Suplování

Suplování:   Pondělí 17.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 14.6.2019 (21:07)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

VII

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Bílek David

..

..

..

-

..

-

..

..

-

Brabencová Martina

-

Val

Val

Sp

..

-

-

-

-

Čapek Miloš

..

Mu

-

-

-

-

..

..

..

Hlásná Danuša

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Švancar Petr

-

Val

Val

Sp

..

-

-

-

-

Tománková Jana

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

1.hod

přesun <<

BIO

V

(BIO)

z 7.hod

 

3.hod

odpadá

SCH

3 (bSCH)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

odpadá

SCH

3 (bSCH)+

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

7.hod

přesun >>

BIO

V

 

na 1.hod

Čeledová Iva

1.hod

přesun <<

DEJ

III

(2A)

z 7.hod

 

1.hod

přesun >>

CJL

V

 

na 18.6. 1.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

III

(2A)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

DEJ

III

 

na 1.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

III

 

na 3.hod

Hošek Daniel

7.hod

navíc

ICT

2 (AjOb)

(ICT)

 
 

8.hod

navíc

ICT

2 (AjFj)

(ICT)

 

Králová Hana

7.hod

přesun <<

ANJ

VI (Nej)

(2C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ANJ

VI (Nej)

 

na 7.hod

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

VII (Nej)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Lorencová Tučanová Jana

7.hod

navíc

CHE

2 (AjFj)

(CHE)

 
 

8.hod

navíc

CHE

2 (AjOb)

(CHE)

 

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

FRJ

VII (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

7.hod

přesun <<

FRJ

VI (Frj)

(JAZ)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

FRJ

VI (Frj)

 

na 7.hod

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Ča)

DEJ

1

(ZEL)

 
 

7.hod

přesun <<

ZSV

V

(3B)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZSV

V

 

na 7.hod

Sprengerová Jana

4.hod

supl. (Bá)

OBV

II (Dív)

(1C)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

OBV

II (Chl)

(1C)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Kurz (výuka mimo školu)

Šrámková Monika

8.hod

přesun <<

NMAT

1

(ZEL)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

NMAT

1

 

na 8.hod

Valentová Dana

2.hod

supl. (Bá)

ANJ

IV (Dív)

(1B)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

ANJ

IV (Chl)

(1B)

 
 

3.hod

supl. (Bá)

ANJ

VI (Dív)

(3A)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

ANJ

VI (Chl)

(3A)

 

Veverka Jan

7.hod

přesun <<

BIO

1

(BIO)

z 8.hod

 

8.hod

přesun <<

ZMP

VI

(CIMR)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

ZMP

VI

 

na 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

4.hod

OBV

Dív

(1C)

supluje

Sprengerová Jana

(Bá)

 

4.hod

OBV

Chl

(1C)

spojí

Sprengerová Jana

(Šc)

 

8.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

III

1.hod

DEJ

 

(2A)

přesun <<

Čeledová Iva

z 7.hod

 

3.hod

CJL

 

(2A)

přesun <<

Čeledová Iva

z 8.hod

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

IV

2.hod

ANJ

Dív

(1B)

supluje

Valentová Dana

(Bá)

 

2.hod

ANJ

Chl

(1B)

spojí

Valentová Dana

(Šc)

 

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

1

2.hod

DEJ

 

(ZEL)

supluje

Musilová Šárka

(Ča)

 

7.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Veverka Jan

z 8.hod

 

8.hod

NMAT

 

(ZEL)

přesun <<

Šrámková Monika

z 9.hod

 

9.hod

NMAT

   

přesun >>

 

na 8.hod

V

1.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 7.hod

 

7.hod

ZSV

 

(3B)

přesun <<

Musilová Šárka

z 8.hod

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 7.hod

2

1.hod

RUJ

Ruj

 

odpadá

 

(Be)

 

7.hod

ICT

AjOb

(ICT)

navíc

Hošek Daniel

 
 

7.hod

CHE

AjFj

(CHE)

navíc

Lorencová Tučanová Jana

 
 

8.hod

CHE

AjOb

(CHE)

navíc

Lorencová Tučanová Jana

 
 

8.hod

ICT

AjFj

(ICT)

navíc

Hošek Daniel

 

VI

3.hod

ANJ

Dív

(3A)

supluje

Valentová Dana

(Bá)

 

3.hod

ANJ

Chl

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Šc)

 

7.hod

ANJ

Nej

(2C)

přesun <<

Králová Hana

z 8.hod

 

7.hod

FRJ

Frj

(JAZ)

přesun <<

Lukjanova Svetlana

z 8.hod

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ča)

 

8.hod

ZMP

 

(CIMR)

přesun <<

Veverka Jan

z 9.hod

 

9.hod

ZMP

   

přesun >>

 

na 8.hod

3. ročník = Ekokurz Krkonoše středisko Sever Horní Maršov - 17. 6 - 21. 6. - doprovod = Be + Hl
- žáci, kteří nejedou - výuka v určených třídách 2.r + VI + 1.r
- rozdělení je žákům známo
- seznamy rozmístění žáků = pouze v budově školy

septima = Vodácký kurz Vltava 17. 6. - 21. 6. - doprovod = Bá + Šc + Bíl
- žáci, kteří nejedou - výuka v určených třídách 2.r + VI + 1.r
- rozdělení je žákům známo
- seznamy rozmístění žáků = pouze v budově školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři