Suplování

Suplování:   Pátek 10.5.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 9.5.2019 (7:38)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kastner Jiří

-

-

Če

-

-

-

-

-

-

Králová Hana

..

..

-

Val

..

-

-

-

 

Lukjanova Svetlana

..

..

-

Mu

Šr

-

..

..

 

Řehoutová Dana

-

Čp

..

Mu

Cy

-

-

-

-

Sprengerová Jana

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Svojitková Oldřiška

..

..

-

Mu

Šr

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

V (Ruj)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

RUJ

2 (Ruj)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

5.hod

supl. (Ře)

BIO

VII

(3A)

 

Čapková Zuzana

2.hod

supl. (Ře)

MAT

I

(3C)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

VI

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

MAT

V

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

MATo

VIII (MATo)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

1.hod

odpadá

CJL

VIII

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

VIII

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Ks)

CJL

I

(3C)

 

Hlásná Danuša

3.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICTv

VIII (bICT)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICTv

VIII (bICT)+

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

2.hod

odpadá

NEJ

4 (NjKá)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Exkurze

Musilová Šárka

3.hod

odpadá

SVS

VIII (bSVS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Lu)

DEJ

3 (Ruj)

(3B)

 
 

4.hod

spojeno (Sv)

DEJ

3 (NjSv)

(3B)

 
 

5.hod

odpadá

ZSV

V

 

Exkurze

Prausová Jana

1.hod

odpadá

CJL

VI

 

Exkurze

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

2

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

ICT

V (AjFj)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

FYZ

2

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Sv)

MAT

1 (Nej)

(2A)

 
 

5.hod

spojeno (Lu)

MAT

1 (Frj)

(2A)

 

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

V (AjVa)

 

Exkurze

 

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 

Veverka Jan

2.hod

odpadá

BIO

2

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

MAT

 

(3C)

supluje

Čapková Zuzana

(Ře)

 

3.hod

CJL

 

(3C)

supluje

Čeledová Iva

(Ks)

II

4.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

1

5.hod

MAT

Nej

(2A)

supluje

Šrámková Monika

(Sv)

 

5.hod

MAT

Frj

(2A)

spojí

Šrámková Monika

(Lu)

3

4.hod

DEJ

Ruj

(3B)

supluje

Musilová Šárka

(Lu)

 

4.hod

DEJ

NjŘe

(3B)

spojí

Musilová Šárka

(Ře)

 

4.hod

DEJ

NjSv

(3B)

spojí

Musilová Šárka

(Sv)

 

7.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

VII

5.hod

BIO

 

(3A)

supluje

Cypriánová Marcela

(Ře)

 

7.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NKRJ

nKRj

 

odpadá

 

(Lu)

sexta + 2r + kvinta - vybraní studenti - Německo nebo Rudolfinum
- Rudolfinum doprovod = Kr + Lu

Kvinta - žáci, kteří se neúčastní žádné z uvedených exkurzí = výuka v 1. roč nebo v kvartě
- shromáždění žáků v 7,55 u kabinetu třídní uč. Mu = absence/presence + rozřazení do náhradní výuky

 

Zpracováno v systému Bakaláři