Suplování

Suplování:   Pondělí 3.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 31.5.2019 (8:31)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

II

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

IV

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Chmelařová Zdeňka

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Brabencová Martina

-

..

..

..

Bíl

-

-

-

-

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

-

-

Kr

-

Musilová Šárka

Čp

-

Sp

-

..

-

..

..

-

Prausová Jana

-

..

..

Ře

-

-

..

-

-

Švancar Petr

-

..

..

..

Bíl

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

navíc

ZSV

VI

(1A)

 
 

4.hod

navíc

ZSV

VI

(1A)

 
 

5.hod

přesun >>

CJL

3

 

na 4.6. 3.hod

Bílek David

5.hod

supl. (Bá)

FYZ

I (Dív)

(FYZ)

 
 

5.hod

spojeno (Šc)

FYZ

I (Chl)

(FYZ)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

II

 

Exkurze

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

5.hod

přesun <<

BIO

V

(BIO)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

BIO

V

 

na 5.hod

Čapek Miloš

5.hod

přesun <<

FYZ

3

(2B)

z 4.6. 3.hod

Čapková Zuzana

1.hod

supl. (Mu)

MAT

VI

(2C)

 

Hošek Daniel

1.hod

odpadá

ICT

IV (AjVa)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Králová Hana

2.hod

přesun <<

ANJ

VI (Frj)

(2A)

z 4.hod

 

3.hod

odpadá

ANJ

II (AjKr)

 

Exkurze

 

4.hod

přesun >>

ANJ

VI (Frj)

 

na 2.hod

 

8.hod

spojeno (Lu)

ANJ

VI (Frj)

(2C)

 

Kynčlová Danuše

2.hod

přesun <<

NEJ

VI (Nej)

(3A)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

NEJ

VI (Nej)

 

na 2.hod

 

5.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3A)

 

Lorencová Tučanová Jana

5.hod

změna

CHE

2

(CHE)

 

Řehoutová Dana

4.hod

spojeno (Ps)

FRJ

III (Frj)

(1B)

 

Sprengerová Jana

2.hod

odpadá

OBV

II

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Mu)

ZSV

1

(2C)

 

Šrámková Monika

5.hod

odpadá

FYZ

II

 

Exkurze

Veverka Jan

4.hod

odpadá

BIO

IV

 

Kurz (výuka mimo školu)

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

FYZ

Dív

(FYZ)

supluje

Bílek David

(Bá)

 

5.hod

FYZ

Chl

(FYZ)

spojí

Bílek David

(Šc)

III

4.hod

FRJ

Frj

(1B)

spojí

Řehoutová Dana

(Ps)

1

3.hod

ZSV

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Mu)

V

5.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 7.hod

 

7.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Mu)

2

5.hod

CHE

 

(CHE)

změna

Lorencová Tučanová Jana

 

VI

1.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Čapková Zuzana

(Mu)

 

2.hod

ANJ

Frj

(2A)

přesun <<

Králová Hana

z 4.hod

 

2.hod

NEJ

Nej

(3A)

přesun <<

Kynčlová Danuše

z 4.hod

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

 

3.hod

ZSV

 

(1A)

navíc

Bendová Jarmila

 
 

4.hod

ZSV

 

(1A)

navíc

Bendová Jarmila

 
 

8.hod

ANJ

Frj

(2C)

spojí

Králová Hana

(Lu)

3

5.hod

FYZ

 

(2B)

přesun <<

Čapek Miloš

z 4.6. (Út) 3.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

VII

5.hod

FRJ

Frj

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

kvarta = vodácký kurz - 2. 6. - 7. 6. - doprovod = Bá + Šc
- žáci, kteří nejedou na kurz = výuka v tercii - absence/prezence = Mš

SVS3,VII + sexta - 3. + 4. vyuč. hodina = projekt - podnikatelský seminář - info = Be, učebna 1A

sekunda - exkurze ČJL - doprovod = Ps + Chm

 

Zpracováno v systému Bakaláři