Suplování

Suplování:   Čtvrtek 6.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 5.6.2019 (7:41)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

Be

Pg

Cy

-

-

-

-

-

Králová Hana

..

Val

             

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

-

-

..

-

Švancar Petr

..

Be

Pg

Cy

-

-

-

-

-

Vančátová Anna

-

-

-

Mj

Mj

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

supl. (Bá)

CJL

1 (Dív)

(ZEL)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

CJL

1 (Chl)

(ZEL)

 

Cypriánová Marcela

4.hod

supl. (Bá)

BIO

V (Dív)

(BIO)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

BIO

V (Chl)

(BIO)

 

Kynčlová Danuše

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

4.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3B)

 

Malá Jana

4.hod

spojeno (Vč)

HUV

1 (Vyv)

(AULA)

 
 

5.hod

spojeno (Vč)

HUV

1 (Vyv)

(AULA)

 

Musilová Šárka

4.hod

odpadá

ZMP

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Pergeltová Drahomíra

3.hod

supl. (Bá)

CJL

2 (Dív)

(3A)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

CJL

2 (Chl)

(3A)

 

Řehoutová Dana

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Tománková Jana

5.hod

odpadá

ICT

IV (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Valentová Dana

2.hod

změna

ANJ

VII (Frj)

(3A)

 
 

2.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VII (Nej)

(3A)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVa)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Změny v rozvrzích tříd:

III

1.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

1

2.hod

CJL

Dív

(ZEL)

supluje

Bendová Jarmila

(Bá)

 

2.hod

CJL

Chl

(ZEL)

spojí

Bendová Jarmila

(Šc)

 

4.hod

HUV

Vyv

(AULA)

spojí

Malá Jana

(Vč)

 

5.hod

HUV

Vyv

(AULA)

spojí

Malá Jana

(Vč)

V

4.hod

BIO

Dív

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Bá)

 

4.hod

BIO

Chl

(BIO)

spojí

Cypriánová Marcela

(Šc)

 

8.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

2

3.hod

CJL

Dív

(3A)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Bá)

 

3.hod

CJL

Chl

(3A)

spojí

Pergeltová Drahomíra

(Šc)

VII

2.hod

ANJ

Frj

(3A)

změna

Valentová Dana

 
 

2.hod

ANJ

Nej

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

4.hod

FRJ

Frj

(3B)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

 

Zpracováno v systému Bakaláři