Suplování

DŮLEŽITÉ INFORMACE NA KONCI SESTAVY!

Suplování:   Pondělí 28.6.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 23.6.2021 (19:34)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

I

         

Absc

         

II

         

Absc

         

III

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

IV

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

V

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VI

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VII

         

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Václavíková Zuzana

..

Kr

-

-

..

-

..

..

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

4.hod

změna

ZSV

V

(1C)

 
 

5.hod

změna

TEV

1

(1A)

předávání gymkc výzva

 

6.hod

odpadá

ZSV

1

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

4.hod

supl. (Vk)

TEV

IV

(mim)

sportovní den

 

4.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TEV

III (Dív)

 

Obecná absence třídy

Coufalová Ivona

1.hod

změna

TEV

I (AjCf)

(mim)

sportovní den

 

2.hod

změna

TEV

III (AjCf)

(mim)

 
 

5.hod

změna

TEV

II (AjCf)

(mim)

sportovní den

 

6.hod

odpadá

ANJ

VI (AjCf)

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

5.hod

změna

TEV

2

(BIO)

předávání gymkc výzva

 

6.hod

odpadá

BIO

II

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

III

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

8.hod

odpadá

FYZ

IV (AjKr)

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

2.hod

změna

TEV

II

(mim)

sportovní den

 

5.hod

změna

TEV

I

(mim)

sportovní den

Čapková Zuzana

2.hod

změna

TEV

IV

(mim)

sportovní den

Fejtová Blanka

5.hod

odpadá

NKAJ

VII (nKAJ)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NKAJ

VII (nKAJ)+

 

Obecná absence třídy

Hošek Daniel

8.hod

odpadá

ICT

VI (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

VI (AjCf)

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

2.hod

supl. (Vk)

ANJ

1

(1C)

 
 

3.hod

navíc

TEV

IV

(mim)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

IV (AjKr)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TEV

VII

(mim)

 
 

5.hod

odpadá

KAJ

VII (nKA2)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

KAJ

VII (nKA2)+

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

5.hod

navíc

TEV

III

(mim)

 
 

5.hod

odpadá

FRJ

III (FjLu)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KFJ

VII (Kfj)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KFJ

VII (Kfj)+

 

Obecná absence třídy

Musilová Šárka

1.hod

změna

TEV

II

(CIMR)

 
 

5.hod

změna

TEV

3

(CIMR)

předávání gymkc výzva

 

8.hod

odpadá

DEJ

1

 

Obecná absence třídy

Otčenášková Pavla

1.hod

odpadá

NEJ

IV (NjOt)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

III (NjOt)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

V (NjOt)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NKNJ

3 (nKnj)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

NKNJ

3 (nKnj)+

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

1.hod

navíc

TEV

IV

(2B)

 
 

1.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

TEV

IV

(mim)

sportovní den

 

6.hod

odpadá

CJL

IV

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

VI

 

změna hodiny

 

3.hod

změna

TEV

III

(mim)

sportovní den

 

4.hod

změna

TEV

I

(mim)

sportovní den

 

5.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘe)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

V (NjŘe)

 

Obecná absence třídy

Semerádová Eva

3.hod

změna

TEV

I

(mim)

sportovní den

 

4.hod

změna

TEV

III

(mim)

sportovní den

 

5.hod

změna

TEV

V

(1B)

předávání gymkc výzva

 

6.hod

odpadá

MAT

3

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

1.hod

změna

TEV

III

(3C)

sportovní den

 

6.hod

odpadá

ZSV

2

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

4.hod

změna

TEV

II

(mim)

sportovní den

 

5.hod

změna

TEV

VI

(FYZ)

předávání gymkc výzva

 

6.hod

odpadá

FYZ

I

 

Obecná absence třídy

Švancar Petr

4.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TEV

III (Chl)

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

1.hod

změna

TEV

I (AjVa)

(1C)

sportovní den

 

2.hod

změna

TEV

III (AjVa)

(mim)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVa)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

TEV

II (AjVa)

(mim)

sportovní den

 

6.hod

odpadá

ANJ

VI (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Veverka Jan

4.hod

navíc

ZMP

1

(1A)

 
 

8.hod

odpadá

ZMP

2

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ZMP

1

 

Obecná absence třídy

Chmelařová Zdeňka

2.hod

změna

CJL

VI

(1B)

zadána práce, info Ře

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

TEV

AjVa

(1C)

změna

Valentová Dana

sportovní den

 

1.hod

TEV

AjCf

(mim)

změna

Coufalová Ivona

sportovní den

 

3.hod

TEV

 

(mim)

změna

Semerádová Eva

sportovní den

 

4.hod

TEV

 

(mim)

změna

Řehoutová Dana

sportovní den

 

5.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

sportovní den

 

6. hod Obecná absence třídy

II

1.hod

TEV

 

(CIMR)

změna

Musilová Šárka

 
 

2.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

sportovní den

 

4.hod

TEV

 

(mim)

změna

Šrámková Monika

sportovní den

 

5.hod

TEV

AjVa

(mim)

změna

Valentová Dana

sportovní den

 

5.hod

TEV

AjCf

(mim)

změna

Coufalová Ivona

sportovní den

 

6. hod Obecná absence třídy

III

1.hod

TEV

 

(3C)

změna

Sprengerová Jana

sportovní den

 

2.hod

TEV

AjCf

(mim)

změna

Coufalová Ivona

 
 

2.hod

TEV

AjVa

(mim)

změna

Valentová Dana

 
 

3.hod

TEV

 

(mim)

změna

Řehoutová Dana

sportovní den

 

4.hod

TEV

 

(mim)

změna

Semerádová Eva

sportovní den

 

5.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

5.hod

FRJ

FjLu

 

odpadá

 

(Lu)

 

5.hod

NEJ

NjOt

 

odpadá

 

(Ot)

 

5.hod

NEJ

NjŘe

 

odpadá

 

(Ře)

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

IV

1.hod

TEV

 

(2B)

navíc

Pergeltová Drahomíra

 
 

1.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Pg)

 

1.hod

NEJ

NjŘe

 

odpadá

 

(Ře)

 

1.hod

NEJ

NjOt

 

odpadá

 

(Ot)

 

2.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čapková Zuzana

sportovní den

 

3.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Králová Hana

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

3.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

TEV

 

(mim)

supluje

Brabencová Martina

sportovní den

 

5.hod

TEV

 

(mim)

změna

Pergeltová Drahomíra

sportovní den

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

1

2.hod

ANJ

 

(1C)

supluje

Králová Hana

(Vk)

 

4.hod

ZMP

 

(1A)

navíc

Veverka Jan

 
 

4.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

4.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

5.hod

TEV

 

(1A)

změna

Bendová Jarmila

předávání gymkc výzva

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

V

4.hod

ZSV

 

(1C)

změna

Bendová Jarmila

 
 

5.hod

TEV

 

(1B)

změna

Semerádová Eva

předávání gymkc výzva

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

2

5.hod

TEV

 

(BIO)

změna

Cypriánová Marcela

předávání gymkc výzva

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

VI

2.hod

CJL

 

(1B)

změna

Chmelařová Zdeňka

zadána práce, info Ře

 

5.hod

TEV

 

(FYZ)

změna

Šrámková Monika

předávání gymkc výzva

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

3

5.hod

TEV

 

(CIMR)

změna

Musilová Šárka

předávání gymkc výzva

 

6.- 10. hod Obecná absence třídy

VII

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(Vk)

 

5.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Králová Hana

 
 

5.hod

KAJ

KajF

 

odpadá

 

(Fj)

 

5.hod

KAJ

KajK

 

odpadá

 

(Kr)

 

5.hod

NKAJ

nKAJ

 

odpadá

 

(Fj)

 

5.hod

KAJ

nKA2

 

odpadá

 

(Kr)

 

6.- 9. hod Obecná absence třídy

TESTOVÁNÍ C-19 => UVEDENÁ UČEBNA V 7.50:
I 1C Cf + Val | II CIMR Mu + Šr | III 3C Sp + Chm | IV 2B Pg + Ře | V 3A Če + Ho
VI BIO Cy + Vv | VII CIMR 8.50! Mu | 1 1A Be | 2 FYZ Ča + Čp | 3 ZEL Se + Mich

KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠENÍ NEJ:
1. a 2. hod – Ot, Sv, Ře

SPORTOVNÍ DEN NIŽŠÍHO G:
organizace Bá + Šc, sraz v učebnách a testování, poté odchod s vyučujícím 1. hodiny na "umělku"
dohled příslušní vyučující viz suplování

BURZA UČEBNIC PRO VYŠŠÍ G:
9.40 – 10.00 foyer první patro (odpočinková zóna)

VYHLÁŠENÍ GYMKC VÝZVY – "UMĚLKA" 12.00 (všechny třídy):
třídy s vyučujícím sraz v učebně viz suplování, poté společný odchod

KLASIFIKAČNÍ PEDAGOGICKÁ RADA 13.00 2A

 

Zpracováno v systému Bakaláři