Suplování

PO STOPÁCH DÁŠEŇKY: Přebor Gymnázia Karla Čapka v orientačním běhu dle rozpisu na konci suplování

Suplování:   Středa 11.9.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 11.9.2019 (8:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bílek David

   

-

-

-

-

..

..

   

Brabencová Martina

 

Cy

..

Chm

-

-

..

..

..

 

Švancar Petr

 

Cy

..

Chm

-

-

..

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

1.hod

navíc

TEV

I

(mim)

 

Coufalová Ivona

4.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

zrušeno

Cypriánová Marcela

1.hod

odpadá

BIO

II

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Bá)

BIO

V (Dív)

(1B)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

BIO

V (Chl)

(1B)

 

Čapková Erika

3.hod

změna

TEV

VII

(mim)

 
 

4.hod

změna

TEV

V

(mim)

 

Čeledová Iva

2.hod

změna

TEV

I

(mim)

 
 

3.hod

změna

TEV

IV

(mim)

 

Hutňanová Zuzana

7.hod

přesun <<

VYV

I

(VYV)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

VYV

I

 

na 7.hod

Králová Hana

4.hod

navíc

TEV

IV

(mim)

 

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjKá)

 

zrušeno

Lukjanova Svetlana

5.hod

navíc

TEV

1

(mim)

 

Malá Jana

5.hod

navíc

TEV

2

(mim)

 

Pergeltová Drahomíra

3.hod

navíc

TEV

III

(mim)

 
 

4.hod

navíc

TEV

III

(mim)

 

Řehoutová Dana

3.hod

navíc

TEV

V

(mim)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘe)

 

zrušeno

Svojitková Oldřiška

4.hod

odpadá

NEJ

III (NjSv)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjSv)

 

zrušeno

Šrámková Monika

2.hod

změna

TEV

II

(mim)

 

Švancar Petr

1.hod

navíc

TEV

II

(mim)

 

Vonková Zuzana

5.hod

změna

TEV

VI

(mim)

 

Chmelařová Zdeňka

4.hod

supl. (Bá)

OBV

II (Dív)

(2B)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

OBV

II (Chl)

(2B)

 

Vančátová Anna

5.hod

odpadá

VYV

2 (Vyv)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Brabencová Martina

 
 

2.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

 
 

7.hod

VYV

 

(VYV)

přesun <<

Hutňanová Zuzana

z 9.hod

 

9.hod

VYV

   

přesun >>

 

na 7.hod

II

1.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Švancar Petr

 
 

2.hod

TEV

 

(mim)

změna

Šrámková Monika

 
 

4.hod

OBV

Dív

(2B)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Bá)

 

4.hod

OBV

Chl

(2B)

spojí

Chmelařová Zdeňka

(Šc)

 

7.hod

FYZ

AjCf

 

odpadá

 

(Bíl)

 

8.hod

FYZ

AjVa

 

odpadá

 

(Bíl)

III

3.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Pergeltová Drahomíra

 
 

4.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Pergeltová Drahomíra

 

IV

3.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

 
 

4.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Králová Hana

 

1

5.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

V

2.hod

BIO

Dív

(1B)

supluje

Cypriánová Marcela

(Bá)

 

2.hod

BIO

Chl

(1B)

spojí

Cypriánová Marcela

(Šc)

 

3.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čapková Erika

 

2

5.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Malá Jana

 

VI

5.hod

TEV

 

(mim)

změna

Vonková Zuzana

 

VII

3.hod

TEV

 

(mim)

změna

Čapková Erika

 

DÁŠEŇKA
Dozory "do parku" dovedou třídu do parku a dohlíží na danou třídu během závodu. Sraz v šatnách.
Na další vyučovací hodinu je vystřídá druhý dozor "z parku".

8 - 10 hod.: kategorie HD7
prima: do parku Bá / z parku Če
sekunda: do parku Šc / z parku Šr

9:40 - 11:40 hod.: kategorie HD9
tercie: do parku Pg / z parku Pg
kvarta: do parku Če / z parku Kr

kategorie HDSA a HDSB
kvinta: do parku Ře / z parku EČ
septima: do parku EČ / z parku odchází na semináře samostatně

11:40 - 13:45 hod.: kategorie HDSA a HDSB
sexta: do parku Vk / z parku odchází samostatně na oběd, odpolední výuka se koná
1. ročník: do parku Lu / z parku odchází samostatně na oběd, odpolední výuka se koná
2. ročník: do parku Mj / z parku odchází samostatně na oběd, odpolední výuka se koná
3. ročník: do parku Sv 5. vyučovací hodinu / z parku odchází samostatně na oběd, odpolední výuka se koná

--------------------------------------------------------------------
Bíl + vybraní žáci Veletrh vědy Praha Letňany

 

Zpracováno v systému Bakaláři