Suplování

Suplování:   Středa 27.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 27.11.2019 (7:46)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

I

             

TEV

TEV

 

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Musilová Šárka

-

Bíl

-

Mich

Mich

-

Če

-

..

-

Sprengerová Jana

-

-

-

Mich

Mich

-

-

..

..

-

Tománková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bílek David

2.hod

supl. (Mu)

CHE

2

(ZEL)

 

Brabencová Martina

2.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Exkurze

 

5.hod

navíc

TEV

I (Dív)

(mim)

 
 

8.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Exkurze

Coufalová Ivona

5.hod

odpadá

ANJ

I (AjCf)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

V (AjCf)

 

Exkurze

Čapek Miloš

3.hod

odpadá

FYZ

1

 

Exkurze

Čapková Erika

4.hod

odpadá

CJL

V

 

Exkurze

Čeledová Iva

7.hod

supl. (Mu)

DEJ

VI

(3B)

 

Fejtová Blanka

2.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

7.hod

odpadá

CHE

1

 

Exkurze

Hošek Daniel

2.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ICT

V (AjVa)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

8.hod

odpadá

VYV

I

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

VYV

I

 

Sport.soutěže aj.

Jaruška Juraj

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

MAT

V

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjKá)

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

RUJ

1 (Ruj)

 

Exkurze

Pergeltová Drahomíra

3.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Exkurze

Řehoutová Dana

3.hod

odpadá

NEJ

V (Nej)

 

Exkurze

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjSv)

 

Exkurze

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

ICT

V (AjCf)

 

Exkurze

Švancar Petr

2.hod

odpadá

TEV

V (Chl)

 

Exkurze

 

5.hod

navíc

TEV

I (Chl)

(mim)

 
 

8.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Exkurze

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

V (AjVa)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

I (AjVa)

 

zrušeno

Veverka Jan

4.hod

odpadá

ZMP

1

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

ZMP

V

 

Exkurze

Michalcová Ivana

4.hod

spojeno (Sp)

SVS

VII (bSVS)+

(2C)

 
 

4.hod

supl. (Mu)

SVS

VII (bSV2)+

(2C)

zadána práce

 

5.hod

spojeno (Sp)

SVS

VII (bSVS)+

(2C)

 
 

5.hod

supl. (Mu)

SVS

VII (bSV2)+

(2C)

zadána práce

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

TEV

Chl

(mim)

navíc

Švancar Petr

 
 

5.hod

TEV

Dív

(mim)

navíc

Brabencová Martina

 
 

5.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

5.hod

ANJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

8., 9. hod Sport.soutěže aj.

1

1.- 10. hod Exkurze

V

1.- 10. hod Exkurze

2

2.hod

CHE

 

(ZEL)

supluje

Bílek David

(Mu)

 

9.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

VI

7.hod

DEJ

 

(3B)

supluje

Čeledová Iva

(Mu)

3

4.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

zadána práce

 

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

 

5.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

zadána práce

 

5.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

 

9.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Sp)

VII

4.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

zadána práce

 

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

 

5.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

zadána práce

 

5.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

ARCHEOPARK BŘEZNO: V + 1.r + Sp + Mu

PLAVÁNÍ PRIMA: odjezd bus 5. vyučovací hodinu, odhlásit oběd! (ANJ NEBUDE NAHRAZENA) + Šc (Bá)

 

Zpracováno v systému Bakaláři