Suplování

DISTANČNÍ VÝUKA: kvarta, kvinta, sexta

LYŽAŘSKÝ KURZ: II + III + Bá + Šc + Hl
pro žáky neúčastnící se lyžařského kurzu ze sekundy a tercie probíhá výuka společně v tercii dle rozvrhu tercie

Suplování:   Čtvrtek 20.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 19.1.2022 (17:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

   

..

-

-

-

..

-

-

-

Hošek Daniel

 

-

-

-

-

..

-

-

-

Králová Hana

 

..

-

-

Val

-

-

-

-

 

Máchová Štěpánka

 

..

-

..

-

-

..

-

   

Malá Jana

 

Hb

Se

..

-

-

..

-

..

..

Švancar Petr

 

-

-

..

..

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čapek Miloš

6.hod

změna

FYZ

V

(DisV)

 
 

8.hod

přesun <<

FYZ

VII (AjCf)

(FYZ)

z (27.1. 9.hod)

 

8.hod

odpadá

FYZ

3 (AjOb)

 

zrušeno

 

9.hod

přesun <<

FYZ

VII (AjCf)

(FYZ)

z (13.1. 9.hod)

 

9.hod

odpadá

FYZ

3 (AjFj)

 

zrušeno

Čapková Erika

1.hod

změna

CJL

VI

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

VI

(DisV)

 
 

6.hod

spojeno (Ho)

CJL

1 (AjFj)

(3A)

 

Čapková Zuzana

4.hod

změna

MAT

V

(DisV)

 

Holubová Miroslava

1.hod

supl. (Mj)

CJL

III

(2B)

 
 

1.hod

odpadá

OBV

II (seku)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

II (AjCf)

 

Exkurze

Hudečková Zuzana

2.hod

změna

CHE

VI

(DisV)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

zrušeno

 

před 6. hodinou dohled Přízemí

 

Hutňanová Zuzana

8.hod

změna

VYV

V (Vyv)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VYV

V (Vyv)

(DisV)

 

Lukjanova Svetlana

4.hod

změna

FRJ

VI (Frj)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

FRJ

IV (Frj)

(DisV)

 

Otčenášková Pavla

3.hod

změna

NEJ

V (NjOt)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

NEJ

VI (NjOt)

(DisV)

 

Pergeltová Drahomíra

3.hod

změna

FRJ

V (Frj)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CJL

V (AjVa)

(DisV)

 

Řehoutová Dana

1.hod

změna

CJL

IV

(DisV)

 
 

4.hod

změna

NEJ

VI (NjŘe)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IV (NjŘe)

(DisV)

 

Říhová Jana

3.hod

změna

NEJ

V (NjŘí)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IV (NjŘí)

(DisV)

 

Semerádová Eva

2.hod

supl. (Mj)

MAT

I

(2C)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

II (seku)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

MAT

IV

(DisV)

 

Sprengerová Jana

2.hod

změna

DEJ

IV

(DisV)

 
 

3.hod

přesun <<

ZSV

1

(3A)

z 18.1. 6.hod

 

5.hod

změna

DEJ

VI

(DisV)

 

Valentová Dana

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

I (AjKr)

(2A)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

II (AjVa)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Semerádová Eva

(Mj)

 

4.hod

ANJ

AjKr

(2A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

II

1.- 6. hod Exkurze

III

1.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Holubová Miroslava

(Mj)

IV

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Řehoutová Dana

 
 

2.hod

DEJ

 

(DisV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

3.hod

BIO

   

odpadá

 

(Má)

 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Semerádová Eva

 
 

5.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

5.hod

NEJ

NjŘe

(DisV)

změna

Řehoutová Dana

 
 

5.hod

NEJ

NjŘí

(DisV)

změna

Říhová Jana

 
 

6.hod

HUV

   

odpadá

 

(Mj)

1

1.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

ZSV

 

(3A)

přesun <<

Sprengerová Jana

z 18.1. (Út) 6.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

3.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

6.hod

CJL

AjFj

(3A)

spojí

Čapková Erika

(Ho)

V

1.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Má)

 

2.hod

BIO

   

odpadá

 

(Hl)

 

3.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

3.hod

NEJ

NjŘí

(DisV)

změna

Říhová Jana

 
 

3.hod

NEJ

NjOt

(DisV)

změna

Otčenášková Pavla

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Čapková Zuzana

 
 

5.hod

CJL

AjVa

(DisV)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

5.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

6.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Čapek Miloš

 
 

8.hod

VYV

Vyv

(DisV)

změna

Hutňanová Zuzana

 
 

8.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

 

9.hod

VYV

Vyv

(DisV)

změna

Hutňanová Zuzana

 
 

9.hod

HUV

Huv

 

odpadá

 

(Mj)

VI

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Čapková Erika

 
 

2.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Hudečková Zuzana

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Čapková Erika

 
 

4.hod

FRJ

Frj

(DisV)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

4.hod

NEJ

NjŘe

(DisV)

změna

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

NEJ

NjOt

(DisV)

změna

Otčenášková Pavla

 
 

5.hod

DEJ

 

(DisV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

3

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Hl)

 

8.hod

FYZ

AjOb

 

odpadá

 

(Ča)

 

9.hod

FYZ

AjFj

 

odpadá

 

(Ča)

VII

8.hod

FYZ

AjCf

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z (27.1. 9.hod)

 

9.hod

FYZ

AjCf

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z (13.1. 9.hod)

 

Zpracováno v systému Bakaláři