Suplování

změna supl v sekundě a sextě

Suplování:   Pátek 7.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 6.6.2019 (13:17)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

-

-

Sp

Cy

-

-

-

-

-

Čapková Zuzana

-

-

Vv

-

-

-

-

-

Králová Hana

-

Mu

-

Val

-

     

Lukjanova Svetlana

..

Mu

-

Be

Sv

-

..

..

-

Švancar Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

4.hod

supl. (Lu)

RUJ

3 (Ruj)

(ŽLUT)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Bílek David

2.hod

odpadá

CHE

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

4.hod

supl. (Bá)

BIO

VII

(CHE)

 

Čapek Miloš

1.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Kynčlová Danuše

5.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VI (Frj)

(3B)

 

Miškovský Pavel

4.hod

supl. (Čp)

MAT

V

(3B)

 

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Kr)

DEJ

VI (Nej)

(2C)

 
 

2.hod

spojeno (Lu)

DEJ

VI (Frj)

(2C)

 

Sprengerová Jana

3.hod

supl. (Bá)

DEJ

VII

(3A)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(2C)

 
 

5.hod

spojeno (Lu)

FRJ

1 (Frj)

(2C)

 

Valentová Dana

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 

Veverka Jan

3.hod

supl. (Čp)

ZMP

VI

(ZEL)

 

Změny v rozvrzích tříd:

II

4.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

1

5.hod

NEJ

Nej

(2C)

změna

Svojitková Oldřiška

 
 

5.hod

FRJ

Frj

(2C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

V

1.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

4.hod

MAT

 

(3B)

supluje

Miškovský Pavel

(Čp)

VI

2.hod

DEJ

Nej

(2C)

supluje

Musilová Šárka

(Kr)

 

2.hod

DEJ

Frj

(2C)

spojí

Musilová Šárka

(Lu)

 

3.hod

ZMP

 

(ZEL)

supluje

Veverka Jan

(Čp)

 

5.hod

ANJ

Frj

(3B)

spojí

Kynčlová Danuše

(Kr)

3

4.hod

RUJ

Ruj

(ŽLUT)

supluje

Bendová Jarmila

(Lu)

 

7.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

VII

3.hod

DEJ

 

(3A)

supluje

Sprengerová Jana

(Bá)

 

4.hod

BIO

 

(CHE)

supluje

Cypriánová Marcela

(Bá)

 

7.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

Veletrh vědy Praha - vybraní žáci sekundy(seznam sborovna) - doprovod a info = Čp

 

Zpracováno v systému Bakaláři