Suplování

Suplování:   Úterý 11.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 7.6.2019 (14:05)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

Ře

Mu

..

-

-

-

-

-

Čapek Miloš

..

Cy

..

-

-

-

Ps

..

-

Hlásná Danuša

..

Čp

..

-

..

-

..

..

..

Hošek Daniel

Cf

-

-

-

-

-

-

-

-

Králová Hana

Val

-

-

..

Val

-

-

-

-

Švancar Petr

..

Ře

Mu

..

-

-

-

-

-

Veverka Jan

..

-

-

Če

..

-

-

Sp

Sp

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

CJL

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Coufalová Ivona

1.hod

změna

ANJ

IV (AjCf)

(3B)

 
 

1.hod

spojeno (Ho)

ANJ

IV (AjVa)

(3B)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

2.hod

supl. (Ča)

BIO

V

(BIO)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Čapková Zuzana

2.hod

supl. (Hl)

MAT

II

(2B)

 

Čeledová Iva

3.hod

odpadá

CJL

III (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

supl. (Vv)

CJL

V

(3B)

 
 

5.hod

přesun <<

DEJ

II

(2A)

z 4.hod

Fejtová Blanka

5.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Lukjanova Svetlana

4.hod

odpadá

RUJ

3 (Ruj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

7.hod

změna

FRJ

1 (Frj)

(1B)

 

Miškovský Pavel

9.hod

odpadá

MAT

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Musilová Šárka

2.hod

odpadá

DEJ

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

supl. (Bá)

DEJ

1 (Dív)

(ZEL)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

DEJ

1 (Chl)

(ZEL)

 

Obermajerová Anita

5.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Prausová Jana

2.hod

odpadá

FRJ

III (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

navíc

CJL

II

(2B)

 
 

7.hod

supl. (Ča)

CJL

IV

(2C)

 
 

8.hod

odpadá

CJL

VI

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

NCJL

1

 

zrušeno

Řehoutová Dana

2.hod

supl. (Šc)

CJL

I (Chl)

(3C)

 
 

2.hod

spojeno (Bá)

CJL

I (Dív)

(3C)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

3 (NjŘe)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Sprengerová Jana

7.hod

odpadá

ZSV

VI

 

Exkurze

 

8.hod

spojeno (Vv)

ZSV

1

(2B)

 
 

9.hod

supl. (Vv)

ZSV

2

(2B)

 
 

9.hod

navíc

ZSV

1

(2B)

 
 

9.hod

přesun >>

DEJ

VII

 

na 10.6. 8.hod

Svojitková Oldřiška

4.hod

odpadá

NEJ

3 (NjSv)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Šrámková Monika

3.hod

odpadá

ICT

III (AjKr)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Valentová Dana

1.hod

spojeno (Kr)

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 
 

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VII (Nej)

(3A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

CJL

Chl

(3C)

supluje

Řehoutová Dana

(Šc)

 

2.hod

CJL

Dív

(3C)

spojí

Řehoutová Dana

(Bá)

II

1.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

2.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Čapková Zuzana

(Hl)

 

4.hod

CJL

 

(2B)

navíc

Prausová Jana

 
 

5.hod

DEJ

 

(2A)

přesun <<

Čeledová Iva

z 4.hod

IV

1.hod

ANJ

AjCf

(3B)

změna

Coufalová Ivona

 
 

1.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Coufalová Ivona

(Ho)

 

7.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Prausová Jana

(Ča)

1

3.hod

DEJ

Dív

(ZEL)

supluje

Musilová Šárka

(Bá)

 

3.hod

DEJ

Chl

(ZEL)

spojí

Musilová Šárka

(Šc)

 

7.hod

FRJ

Frj

(1B)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

8.hod

ZSV

 

(2B)

spojí

Sprengerová Jana

(Vv)

 

9.hod

ZSV

 

(2B)

navíc

Sprengerová Jana

 

V

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

2.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Ča)

 

4.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Čeledová Iva

(Vv)

 

8.hod

BIO

AjFj

 

odpadá

 

(Hl)

 

8.hod

FYZ

AjVa

 

odpadá

 

(Ča)

 

9.hod

BIO

AjFj

 

odpadá

 

(Hl)

2

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Vv)

 

9.hod

ZSV

 

(2B)

supluje

Sprengerová Jana

(Vv)

VII

1.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ča)

 

5.hod

ANJ

Nej

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

9.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 10.6. (Po) 8.hod

Projekt ZSV - 2.r + 1. r - volební duel - 14,00- 15,30 - učebna 2B - organizace a info = Sp

sexta = zoologická exkurze - doprovod = Hl + Kr

 

Zpracováno v systému Bakaláři