Suplování

Suplování:   Pondělí 24.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (8:56)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

         

Absc

Absc

Absc

Absc

III

         

Absc

Absc

Absc

Absc

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

VÝLE

2

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VI

         

Absc

Absc

Absc

Absc

3

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

Če

Fj

Če

-

Val

-

..

..

-

Čapková Zuzana

Ps

..

-

-

Sp

-

-

-

-

Musilová Šárka

..

-

..

-

..

-

..

..

-

Švancar Petr

-

-

-

-

-

Veverka Jan

-

Ča

Fj

LT

..

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

2.hod

spojeno (Šc)

TEV

IV (Chl)

(HALA)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

TEV

VI (Chl)

(HALA)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

TEV

II (Chl)

(HALA)

 
 

5.hod

spojeno (Šc)

TEV

I (Chl)

(HALB)

 

Cypriánová Marcela

7.hod

odpadá

BIO

V

 

Výlet

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Vv)

FYZ

2

(FYZ)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

VI

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

FYZ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

1.hod

supl. (Bíl)

CJL

III

(2A)

 
 

3.hod

supl. (Bíl)

DEJ

III

(2A)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

III

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

III

 

Obecná absence třídy

Fejtová Blanka

2.hod

supl. (Bíl)

ANJ

VII

(3A)

 
 

3.hod

supl. (Vv)

ANJ

I

(3C)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Exkurze

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICT

V (AjVa)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ICT

2 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

2 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

8.hod

odpadá

ANJ

VI (Nej)

 

Obecná absence třídy

Lorencová Tučanová Jana

4.hod

supl. (Vv)

CHE

IV

(CHE)

 
 

7.hod

odpadá

CHE

2 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

2 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

8.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Obecná absence třídy

Prausová Jana

1.hod

supl. (Čp)

CJL

II

(2B)

 
 

7.hod

odpadá

CJL

II

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

5.hod

supl. (Čp)

ZSV

VI

(2C)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

NMAT

1

 

Exkurze

Valentová Dana

5.hod

supl. (Bíl)

ANJ

IV

(1B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

ANJ

 

(3C)

supluje

Fejtová Blanka

(Vv)

 

5.hod

TEV

Chl

(HALB)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

II

1.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Prausová Jana

(Čp)

 

4.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

III

1.hod

CJL

 

(2A)

supluje

Čeledová Iva

(Bíl)

 

3.hod

DEJ

 

(2A)

supluje

Čeledová Iva

(Bíl)

IV

2.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

4.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Lorencová Tučanová Jana

(Vv)

 

5.hod

ANJ

 

(1B)

supluje

Valentová Dana

(Bíl)

2

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Vv)

VI

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

 

3.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

5.hod

ZSV

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Čp)

VII

2.hod

ANJ

 

(3A)

supluje

Fejtová Blanka

(Bíl)

1. roč. - exkurze Čáslav - doprovod + info = Bíl + Vv

kvinta - výlet - doprovod + info = Mu + Čp


UPOZORNĚNÍ
od 24 6. je prostor šaten v budově školy nepřístupný pro žáky z důvodu přípravy na rekonstukci šaten

 

Zpracováno v systému Bakaláři