Suplování

Suplování:   Středa 19.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 18.6.2019 (15:27)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

 

PROJ

PROJ

           

VI

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

VII

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

Ča

..

-

-

-

-

..

-

-

Bílek David

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Brabencová Martina

Šr

Pg

..

Ča

-

-

..

..

..

Čeledová Iva

 

..

-

           

Hlásná Danuša

-

-

-

-

Vv

-

..

..

-

Králová Hana

Cf

-

..

..

-

-

-

..

-

Malá Jana

 

Db

..

           

Švancar Petr

Šr

Pg

..

Ča

-

-

..

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

1.hod

spojeno (Kr)

ANJ

III (AjKr)

(1A)

 

Čapek Miloš

1.hod

supl. (Be)

FYZ

IV

(FYZ)

 
 

3.hod

odpadá

SCF

3 (cSCF)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

supl. (Bá)

FYZ

III (Dív)

(FYZ)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

FYZ

III (Chl)

(FYZ)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Doubková Daniela

2.hod

spojeno (Mj)

VYV

V (Huv)

(VYV)

 

Hošek Daniel

7.hod

odpadá

ICT

VI (Frj)

 

Projekt

 

8.hod

odpadá

ICT

VI (Frj)

 

Projekt

Hutňanová Zuzana

4.hod

odpadá

EST

VII (cEST)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

Kynčlová Danuše

4.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Projekt

Lukjanova Svetlana

1.hod

odpadá

RUJ

3 (Ruj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Projekt

Miškovský Pavel

1.hod

odpadá

MAT

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

odpadá

MAT

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

9.hod

odpadá

MAT

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Musilová Šárka

7.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

9.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Projekt

Pergeltová Drahomíra

2.hod

spojeno (Bá)

CJL

II (Dív)

(2B)

 
 

2.hod

supl. (Šc)

CJL

II (Chl)

(2B)

 

Prausová Jana

2.hod

odpadá

CJL

VI

 

Projekt

 

3.hod

odpadá

LTS

VII (cLTS)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

odpadá

LTS

VII (cLTS)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjŘe)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

2.hod

odpadá

CJL

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Svojitková Oldřiška

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjSv)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Šrámková Monika

1.hod

supl. (Bá)

MAT

2 (Dív)

(ČERV)

 
 

1.hod

spojeno (Šc)

MAT

2 (Chl)

(ČERV)

 

Valentová Dana

8.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Veverka Jan

3.hod

odpadá

SCZ

VII (cSCZ)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

odpadá

SCZ

VII (cSCZ)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

supl. (Hl)

BIO

II

(BIO)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

2.hod

CJL

Dív

(2B)

spojí

Pergeltová Drahomíra

(Bá)

 

2.hod

CJL

Chl

(2B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Šc)

 

5.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Veverka Jan

(Hl)

III

1.hod

ANJ

AjKr

(1A)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

 

4.hod

FYZ

Dív

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Bá)

 

4.hod

FYZ

Chl

(FYZ)

spojí

Čapek Miloš

(Šc)

IV

1.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Be)

V

2.hod

VYV

Huv

(VYV)

spojí

Doubková Daniela

(Mj)

2

1.hod

MAT

Dív

(ČERV)

supluje

Šrámková Monika

(Bá)

 

1.hod

MAT

Chl

(ČERV)

spojí

Šrámková Monika

(Šc)

sexta + Kr - projekt Policiáda - od 7,15 fotbalové hřiště Dobříš

tercie - projekt Divadlo - hodnocení - doprovod = Če + Mj

 

Zpracováno v systému Bakaláři