Suplování

Suplování:   Úterý 14.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.5.2019 (7:16)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čapek Miloš

..

Fj

..

-

-

-

Čp

..

-

Valentová Dana

Kr

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

2.hod

odpadá

ANJ

VIII (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NKAJ

VIII (nKAJ)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NKAJ

VIII (nKAJ)+

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

4.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

3.hod

změna

MAT

V

(HNĚD)

 
 

4.hod

odpadá

SCM

VIII (aSCM)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SCM

VIII (aSCM)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

supl. (Ča)

MAT

IV

(1B)

 

Čeledová Iva

1.hod

odpadá

CJL

VIII

 

Obecná absence třídy

Fejtová Blanka

2.hod

supl. (Ča)

ANJ

V

(ČERV)

 

Králová Hana

1.hod

spojeno (Val)

ANJ

II (AjVa)

(1B)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

1.hod

odpadá

NEJ

4 (NjKá)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

změna

NEJ

VII (Nej)

(1A)

 

Lukjanova Svetlana

3.hod

odpadá

FRJ

VIII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

3.hod

přesun <<

MAT

3

(1A)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

MAT

3

 

na 3.hod

Obermajerová Anita

7.hod

odpadá

KAJ

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

3.hod

odpadá

CJL

4

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

3.hod

změna

CJL

VII

(2C)

 

Sprengerová Jana

4.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

1.hod

odpadá

NEJ

4 (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NEJ

VIII (NjSv)

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

2.hod

odpadá

ANJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

II

1.hod

ANJ

AjVa

(1B)

spojí

Králová Hana

(Val)

IV

7.hod

MAT

 

(1B)

supluje

Čapková Zuzana

(Ča)

V

2.hod

ANJ

 

(ČERV)

supluje

Fejtová Blanka

(Ča)

 

3.hod

MAT

 

(HNĚD)

změna

Čapková Zuzana

 
 

8.hod

FYZ

AjVa

 

odpadá

 

(Ča)

3

3.hod

MAT

 

(1A)

přesun <<

Miškovský Pavel

z 9.hod

 

9.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

VII

1.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ča)

 

2.hod

NEJ

Nej

(1A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

3.hod

CJL

 

(2C)

změna

Řehoutová Dana

 

JPZ náhradní termín - MAT od 8,30 - učebna zel, ČJL od 10,55 - učebna aula

MM - náhradní termín
kvarta - ANJ + Val - od 8,00(60 min) - učebna 3A
- MAT + Če - od 8,30(70 min) - učebna zel
- ČJL + Sp - od 10,55(60 min) - učebna aula
žáci, kteří píší náhradní testy, se po jejich absolvování zapojí do výuky podle rozvrhu a supl

2. roč - ANJ + Sp - od 8,00(90 min) - učebna 3B
žáci, kteří píší náhradní testy, se po jejich absolvování zapojí do výuky podle rozvrhu a supl

 

Zpracováno v systému Bakaláři