Suplování

JPZ

Suplování:   Středa 17.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 13.4.2019 (17:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

Absc

               

II

Absc

               

III

PROJ

PROJ

PROJ

           

IV

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

1

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

V

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

 

2

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

 

VI

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

3

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

VII

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

TEV

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

..

..

Ht

-

-

..

   

Hošek Daniel

..

-

             

Miškovský Pavel

..

Val

-

-

..

-

..

..

..

Sprengerová Jana

..

-

..

..

-

-

..

..

-

Šrámková Monika

..

-

..

-

..

-

-

-

-

Švancar Petr

..

..

..

Ht

-

-

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

CJL

IV

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

CJL

3

 

Sport.soutěže aj.

 

7.hod

odpadá

ZSV

3

 

Sport.soutěže aj.

Brabencová Martina

8.hod

odpadá

TEV

3 (Dív)

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

TEV

3 (Dív)

 

Sport.soutěže aj.

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Projekt

 

2.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

3.hod

odpadá

BIO

V

 

Sport.soutěže aj.

Čapek Miloš

1.hod

odpadá

FYZ

VI

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

odpadá

SCF

3 (cSCF)+

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

SCF

3 (cSCF)+

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

odpadá

FYZ

VII

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

FYZ

1 (AjOb)

 

Sport.soutěže aj.

Čeledová Iva

2.hod

odpadá

DEJ

III

 

Projekt

 

5.hod

odpadá

CJL

V

 

Sport.soutěže aj.

Doubková Daniela

1.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Sport.soutěže aj.

 

2.hod

odpadá

VYV

V (Vyv)

 

Sport.soutěže aj.

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

ANJ

V (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

Hlásná Danuša

5.hod

změna

BIO

II

(CHE)

 
 

7.hod

odpadá

CHE

VI (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

CHE

VI (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

Hošek Daniel

7.hod

odpadá

ICT

VI (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

ICT

VI (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

Hutňanová Zuzana

4.hod

supl. (Bá)

VYV

III (Dív)

(VYV)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

VYV

III (Chl)

(VYV)

 
 

7.hod

odpadá

VYV

2 (VYV)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

VYV

2 (VYV)

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

VYV

IV

 

Exkurze

Králová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

III (AjKr)

 

Projekt

 

3.hod

odpadá

ANJ

VI (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

ANJ

VI (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

ANJ

VII (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

Kynčlová Danuše

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

Lukjanova Svetlana

1.hod

odpadá

RUJ

3 (Ruj)

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

FRJ

1 (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

Malá Jana

1.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Sport.soutěže aj.

 

2.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

odpadá

EST

VII (cEST)+

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

odpadá

HUV

IV

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

HUV

2 (HUV)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

HUV

2 (HUV)

 

Sport.soutěže aj.

Musilová Šárka

2.hod

odpadá

ZSV

1

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

odpadá

DEJ

1

 

Sport.soutěže aj.

 

7.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

DEJ

V

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Sport.soutěže aj.

Pergeltová Drahomíra

2.hod

změna

CJL

4

(1A)

 
 

3.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

CJL

2

 

Sport.soutěže aj.

Prausová Jana

1.hod

odpadá

CJL

II (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

navíc

CJL

II

(1C)

 
 

3.hod

odpadá

LTS

VII (cLTS)+

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

LTS

VII (cLTS)+

 

Sport.soutěže aj.

 

7.hod

přesun <<

FRJ

III (Frj)

(1C)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

FRJ

III (Frj)

 

na 7.hod

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjŘe)

 

Sport.soutěže aj.

 

2.hod

odpadá

CJL

VII

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

CJL

I

(1A)

 
 

7.hod

přesun <<

NEJ

III (Nej)

(1B)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

NEJ

III (Nej)

 

na 7.hod

Svojitková Oldřiška

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjSv)

 

Sport.soutěže aj.

 

2.hod

změna

NEJ

VIII (NjSv)

(2B)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

1 (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

změna

NEJ

4 (NjSv)

(2B)

 

Švancar Petr

8.hod

odpadá

TEV

3 (Chl)

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

TEV

3 (Chl)

 

Sport.soutěže aj.

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

II (AjVa)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Mš)

ANJ

I

(1B)

 
 

3.hod

změna

ANJ

I (AjVa)

(1A)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

V (AjVa)

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

Veverka Jan

2.hod

odpadá

ZMP

2

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

odpadá

SCZ

VII (cSCZ)+

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

odpadá

SCZ

VII (cSCZ)+

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Sport.soutěže aj.

 

7.hod

odpadá

ZMP

V

 

Sport.soutěže aj.

 

8.hod

odpadá

BIO

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

BIO

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

ANJ

 

(1B)

supluje

Valentová Dana

(Mš)

 

3.hod

ANJ

AjVa

(1A)

změna

Valentová Dana

 
 

4.hod

CJL

 

(1A)

změna

Řehoutová Dana

 
 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

2.hod

CJL

 

(1C)

navíc

Prausová Jana

 
 

5.hod

BIO

 

(CHE)

změna

Hlásná Danuša

 
 

8.hod

OBV

   

odpadá

 

(Sp)

III

4.hod

VYV

Dív

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Bá)

 

4.hod

VYV

Chl

(VYV)

spojí

Hutňanová Zuzana

(Šc)

 

7.hod

NEJ

Nej

(1B)

přesun <<

Řehoutová Dana

z 8.hod

 

7.hod

FRJ

Frj

(1C)

přesun <<

Prausová Jana

z 8.hod

 

7.hod

OBV

   

odpadá

 

(Sp)

 

8.hod

NEJ

Nej

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

FRJ

Frj

 

přesun >>

 

na 7.hod

4

1.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

2.hod

CJL

 

(1A)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

5.hod

NEJ

NjSv

(2B)

změna

Svojitková Oldřiška

 

VIII

1.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

2.hod

NEJ

NjSv

(2B)

změna

Svojitková Oldřiška

 

kvarta - exkurze Terezín - organizace a doprovod = Sp + Mš

tercie + Ho - projekt Prevence - 8,00 - 9,40 - učebna 2A

1. r + 2. r + 3. r + V + VI + VII = sportovní den - organizace = Šc + Bá
- chlapci se shromáždí v 8,30 u sportovní haly
- děvčata se shromáždí v 8,30 u volejbalového hřiště
- žáci NEvstupují do budovy školy
- dozory - třídy + učitel:
1. roč + 2. roč + David Wojnar = PhDr. Veverka
sexta + kvinta = Jana Malá(8,30-10,30) + Mgr. Lukjanova(od 10,20)
3. roč + septima = Mgr. Čapek

JPZ = v učebnách 3A + 3B + 3C + JAZ

 

Zpracováno v systému Bakaláři