Suplování

Suplování:   Pondělí 10.2.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 30.1.2020 (9:22)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

III

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bílek David

<>

..

..

<>

           

Pergeltová Drahomíra

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Řehoutová Dana

Cf

Val

-

Sv

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bílek David

7.hod

výměna <<

FYZ

II

(FYZ)

z 4.hod

Brabencová Martina

2.hod

navíc

TEV

IV (Dív)

(PARK)

 
 

2.hod

odpadá

TEV

III (Dív)

 

Exkurze

Coufalová Ivona

1.hod

spojeno (Ře)

ANJ

II (AjVa)

(2B)

 
 

1.hod

změna

ANJ

II (AjCf)

(2B)

 

Čapková Zuzana

5.hod

odpadá

MAT

III

 

Exkurze

Čeledová Iva

1.hod

výměna <<

CJL

I

(2A)

z 12.2. 2.hod

 

1.hod

odpadá

DEJ

III

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

3.hod

supl. (Ře)

NEJ

3 (Nej)

(3C)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

spojeno (Ře)

NEJ

4 (NjŘe)

(3C)

 
 

5.hod

změna

NEJ

4 (NjSv)

(3C)

 

Švancar Petr

2.hod

navíc

TEV

IV (Chl)

(POLE)

 
 

2.hod

odpadá

TEV

III (Chl)

 

Exkurze

Valentová Dana

2.hod

spojeno (Ře)

ANJ

II (AjCf)

(3A)

 

Václavíková Zuzana

4.hod

výměna <<

CHE

II

(CHE)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

CHE

III

 

Exkurze

 

7.hod

výměna >>

CHE

II

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

CJL

 

(2A)

výměna <<

Čeledová Iva

z 12.2. (St) 2.hod

 

1.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 12.2. (St) 2.hod

II

1.hod

ANJ

AjVa

(2B)

spojí

Coufalová Ivona

(Ře)

 

1.hod

ANJ

AjCf

(2B)

změna

Coufalová Ivona

 
 

2.hod

ANJ

AjCf

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Ře)

 

4.hod

CHE

 

(CHE)

výměna <<

Václavíková Zuzana

z 7.hod

 

4.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

7.hod

FYZ

 

(FYZ)

výměna <<

Bílek David

z 4.hod

 

7.hod

CHE

   

výměna >>

 

na 4.hod

III

1.- 10. hod Exkurze

IV

2.hod

TEV

Chl

(POLE)

navíc

Švancar Petr

 
 

2.hod

TEV

Dív

(PARK)

navíc

Brabencová Martina

 
 

2.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

3

3.hod

NEJ

Nej

(3C)

supluje

Kynčlová Danuše

(Ře)

4

5.hod

NEJ

NjŘe

(3C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Ře)

 

5.hod

NEJ

NjSv

(3C)

změna

Svojitková Oldřiška

 

DIVADLO (Praha): III + část II + Pg + Ře

 

Zpracováno v systému Bakaláři