Suplování

Suplování:   Úterý 4.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 31.5.2019 (14:15)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

..

Fj

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

..

Šr

Sp

-

Ps

-

Cy

..

..

Švancar Petr

..

..

Fj

-

-

-

-

-

Veverka Jan

..

-

-

Cy

..

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

přesun <<

CJL

3

(1A)

z 3.6. 5.hod

 

8.hod

odpadá

CJL

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

4.hod

supl. (Vv)

BIO

V

(BIO)

 
 

7.hod

supl. (Hl)

BIO

3

(BIO)

 
 

8.hod

změna

CHE

3

(BIO)

 

Čapek Miloš

3.hod

přesun >>

FYZ

3

 

na 3.6. 5.hod

 

7.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Fejtová Blanka

4.hod

supl. (Bá)

ANJ

VI (Dív)

(2C)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

ANJ

VI (Chl)

(2C)

 

Hošek Daniel

1.hod

odpadá

ICT

IV (AjVa)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Lukjanova Svetlana

7.hod

odpadá

FRJ

1 (Frj)

 

Exkurze

Miškovský Pavel

2.hod

spojeno (Bá)

MAT

I (Dív)

(3B)

 
 

2.hod

supl. (Šc)

MAT

I (Chl)

(3B)

 

Obermajerová Anita

2.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Exkurze

Pergeltová Drahomíra

5.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Prausová Jana

5.hod

supl. (Hl)

CJL

VI

(2C)

 
 

9.hod

odpadá

NCJL

1

 

Exkurze

Řehoutová Dana

5.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Sprengerová Jana

3.hod

supl. (Hl)

ZSV

VI

(2C)

 

Svojitková Oldřiška

7.hod

odpadá

NEJ

1 (Nej)

 

Exkurze

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Hl)

FYZ

II

(2B)

 

Tománková Jana

4.hod

odpadá

ICT

IV (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Valentová Dana

4.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVa)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

MAT

Dív

(3B)

spojí

Miškovský Pavel

(Bá)

 

2.hod

MAT

Chl

(3B)

supluje

Miškovský Pavel

(Šc)

II

2.hod

FYZ

 

(2B)

supluje

Šrámková Monika

(Hl)

 

5.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

III

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Hl)

V

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

4.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Vv)

 

8.hod

BIO

AjVa

 

odpadá

 

(Hl)

 

9.hod

BIO

AjVa

 

odpadá

 

(Hl)

2

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Vv)

 

9.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

VI

3.hod

ZSV

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Hl)

 

4.hod

ANJ

Dív

(2C)

supluje

Fejtová Blanka

(Bá)

 

4.hod

ANJ

Chl

(2C)

spojí

Fejtová Blanka

(Šc)

 

5.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Prausová Jana

(Hl)

3

3.hod

CJL

 

(1A)

přesun <<

Bendová Jarmila

z 3.6. (Po) 5.hod

 

7.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Hl)

 

8.hod

CHE

 

(BIO)

změna

Cypriánová Marcela

 

1. ročník - botanická exkurze Praha - info + doprovod = Vv+ Hl

 

Zpracováno v systému Bakaláři