Suplování

LYŽAŘSKÝ KURZ: II + III + Bá + Šc + Hl
pro žáky neúčastnící se lyžařského kurzu ze sekundy a tercie probíhá výuka společně v tercii dle rozvrhu tercie

TESTOVÁNÍ C-19 SE ÚČASTNÍ VŠICHNI ŽÁCI:
První vyučovací hodinu v učebnách dle rozvrhu, v případě rozdělených skupin společně v uvedené učebně:
prima Hb ČERV || tercie Ří + Lu 2A || kvarta Ře 3C
kvinta Ča FYZ || sexta Šr 1C || septima Tá + EČ 2C || oktáva KAJ Fj 3B; skupina KAJ Kr v 9.30 testuje Be 1A
1. ročník Čp 3A || 2. ročník Mu 1A || 3. ročník Vk CHE || 4. ročník Se ZEL 10.00

po testování skupiny zahájí výuku v učebnách dle rozvrhu/suplování

Suplování:   Pondělí 17.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 14.1.2022 (12:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

 

-

..

Hb

-

-

..

..

..

Hošek Daniel

 

-

-

Val

Se

-

-

-

..

..

Králová Hana

 

..

..

Cf

Val

Fj

Se

     

Švancar Petr

 

-

..

Hb

-

-

..

..

..

Veverka Jan

-

-

Sp

Vk

Ča

-

..

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

před 5., 6. hodinou dohled Přízemí

 

Coufalová Ivona

2.hod

odpadá

ANJ

II (AjCf)

 

Exkurze

 

3.hod

změna

ANJ

VI (AjCf)

(2B)

 
 

3.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VI (AjKr)

(2B)

 

Cypriánová Marcela

6.hod

odpadá

BIO

II (seku)

 

Exkurze

Čapek Miloš

4.hod

supl. (Vv)

FYZ

1

(FYZ)

 
 

8.hod

přesun <<

FYZ

IV (AjCf)

(FYZ)

z (3.1. 9.hod)

 

8.hod

přesun >>

FYZ

IV (AjVa)

 

na 3.1. 9.hod

Fejtová Blanka

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

1 (AjKr)

(3A)

 

Holubová Miroslava

4.hod

spojeno (Šc)

CJL

III (Chl)

(2C)

 
 

4.hod

supl. (Bá)

CJL

III (Dív)

(2C)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

II (seku)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

OBV

II (seku)

 

Exkurze

Hudečková Zuzana

8.hod

odpadá

TEV

VIII (Dív)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TEV

VIII (Dív)

 

zrušeno

Lukjanova Svetlana

1.hod

navíc

FRJ

III (Frj)

(JAZ)

 
 

1.hod

odpadá

FRJ

III (Frj)

 

zrušeno

Máchová Štěpánka

1.hod

odpadá

ZMP

II (seku)

 

Exkurze

 

3.hod

spojeno (Šc)

ZMP

V (Chl)

(1C)

 
 

3.hod

supl. (Bá)

ZMP

V (Dív)

(1C)

 

Říhová Jana

1.hod

navíc

NEJ

III (NjŘí)

(2A)

 
 

1.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘ1)

 

zrušeno

Semerádová Eva

2.hod

přesun <<

MAT

IV

(ZEL)

z 18.1. 8.hod

 

4.hod

spojeno (Ho)

MAT

IV (AjCf)

(3C)

 
 

6.hod

spojeno (Kr)

MAT

I (AjKr)

(ČERV)

 

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Vv)

DEJ

1

(BIO)

 
 

3.hod

odpadá

DEJ

II (seku)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

DEJ

1

(3A)

 

Valentová Dana

2.hod

odpadá

ANJ

II (AjVa)

 

Exkurze

 

3.hod

spojeno (Ho)

ANJ

IV (AjCf)

(3C)

 
 

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

V (AjKr)

(2B)

 

Václavíková Zuzana

3.hod

supl. (Vv)

CHE

2

(CIMR)

 
 

8.hod

přesun <<

CHE

VI (AjKr)

(CHE)

z (10.1. 8.hod)

 

8.hod

odpadá

CHE

VI (AjCf)

 

zrušeno

 

9.hod

přesun <<

CHE

VI (AjKr)

(CHE)

z (10.1. 9.hod)

 

9.hod

odpadá

CHE

VI (AjCf)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

I

6.hod

MAT

AjKr

(ČERV)

spojí

Semerádová Eva

(Kr)

II

1.- 6. hod Exkurze

III

1.hod

FRJ

Frj

(JAZ)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

1.hod

NEJ

NjŘí

(2A)

navíc

Říhová Jana

 
 

1.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

1.hod

NEJ

NjŘ1

 

odpadá

 

(Ří)

 

4.hod

CJL

Chl

(2C)

spojí

Holubová Miroslava

(Šc)

 

4.hod

CJL

Dív

(2C)

supluje

Holubová Miroslava

(Bá)

IV

2.hod

MAT

 

(ZEL)

přesun <<

Semerádová Eva

z 18.1. (Út) 8.hod

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

3.hod

ANJ

AjCf

(3C)

spojí

Valentová Dana

(Ho)

 

4.hod

MAT

AjCf

(3C)

spojí

Semerádová Eva

(Ho)

 

8.hod

FYZ

AjCf

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z (3.1. 9.hod)

 

8.hod

FYZ

AjVa

 

přesun >>

 

na 3.1. 9.hod

1

2.hod

DEJ

 

(BIO)

supluje

Sprengerová Jana

(Vv)

 

4.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Vv)

 

5.hod

ANJ

AjKr

(3A)

spojí

Fejtová Blanka

(Kr)

 

6.hod

DEJ

 

(3A)

navíc

Sprengerová Jana

 
 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

BIO

AjFj

 

odpadá

 

(Vv)

 

9.hod

BIO

AjFj

 

odpadá

 

(Vv)

V

3.hod

ZMP

Chl

(1C)

spojí

Máchová Štěpánka

(Šc)

 

3.hod

ZMP

Dív

(1C)

supluje

Máchová Štěpánka

(Bá)

 

4.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

2

3.hod

CHE

 

(CIMR)

supluje

Václavíková Zuzana

(Vv)

VI

3.hod

ANJ

AjCf

(2B)

změna

Coufalová Ivona

 
 

3.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

 

6.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

 

8.hod

CHE

AjKr

(CHE)

přesun <<

Václavíková Zuzana

z (10.1. 8.hod)

 

8.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

8.hod

CHE

AjCf

 

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

CHE

AjKr

(CHE)

přesun <<

Václavíková Zuzana

z (10.1. 9.hod)

 

9.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Ho)

 

9.hod

CHE

AjCf

 

odpadá

 

(Vk)

4

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

TvCh

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

TvCh

 

odpadá

 

(Šc)

VIII

1.hod

KAJ

KajK

 

odpadá

 

(Kr)

 

1.hod

NKAJ

nKAK

 

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

KAJ

KajK

 

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

NKAJ

nKAK

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

8.hod

TEV

TvCh

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

9.hod

TEV

TvCh

 

odpadá

 

(Šc)

 

Zpracováno v systému Bakaláři