Suplování

Suplování:   Pondělí 15.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.4.2019 (13:21)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

IV

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

..

..

..

-

..

-

..

..

-

Hošek Daniel

..

-

Fj

Fj

..

-

LT

LT

-

Kynčlová Danuše

-

-

             

Švancar Petr

-

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

2.hod

odpadá

TEV

IV (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

spojeno (Šc)

TEV

VI (Chl)

(HALA)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

TEV

II (Chl)

(HALA)

 
 

5.hod

spojeno (Šc)

TEV

I (Chl)

(HALB)

 
 

8.hod

spojeno (Šc)

TEV

VIII (TevH)+

(HALA)

 
 

9.hod

spojeno (Šc)

TEV

VIII (TevH)+

(HALA)

 

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

IV (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

ANJ

I (AjCf)

(ŽLUT)

 

Cypriánová Marcela

1.hod

přesun >>

BIO

VII

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

BIO

VII

(ČERV)

z 1.hod

Čapková Zuzana

2.hod

změna

MAT

V

(HNĚD)

 

Čeledová Iva

1.hod

změna

CJL

V

(1C)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

III

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

CJL

III

 

Exkurze

Fejtová Blanka

3.hod

změna

ANJ

V (AjFj)

(1B)

 
 

3.hod

spojeno (Ho)

ANJ

V (AjVa)

(1B)

 
 

4.hod

spojeno (Ho)

ANJ

1 (AjOb)

(ZEL)

 

Králová Hana

3.hod

změna

ANJ

II (AjKr)

(2A)

 

Kynčlová Danuše

4.hod

změna

NEJ

VI (Nej)

(2A)

 
 

5.hod

změna

NEJ

VII (Nej)

(2A)

 

Lorencová Tučanová Jana

5.hod

změna

CHE

2

(CHE)

 
 

7.hod

spojeno (Ho)

CHE

2 (AjFj)

(CHE)

 
 

7.hod

změna

CHE

2 (AjOb)

(CHE)

 
 

8.hod

spojeno (Ho)

CHE

2 (AjFj)

(CHE)

 
 

8.hod

změna

CHE

2 (AjOb)

(CHE)

 

Musilová Šárka

5.hod

změna

DEJ

V

(HNĚD)

 
 

8.hod

změna

ZSV

V

(1C)

 

Prausová Jana

4.hod

odpadá

FRJ

III (Frj)

 

Exkurze

Řehoutová Dana

1.hod

změna

NEJ

2 (Nej)

(2A)

 
 

2.hod

změna

CJL

I

(ZEL)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

III (Nej)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

1.hod

změna

DEJ

I

(ČERV)

 
 

3.hod

odpadá

DEJ

IV

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

změna

DEJ

VII

(2A)

 

Šrámková Monika

2.hod

odpadá

ICT

III (AjKr)

 

Exkurze

 

7.hod

změna

MATz

VIII (MATz)+

(1C)

 
 

8.hod

přesun <<

NMAT

1

(ZEL)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

NMAT

1

 

na 8.hod

Tománková Jana

3.hod

změna

EKO

3 (bEKO)+

(AULA)

 
 

4.hod

změna

EKO

3 (bEKO)+

(AULA)

 

Valentová Dana

4.hod

změna

ANJ

I (AjVa)

(1B)

 
 

5.hod

změna

ANJ

4 (AjVa)

(ZEL)

 

Veverka Jan

3.hod

změna

BIO

I

(ZEL)

 
 

4.hod

odpadá

BIO

IV

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

přesun <<

BIO

1

(CIMR)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

BIO

1

 

na 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

DEJ

 

(ČERV)

změna

Sprengerová Jana

 
 

2.hod

CJL

 

(ZEL)

změna

Řehoutová Dana

 
 

3.hod

BIO

 

(ZEL)

změna

Veverka Jan

 
 

4.hod

ANJ

AjVa

(1B)

změna

Valentová Dana

 
 

4.hod

ANJ

AjCf

(ŽLUT)

změna

Coufalová Ivona

 
 

5.hod

TEV

Chl

(HALB)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

II

3.hod

ANJ

AjKr

(2A)

změna

Králová Hana

 
 

4.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

8.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

1

4.hod

ANJ

AjOb

(ZEL)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

 

7.hod

BIO

 

(CIMR)

přesun <<

Veverka Jan

z 8.hod

 

8.hod

NMAT

 

(ZEL)

přesun <<

Šrámková Monika

z 9.hod

 

9.hod

NMAT

   

přesun >>

 

na 8.hod

V

1.hod

CJL

 

(1C)

změna

Čeledová Iva

 
 

2.hod

MAT

 

(HNĚD)

změna

Čapková Zuzana

 
 

3.hod

ANJ

AjFj

(1B)

změna

Fejtová Blanka

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

(1B)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

 

5.hod

DEJ

 

(HNĚD)

změna

Musilová Šárka

 
 

8.hod

ZSV

 

(1C)

změna

Musilová Šárka

 

2

1.hod

NEJ

Nej

(2A)

změna

Řehoutová Dana

 
 

5.hod

CHE

 

(CHE)

změna

Lorencová Tučanová Jana

 
 

7.hod

CHE

AjFj

(CHE)

spojí

Lorencová Tučanová Jana

(Ho)

 

7.hod

CHE

AjOb

(CHE)

změna

Lorencová Tučanová Jana

 
 

8.hod

CHE

AjFj

(CHE)

spojí

Lorencová Tučanová Jana

(Ho)

 

8.hod

CHE

AjOb

(CHE)

změna

Lorencová Tučanová Jana

 

VI

3.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

4.hod

NEJ

Nej

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 

3

3.hod

EKO

bEKO

(AULA)

změna

Tománková Jana

 
 

4.hod

EKO

bEKO

(AULA)

změna

Tománková Jana

 

VII

1.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

BIO

 

(ČERV)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 1.hod

 

3.hod

EKO

bEKO

(AULA)

změna

Tománková Jana

 
 

4.hod

EKO

bEKO

(AULA)

změna

Tománková Jana

 
 

5.hod

NEJ

Nej

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

7.hod

DEJ

 

(2A)

změna

Sprengerová Jana

 

4

5.hod

ANJ

AjVa

(ZEL)

změna

Valentová Dana

 
 

7.hod

MATz

MATz

(1C)

změna

Šrámková Monika

 
 

8.hod

TEV

TevH

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

9.hod

TEV

TevH

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

VIII

7.hod

MATz

MATz

(1C)

změna

Šrámková Monika

 
 

8.hod

TEV

TevH

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

9.hod

TEV

TevH

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

Přijímací zkoušky 8, 30 - 12, 30 - učebna 3A - zadavatelé - pouze v budově školy

tercie = exkurze FYZ Orlík - organizace a doprovod = Bíl + Ho

kvarta - testy MM - MAT od 11,00(10 + 70min) - učebny 3B + 3C podle seznamu
- ČJL od 13,00 (10 + 60 min) - učebny 3B + 3C podle seznamu

TEV - soutěž Praha - vybraní žáci - organizace a doprovod = Šc

Během celého dne(výuka) je NUTNÉ ZACHOVÁVAT KLID NA CHODBÁCH. Žáci zůstavají o přestávkách v učebnách.
Důvod - testy JPZ a MM

 

Zpracováno v systému Bakaláři