Suplování

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (12:31)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

VII

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

..

-

-

-

Lu

-

..

..

-

Bílek David

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Brabencová Martina

..

Mu

Ča

..

-

-

-

-

-

Coufalová Ivona

..

-

Val

Kr

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

Cy

Pg

..

-

Ob

-

..

..

..

Miškovský Pavel

-

..

-

Ře

Šr

-

..

-

..

Sprengerová Jana

-

-

..

-

-

-

..

..

..

Švancar Petr

..

Mu

Ča

..

-

-

-

-

-

Veverka Jan

..

-

-

Pg

Fj

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

1.hod

supl. (Hl)

BIO

III

(CHE)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Čapek Miloš

1.hod

odpadá

FYZ

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

supl. (Bá)

FYZ

1 (Dív)

(FYZ)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

FYZ

1 (Chl)

(FYZ)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Exkurze

Čeledová Iva

1.hod

přesun <<

CJL

V

(3B)

z 17.6. 1.hod

 

5.hod

změna

CJL

III

(mim)

 

Fejtová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Vv)

ANJ

II

(2B)

 

Hošek Daniel

1.hod

odpadá

ICT

IV (AjVa)

 

Exkurze

Králová Hana

4.hod

spojeno (Cf)

ANJ

III (AjCf)

(2A)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

VII (Nej)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Kynčlová Danuše

2.hod

odpadá

NEJ

VII (Nej)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

navíc

NEJ

VI (Nej)

(3A)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

2.hod

odpadá

FRJ

VII (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

navíc

FRJ

VI (Frj)

(2C)

 
 

4.hod

odpadá

RUJ

3 (Ruj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

spojeno (Be)

RUJ

V (Ruj)

(3B)

 

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Bá)

OBV

I (Dív)

(3A)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

OBV

I (Chl)

(3A)

 
 

4.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Obermajerová Anita

3.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Hl)

ANJ

VI

(2C)

 

Pergeltová Drahomíra

2.hod

supl. (Hl)

CJL

II

(2B)

 
 

4.hod

supl. (Vv)

CJL

V

(3B)

 
 

5.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Exkurze

Prausová Jana

4.hod

přesun <<

CJL

VI

(2C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun <<

NCJL

1

(ZEL)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

NCJL

1

 

na 8.hod

Řehoutová Dana

3.hod

odpadá

CJL

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

supl. (Mš)

CJL

I

(3C)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

CJL

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Svojitková Oldřiška

4.hod

odpadá

NEJ

3 (NjSv)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Šrámková Monika

5.hod

supl. (Mš)

MAT

I

(3C)

 

Tománková Jana

4.hod

odpadá

ICT

IV (AjCf)

 

Exkurze

Valentová Dana

3.hod

spojeno (Cf)

ANJ

I (AjCf)

(1C)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVa)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

OBV

Dív

(3A)

supluje

Musilová Šárka

(Bá)

 

2.hod

OBV

Chl

(3A)

spojí

Musilová Šárka

(Šc)

 

3.hod

ANJ

AjCf

(1C)

spojí

Valentová Dana

(Cf)

 

4.hod

CJL

 

(3C)

supluje

Řehoutová Dana

(Mš)

 

5.hod

MAT

 

(3C)

supluje

Šrámková Monika

(Mš)

II

2.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Hl)

 

5.hod

ANJ

 

(2B)

supluje

Fejtová Blanka

(Vv)

III

1.hod

BIO

 

(CHE)

supluje

Cypriánová Marcela

(Hl)

 

4.hod

ANJ

AjCf

(2A)

spojí

Králová Hana

(Cf)

 

5.hod

CJL

 

(mim)

změna

Čeledová Iva

 

1

3.hod

FYZ

Dív

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Bá)

 

3.hod

FYZ

Chl

(FYZ)

spojí

Čapek Miloš

(Šc)

 

8.hod

NCJL

 

(ZEL)

přesun <<

Prausová Jana

z 9.hod

 

9.hod

NCJL

   

přesun >>

 

na 8.hod

V

1.hod

CJL

 

(3B)

přesun <<

Čeledová Iva

z 17.6. (Po) 1.hod

 

4.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Vv)

 

5.hod

RUJ

Ruj

(3B)

spojí

Lukjanova Svetlana

(Be)

 

8.hod

BIO

AjVa

 

odpadá

 

(Hl)

 

9.hod

BIO

AjVa

 

odpadá

 

(Hl)

VI

3.hod

FRJ

Frj

(2C)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

3.hod

NEJ

Nej

(3A)

navíc

Kynčlová Danuše

 
 

3.hod

CHE

   

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

CJL

 

(2C)

přesun <<

Prausová Jana

z 8.hod

 

5.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Obermajerová Anita

(Hl)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Sp)

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

2. ročník - exkurze DEJ+ZMP - Berounsko - doprovod = Sp + Vv

kvarta - exkurze Brdy - doprovod = Mš + Cf

 

Zpracováno v systému Bakaláři