Suplování

Suplování:   Čtvrtek 9.5.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 7.5.2019 (12:10)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

       

V

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kubalíková Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bendová Jarmila

-

Chm

Če

-

-

     

Čapek Miloš

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Čapková Zuzana

..

..

-

Šc

..

-

..

-

-

Kastner Jiří

-

-

..

..

-

-

-

..

-

Lukjanova Svetlana

-

-

-

Pg

..

       

Musilová Šárka

..

..

..

Vv

-

-

Be

   

Řehoutová Dana

-

-

-

Vv

-

-

-

-

Sprengerová Jana

-

-

-

-

-

-

..

..

-

Svojitková Oldřiška

-

-

-

-

..

-

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Chmelařová Zdeňka

2.hod

supl. (Be)

CJL

IV

(1B)

 

Bendová Jarmila

7.hod

supl. (Mu)

ZSV

1

(ZEL)

 
 

8.hod

odpadá

RUJ

V (Ruj)

 

Exkurze

Brabencová Martina

2.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Be)

TEV

I

(HALA)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

1.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

3.hod

odpadá

LTS

VIII (cLTS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Be)

CJL

3

(1A)

 

Fejtová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

V (AjFj)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

1.hod

odpadá

BIO

VI

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

CHE

VI

 

Exkurze

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICT

V (AjVa)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

7.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Exkurze

 

8.hod

přesun <<

VYV

I

(VYV)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

VYV

I

 

na 8.hod

Kynčlová Danuše

3.hod

spojeno (Ře)

NEJ

IV (NjŘe)

(3A)

 

Lorencová Tučanová Jana

1.hod

odpadá

CHE

V

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

CHE

2

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

8.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Exkurze

Malá Jana

4.hod

odpadá

HUV

1 (Huv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

HUV

1 (Huv)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

Obermajerová Anita

3.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Exkurze

Pergeltová Drahomíra

1.hod

odpadá

CJL

2

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3A)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

4

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CJL

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

3.hod

odpadá

ICT

1 (AjFj)

 

Exkurze

Švancar Petr

2.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

TEV

2 (Chl)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Čp)

TEV

II

(HALA)

 

Vančátová Anna

4.hod

odpadá

VYV

1 (Vyv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

VYV

1 (Vyv)

 

Exkurze

Veverka Jan

2.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Mu)

ZMP

IV

(1B)

 
 

5.hod

supl. (Ře)

BIO

I

(CIMR)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

TEV

 

(HALA)

supluje

Brabencová Martina

(Be)

 

5.hod

BIO

 

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Ře)

 

8.hod

VYV

 

(VYV)

přesun <<

Hutňanová Zuzana

z 9.hod

 

9.hod

VYV

   

přesun >>

 

na 8.hod

II

4.hod

TEV

 

(HALA)

supluje

Švancar Petr

(Čp)

IV

2.hod

CJL

 

(1B)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Be)

 

3.hod

NEJ

NjŘe

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Ře)

 

4.hod

ZMP

 

(1B)

supluje

Veverka Jan

(Mu)

1

7.hod

ZSV

 

(ZEL)

supluje

Bendová Jarmila

(Mu)

3

4.hod

CJL

 

(1A)

supluje

Čeledová Iva

(Be)

VII

4.hod

FRJ

Frj

(3A)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Lu)

2.r + kvinta + sexta - vybraní žáci - výjezd Německo - 9. 5. a 10. 5 - doprovod = Ře + Sv + Sp

2.r + kvinta + sexta - vybraní žáci - exkurze Techmánie Plzeň - doprovod = Ča + Čp

1. roč exkurze ZSV 8,00 - 12,00 - soud PB - doprovod = Be
- odpolední výuka podle rozvrhu a supl

 

Zpracováno v systému Bakaláři