Suplování

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: 12 - 18

Suplování:   Úterý 3.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 1.12.2019 (17:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

I

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

II

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

III

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IV

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

V

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čapková Erika

-

Ča

-

..

..

         

Čeledová Iva

-

-

-

-

..

         

Chmelařová Zdeňka

-

Pg

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

7.hod

odpadá

CJL

4 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

2

 

Obecná absence třídy

Bílek David

5.hod

odpadá

CHE

IV

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

I

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

4.hod

odpadá

BIO

VI

 

Exkurze

 

před 3. hodinou dohled 2. patro

 

Čapek Miloš

2.hod

supl. (EČ)

FYZ

V

(FYZ)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

V

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

1.hod

odpadá

MAT

VI

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

SCM

VIII (aSCM)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

7.hod

odpadá

CJL

IV

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

IV

 

Obecná absence třídy

Doubková Daniela

2.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Exkurze

Fejtová Blanka

5.hod

odpadá

ANJ

VI (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

3.hod

odpadá

BIO

VII

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

III

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

VII

 

Obecná absence třídy

Jaruška Juraj

5.hod

odpadá

MAT

2

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

V

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

2.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ANJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

2.hod

odpadá

NEJ

VII (Nej)

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

7.hod

odpadá

FRJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

Máchová Štěpánka

8.hod

odpadá

BIO

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Malá Jana

2.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

Musilová Šárka

5.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

2

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

Obermajerová Anita

5.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ANJ

4 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

2.hod

změna

CJL

III (AjKr)

(mim)

Scénické čtení (knihovna)

 

2.hod

spojeno (Chm)

CJL

III (AjVa)

(mim)

 
 

5.hod

odpadá

FRJ

III (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CJL

3

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

III

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

2.hod

změna

CJL

II

(KNIH)

Scénické čtení (knihovna)

 

5.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘe)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CJL

VIII (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

VIII (Frj)

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

1.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

OBV

II

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZSV

1

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZSV

V

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

III (NjSv)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

5.hod

odpadá

ICT

1 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

5.hod

odpadá

ANJ

VI (AjVa)

 

Exkurze

Veverka Jan

5.hod

odpadá

BIO

3

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ZMP

2

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

II

2.hod

CJL

 

(KNIH)

změna

Řehoutová Dana

Scénické čtení (knihovna)

III

2.hod

CJL

AjKr

(mim)

změna

Pergeltová Drahomíra

Scénické čtení (knihovna)

 

2.hod

CJL

AjVa

(mim)

spojí

Pergeltová Drahomíra

(Chm)

V

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(EČ)

STAVOVSKÉ DIVADLO (Praha): VI + VII + Če + EČ; do 14.00

SCÉNICKÉ ČTENÍ (knihovna): II + III + Pg + Ře; 2. vyučovací hodina

 

Zpracováno v systému Bakaláři