Suplování

Suplování:   Čtvrtek 16.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 12.5.2019 (18:50)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

-

Ře

Ht

-

Hl

       

Brabencová Martina

..

Mu

Če

..

-

-

-

-

-

Čapková Zuzana

..

..

-

Če

Pg

-

..

-

-

Hlásná Danuša

   

Vv

           

Lorencová Tučanová Jana

..

Cy

-

-

-

-

-

   

Švancar Petr

..

Mu

Če

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

přesun <<

RUJ

V (Ruj)

(1C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

RUJ

V (Ruj)

 

na 5.hod

Cypriánová Marcela

1.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (LT)

CHE

2

(CHE)

 

Čapek Miloš

3.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

3.hod

supl. (Bá)

CJL

2 (Dív)

(1C)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

CJL

2 (Chl)

(1C)

 
 

4.hod

supl. (Čp)

DEJ

II

(2B)

 

Hlásná Danuša

5.hod

supl. (Bíl)

CHE

VII

(CHE)

 

Hutňanová Zuzana

3.hod

supl. (Bíl)

VYV

II

(VYV)

 

Kastner Jiří

3.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

5.hod

přesun <<

FRJ

V (Frj)

(3B)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

FRJ

V (Frj)

 

na 5.hod

Musilová Šárka

1.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Bá)

DEJ

1 (Dív)

(ZEL)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

DEJ

1 (Chl)

(ZEL)

 

Pergeltová Drahomíra

5.hod

supl. (Čp)

CJL

VI

(2C)

 
 

7.hod

odpadá

CJL

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

2.hod

supl. (Bíl)

CJL

I

(2A)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

přesun <<

NEJ

V (Nej)

(1A)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

NEJ

V (Nej)

 

na 5.hod

Veverka Jan

3.hod

supl. (Hl)

ZMP

III

(CIMR)

 
 

4.hod

přesun <<

ZMP

V

(CIMR)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

ZMP

V

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

CJL

 

(2A)

supluje

Řehoutová Dana

(Bíl)

II

3.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Bíl)

 

4.hod

DEJ

 

(2B)

supluje

Čeledová Iva

(Čp)

III

3.hod

ZMP

 

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Hl)

IV

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

1

2.hod

DEJ

Dív

(ZEL)

supluje

Musilová Šárka

(Bá)

 

2.hod

DEJ

Chl

(ZEL)

spojí

Musilová Šárka

(Šc)

V

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(LT)

 

4.hod

ZMP

 

(CIMR)

přesun <<

Veverka Jan

z 5.hod

 

5.hod

FRJ

Frj

(3B)

přesun <<

Lukjanova Svetlana

z 8.hod

 

5.hod

NEJ

Nej

(1A)

přesun <<

Svojitková Oldřiška

z 8.hod

 

5.hod

RUJ

Ruj

(1C)

přesun <<

Bendová Jarmila

z 8.hod

 

5.hod

ZMP

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

 

8.hod

NEJ

Nej

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

FRJ

Frj

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

RUJ

Ruj

 

přesun >>

 

na 5.hod

2

2.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Cypriánová Marcela

(LT)

 

3.hod

CJL

Dív

(1C)

supluje

Čeledová Iva

(Bá)

 

3.hod

CJL

Chl

(1C)

spojí

Čeledová Iva

(Šc)

VI

5.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Čp)

VII

5.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Hlásná Danuša

(Bíl)

Prima + sekunda - projekt Edubus = FYZ + CHE workshopy - po skupinách - info = Bíl + Cy
- podrobný rozpis = ve škole rozvrhová nástěnka + školní e-mail žáků + učitelů
- skupiny + dozor = odchod ze šaten do prostoru fotbalového hřiště v Lipkách
- současně výuka probíhá podle rozvrhu a supl na ČT 16. 5.

 

Zpracováno v systému Bakaláři