Suplování

Suplování:   Pondělí 10.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 7.6.2019 (9:28)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

-

Cy

Če

..

..

-

-

-

-

Čapek Miloš

..

..

-

-

-

-

Mu

..

..

Hošek Daniel

..

-

Fj

Fj

..

-

..

..

-

Lorencová Tučanová Jana

           

..

..

 

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

-

-

Kr

-

Prausová Jana

     

..

-

-

..

   

Švancar Petr

-

Cy

Če

..

..

-

-

-

-

Veverka Jan

-

Val

Bíl

Čp

Ře

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

odpadá

ZSV

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

odpadá

CJL

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Bílek David

1.hod

odpadá

CHE

III

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

supl. (Vv)

FYZ

I

(FYZ)

 
 

4.hod

přesun <<

CHE

II

(1C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CHE

II

 

na 4.hod

Coufalová Ivona

2.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

2.hod

supl. (Bá)

CHE

IV (Dív)

(1B)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

CHE

IV (Chl)

(1B)

 

Čapková Zuzana

4.hod

supl. (Vv)

MAT

IV

(1B)

 

Čeledová Iva

3.hod

supl. (Bá)

CJL

VI (Dív)

(2A)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

CJL

VI (Chl)

(2A)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

III

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

CJL

III

 

Kurz (výuka mimo školu)

Fejtová Blanka

3.hod

změna

ANJ

V (AjFj)

(3B)

 
 

3.hod

spojeno (Ho)

ANJ

V (AjVa)

(3B)

 
 

4.hod

spojeno (Ho)

ANJ

1 (AjOb)

(ZEL)

 

Králová Hana

8.hod

spojeno (Lu)

ANJ

VI (Frj)

(2C)

 

Kynčlová Danuše

5.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3A)

 

Musilová Šárka

7.hod

supl. (Ča)

DEJ

VI

(2C)

 

Řehoutová Dana

4.hod

odpadá

NEJ

III (Nej)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

supl. (Vv)

CJL

1

(3C)

 

Sprengerová Jana

8.hod

přesun <<

DEJ

VII

(3A)

z 11.6. 9.hod

Šrámková Monika

1.hod

přesun >>

MAT

1

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

MAT

1

(ZEL)

z 1.hod

 

8.hod

přesun <<

NMAT

1

(ZEL)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

NMAT

1

 

na 8.hod

Valentová Dana

2.hod

supl. (Vv)

ANJ

2

(2C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Bílek David

(Vv)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

4.hod

CHE

 

(1C)

přesun <<

Bílek David

z 8.hod

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

 

8.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

IV

1.hod

ICT

AjVa

 

odpadá

 

(Ho)

 

2.hod

CHE

Dív

(1B)

supluje

Cypriánová Marcela

(Bá)

 

2.hod

CHE

Chl

(1B)

spojí

Cypriánová Marcela

(Šc)

 

4.hod

MAT

 

(1B)

supluje

Čapková Zuzana

(Vv)

1

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

MAT

 

(ZEL)

přesun <<

Šrámková Monika

z 1.hod

 

4.hod

ANJ

AjOb

(ZEL)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

 

5.hod

CJL

 

(3C)

supluje

Řehoutová Dana

(Vv)

 

8.hod

NMAT

 

(ZEL)

přesun <<

Šrámková Monika

z 9.hod

 

9.hod

NMAT

   

přesun >>

 

na 8.hod

V

3.hod

ANJ

AjFj

(3B)

změna

Fejtová Blanka

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

2

2.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Valentová Dana

(Vv)

 

7.hod

ICT

AjFj

 

odpadá

 

(Ho)

 

7.hod

CHE

AjOb

 

odpadá

 

(LT)

 

8.hod

ICT

AjFj

 

odpadá

 

(Ho)

 

8.hod

CHE

AjOb

 

odpadá

 

(LT)

VI

3.hod

CJL

Dív

(2A)

supluje

Čeledová Iva

(Bá)

 

3.hod

CJL

Chl

(2A)

spojí

Čeledová Iva

(Šc)

 

7.hod

DEJ

 

(2C)

supluje

Musilová Šárka

(Ča)

 

8.hod

ANJ

Frj

(2C)

spojí

Králová Hana

(Lu)

 

9.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

VII

5.hod

FRJ

Frj

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

 

8.hod

DEJ

 

(3A)

přesun <<

Sprengerová Jana

z 11.6. (Út) 9.hod

 

9.hod

FYZ

Nej

 

odpadá

 

(Ča)

tercie - ekokurz - Rychta Krásensko - doprovod = Ho + Vv

3. roč = vodácký kurz - doprovod = Bá + Šc
- žáci, kteří nejedou na kurz = výuka v septimě podle rozvrhu a supl VII v plném rozsahu
- absence/presence = Be

1. ročník - v době nepřítomnosti Vv zastupuijící třídní = Cy

 

Zpracováno v systému Bakaláři