Suplování

Suplování:   Úterý 25.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (9:21)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

         

Absc

Absc

Absc

Absc

1

         

Absc

Absc

Absc

Absc

V

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

2

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VI

         

Absc

Absc

Absc

Absc

3

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čapková Zuzana

-

Sp

..

-

-

-

-

-

-

Hošek Daniel

               

Musilová Šárka

-

Ča

-

Sp

-

-

-

-

-

Řehoutová Dana

..

Ps

           

Švancar Petr

..

-

-

-

-

-

Veverka Jan

..

     

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

odpadá

RUJ

V (Ruj)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

RUJ

2 (Ruj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

IV

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

1.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Výlet

 

2.hod

spojeno (Šc)

TEV

I (Chl)

(HALA)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

TEV

1 (Chl)

(HALA)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

TEV

VI (Chl)

(HALA)

 

Cypriánová Marcela

8.hod

odpadá

CHE

3

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Mu)

FYZ

3

(FYZ)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

V (AjVa)

 

Výlet

Hlásná Danuša

7.hod

odpadá

BIO

3

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

V (AjFj)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

BIO

V (AjFj)

 

Výlet

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

FRJ

1 (Frj)

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

3.hod

supl. (Ře)

MAT

VII

(3A)

 
 

7.hod

odpadá

MAT

VII

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

MAT

3

 

Obecná absence třídy

Prausová Jana

2.hod

spojeno (Ře)

NEJ

III (Nej)

(2A)

 
 

8.hod

odpadá

CJL

VI

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

NCJL

1

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

7.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

VII

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Čp)

ZSV

VI

(1C)

 
 

4.hod

supl. (Mu)

DEJ

VII

(3A)

 
 

7.hod

odpadá

ZSV

VI

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZSV

2

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

V (Nej)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

NEJ

1 (Nej)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

7.hod

odpadá

ICT

V (AjFj)

 

Výlet

Tománková Jana

1.hod

supl. (Ho)

ICT

IV (AjVa)

(ICT)

 

Valentová Dana

7.hod

odpadá

ANJ

V (AjVa)

 

Výlet

Veverka Jan

4.hod

odpadá

ZMP

V

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

ZMP

1

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ZMP

2

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ře)

 

2.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

II

5.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

III

2.hod

NEJ

Nej

(2A)

spojí

Prausová Jana

(Ře)

IV

1.hod

ICT

AjVa

(ICT)

supluje

Tománková Jana

(Ho)

1

3.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

2

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Vv)

VI

2.hod

ZSV

 

(1C)

supluje

Sprengerová Jana

(Čp)

 

4.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

3

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Mu)

VII

3.hod

MAT

 

(3A)

supluje

Miškovský Pavel

(Ře)

 

4.hod

DEJ

 

(3A)

supluje

Sprengerová Jana

(Mu)

kvinta = výlet - info + doprovod = Mu + čp

Klasifikační porada - od 13,15 - učebna 2A

 

Zpracováno v systému Bakaláři