Suplování

Suplování:   Pátek 21.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 19.6.2019 (8:31)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

VII

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

..

-

Lu

-

..

-

-

-

-

Bílek David

Ho

Ře

..

-

-

-

-

Hlásná Danuša

..

..

-

-

..

-

-

-

-

Prausová Jana

..

Mu

-

-

Čp

-

-

-

-

Švancar Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Veverka Jan

..

Sp

Val

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

3.hod

odpadá

TEV

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

odpadá

TEV

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Bureš Jan

1.hod

odpadá

SCD

3 (aSCD)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

2.hod

odpadá

SCD

3 (aSCD)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

Čapková Zuzana

5.hod

supl. (Ps)

MAT

II

(2B)

 

Hošek Daniel

3.hod

supl. (Bíl)

MAT

III

(2A)

 

Kynčlová Danuše

7.hod

odpadá

NKNJ

VII (nKNj)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

NKNJ

VII (nKNj)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

Lukjanova Svetlana

3.hod

supl. (Be)

RUJ

2 (Ruj)

(ŽLUT)

 
 

4.hod

přesun <<

FRJ

1 (Frj)

(ŽLUT)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

FRJ

1 (Frj)

 

na 4.hod

 

7.hod

odpadá

NKRJ

VII (nKRj)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

NKRJ

VII (nKRj)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

Miškovský Pavel

1.hod

supl. (Bíl)

MAT

1

(ZEL)

 
 

2.hod

supl. (Bíl)

MAT

IV

(1B)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Ps)

DEJ

1

(3A)

 

Řehoutová Dana

4.hod

supl. (Bíl)

CJL

I

(2A)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Vv)

DEJ

2

(2B)

 

Svojitková Oldřiška

4.hod

přesun <<

NEJ

1 (Nej)

(JAZ)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

NEJ

1 (Nej)

 

na 4.hod

Valentová Dana

3.hod

supl. (Vv)

ANJ

IV

(1B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

CJL

 

(2A)

supluje

Řehoutová Dana

(Bíl)

II

1.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

 

5.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Čapková Zuzana

(Ps)

III

3.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Hošek Daniel

(Bíl)

 

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

IV

2.hod

MAT

 

(1B)

supluje

Miškovský Pavel

(Bíl)

 

3.hod

ANJ

 

(1B)

supluje

Valentová Dana

(Vv)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

1

1.hod

MAT

 

(ZEL)

supluje

Miškovský Pavel

(Bíl)

 

2.hod

DEJ

 

(3A)

supluje

Musilová Šárka

(Ps)

 

4.hod

NEJ

Nej

(JAZ)

přesun <<

Svojitková Oldřiška

z 5.hod

 

4.hod

FRJ

Frj

(ŽLUT)

přesun <<

Lukjanova Svetlana

z 5.hod

 

4.hod

BIO

   

odpadá

 

(Vv)

 

5.hod

NEJ

Nej

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

FRJ

Frj

 

přesun >>

 

na 4.hod

V

1.hod

RUJ

Ruj

 

odpadá

 

(Be)

2

2.hod

DEJ

 

(2B)

supluje

Sprengerová Jana

(Vv)

 

3.hod

RUJ

Ruj

(ŽLUT)

supluje

Lukjanova Svetlana

(Be)

VI

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

Klasifikaci za 2. pololetí 2018/2019 uzavřít 21. 6. do 16,00

 

Zpracováno v systému Bakaláři