška Juraj

(Bá)

 

4.hod

BIO

Chl

(BIO)

spojí

Cypriánová Marcela

(Šc)

 

4.hod

BIO

Dív

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Bá)

VII

1.hod

ZSV

 

(1A)

přesun <<

Sprengerová Jana

z 9.hod

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

2.hod

DEJ

 

(CIMR)

přesun <<

Sprengerová Jana

z 8.hod

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

4

4.hod

SCZ

cSz2

(2C)

spojí

Kastner Jiří

(Vv)

 

5.hod

SCZ

cSz2

(2C)

spojí

Kastner Jiří

(Vv)

VIII

4.hod

SCZ

cSz2

(2C)

spojí

Kastner Jiří

(Vv)

 

5.hod

SCZ

cSz2

(2C)

spojí

Kastner Jiří

(Vv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři