Suplování

DISTANČNÍ VÝUKA: kvarta, kvinta, sexta

LYŽAŘSKÝ KURZ: II + III + Bá + Šc + Hl
pro žáky neúčastnící se lyžařského kurzu ze sekundy a tercie probíhá výuka společně v tercii dle rozvrhu tercie

Suplování:   Pátek 21.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 19.1.2022 (17:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

-

-

-

Hu

Hu

Hu

-

-

-

Hlásná Danuša

   

-

Vk

Vk

-

-

-

-

-

Hošek Daniel

 

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Králová Hana

   

..

..

           

Králová Hana

 

..

               

Máchová Štěpánka

 

Val

..

-

Šr

-

..

-

   

Malá Jana

 

Ht

Ht

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

2.hod

změna

ANJ

VI (AjCf)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IV (AjCf)

(DisV)

 

Cypriánová Marcela

5.hod

odpadá

BIO

II (seku)

 

Exkurze

Čapek Miloš

5.hod

změna

FYZ

VI

(DisV)

 

Čapková Zuzana

1.hod

změna

MAT

V (AjKr)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MAT

V (AjVa)

(DisV)

 

Holubová Miroslava

1.hod

změna

OBV

IV

(DisV)

 

Hudečková Zuzana

4.hod

spojeno (Bá)

TEV

III (Dív)

(HALB)

 
 

5.hod

spojeno (Bá)

TEV

I (Dív)

(HALB)

 
 

6.hod

spojeno (Bá)

TEV

I (Dív)

(HALB)

 

Hutňanová Zuzana

1.hod

supl. (Mj)

EST

VII (aEST)+

(AULA)

 
 

2.hod

supl. (Mj)

EST

VII (aEST)+

(AULA)

 
 

6.hod

změna

VYV

IV

(DisV)

 

Musilová Šárka

5.hod

změna

DEJ

V

(DisV)

 

Otčenášková Pavla

4.hod

změna

NEJ

V (NjOt)

(DisV)

 

Pergeltová Drahomíra

4.hod

změna

FRJ

V (Frj)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

CJL

V

(DisV)

 

Řehoutová Dana

3.hod

změna

CJL

IV

(DisV)

 

Říhová Jana

4.hod

změna

NEJ

V (NjŘí)

(DisV)

 

Semerádová Eva

4.hod

odpadá

MAT

II (seku)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

odpadá

DEJ

II (seku)

 

Exkurze

 

3.hod

změna

DEJ

VI

(DisV)

 

Surynek Radek

1.hod

změna

ICT

V (AjVa)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

FYZ

II (seku)

 

Exkurze

Šrámková Monika

1.hod

změna

MAT

VI

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Má)

FYZ

2

(1A)

 

Valentová Dana

1.hod

supl. (Má)

ANJ

I

(ČERV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

V (AjVa)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IV (AjVa)

(DisV)

 

Veverka Jan

4.hod

změna

ZMP

VI

(DisV)

 

Václavíková Zuzana

1.hod

odpadá

CHE

II (seku)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Hl)

SCH

4 (bSch)+

(BIOL)

 
 

4.hod

supl. (Hl)

SCH

4 (bSch)+

(BIOL)

 
 

5.hod

změna

CHE

IV

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

ANJ

 

(ČERV)

supluje

Valentová Dana

(Má)

 

5.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Hudečková Zuzana

(Bá)

 

6.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Hudečková Zuzana

(Bá)

II

1.- 6. hod Exkurze

III

1.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Hudečková Zuzana

(Bá)

IV

1.hod

OBV

 

(DisV)

změna

Holubová Miroslava

 
 

2.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Má)

 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

ANJ

AjVa

(DisV)

změna

Valentová Dana

 
 

4.hod

ANJ

AjCf

(DisV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

5.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Václavíková Zuzana

 
 

6.hod

VYV

 

(DisV)

změna

Hutňanová Zuzana

 

V

1.hod

MAT

AjKr

(DisV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

1.hod

ICT

AjVa

(DisV)

změna

Surynek Radek

 
 

2.hod

MAT

AjVa

(DisV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

2.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

3.hod

ANJ

AjVa

(DisV)

změna

Valentová Dana

 
 

3.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

4.hod

NEJ

NjŘí

(DisV)

změna

Říhová Jana

 
 

4.hod

NEJ

NjOt

(DisV)

změna

Otčenášková Pavla

 
 

5.hod

DEJ

 

(DisV)

změna

Musilová Šárka

 
 

6.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 

2

4.hod

FYZ

 

(1A)

supluje

Šrámková Monika

(Má)

VI

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Šrámková Monika

 
 

2.hod

ANJ

AjCf

(DisV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

2.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

DEJ

 

(DisV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

4.hod

ZMP

 

(DisV)

změna

Veverka Jan

 
 

5.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Čapek Miloš

 
 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Má)

3

1.hod

EST

aEST

(AULA)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Mj)

 

2.hod

EST

aEST

(AULA)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Mj)

VII

1.hod

EST

aEST

(AULA)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Mj)

 

2.hod

EST

aEST

(AULA)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Mj)

4

3.hod

SCH

bSch

(BIOL)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hl)

 

3.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

4.hod

SCH

bSch

(BIOL)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hl)

 

4.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

VIII

3.hod

SCH

bSch

(BIOL)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hl)

 

3.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

4.hod

SCH

bSch

(BIOL)

supluje

Václavíková Zuzana

(Hl)

 

4.hod

ICTv

bIct

 

odpadá

 

zadána práce (python)

 

Zpracováno v systému Bakaláři