Suplování

Suplování:   Středa 5.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 4.6.2019 (7:41)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

..

Ře

Šr

-

-

..

..

..

Čeledová Iva

     

Sp

Pg

       

Hošek Daniel

Fj

-

-

-

Čp

-

Hl

Hl

-

Švancar Petr

..

..

Ře

Šr

-

-

..

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

CJL

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Coufalová Ivona

2.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Čapková Zuzana

5.hod

supl. (Ho)

MAT

III

(2A)

 

Fejtová Blanka

1.hod

spojeno (Ho)

ANJ

1 (AjOb)

(ZEL)

 

Hlásná Danuša

7.hod

spojeno (Ho)

CHE

VI (Frj)

(CHE)

 
 

8.hod

spojeno (Ho)

CHE

VI (Frj)

(CHE)

 

Hutňanová Zuzana

9.hod

odpadá

VYV

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Králová Hana

2.hod

navíc

ANJ

II (AjKr)

(1B)

 

Kynčlová Danuše

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Malá Jana

5.hod

odpadá

HUV

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Miškovský Pavel

7.hod

odpadá

MAT

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

MAT

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Musilová Šárka

2.hod

přesun >>

ZSV

1

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ZSV

1

(ZEL)

z 2.hod

Pergeltová Drahomíra

3.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

5.hod

supl. (Če)

CJL

V

(3B)

 

Řehoutová Dana

3.hod

supl. (Bá)

CJL

III (Dív)

(2A)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

CJL

III (Chl)

(2A)

 

Sprengerová Jana

4.hod

supl. (Če)

OBV

II

(2B)

 

Šrámková Monika

2.hod

přesun <<

MAT

1

(ZEL)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

MAT

1

 

na 2.hod

 

4.hod

supl. (Bá)

MAT

III (Dív)

(1C)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

MAT

III (Chl)

(1C)

 

Valentová Dana

2.hod

navíc

ANJ

II (AjVa)

(2B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

2.hod

ANJ

AjVa

(2B)

navíc

Valentová Dana

 
 

2.hod

ANJ

AjKr

(1B)

navíc

Králová Hana

 
 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

4.hod

OBV

 

(2B)

supluje

Sprengerová Jana

(Če)

III

3.hod

CJL

Dív

(2A)

supluje

Řehoutová Dana

(Bá)

 

3.hod

CJL

Chl

(2A)

spojí

Řehoutová Dana

(Šc)

 

4.hod

MAT

Dív

(1C)

supluje

Šrámková Monika

(Bá)

 

4.hod

MAT

Chl

(1C)

spojí

Šrámková Monika

(Šc)

 

5.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Čapková Zuzana

(Ho)

1

1.hod

ANJ

AjOb

(ZEL)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

 

2.hod

MAT

 

(ZEL)

přesun <<

Šrámková Monika

z 3.hod

 

3.hod

ZSV

 

(ZEL)

přesun <<

Musilová Šárka

z 2.hod

V

5.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Če)

2

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

VI

7.hod

CHE

Frj

(CHE)

spojí

Hlásná Danuša

(Ho)

 

8.hod

CHE

Frj

(CHE)

spojí

Hlásná Danuša

(Ho)

3

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

Ústřední kolo orientačního běhu - vybraní žáci - seznam sborovna - doprovod = Ho

1. roč - skup. VYV Vč - exkurze Anežský klášter Praha - doprovod = Vč
- žáci, kteří nejedou na exkurzi = výuka podle rozvrhu a supl

 

Zpracováno v systému Bakaláři