Suplování

Suplování:   Pátek 12.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 7.4.2019 (20:37)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

 

IV

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

       

2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VI

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

..

..

..

..

Ho

       

Bureš Jan

..

..

             

Králová Hana

     

Val

         

Sprengerová Jana

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Veverka Jan

Ps

..

..

Šr

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

odpadá

RUJ

2 (Ruj)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

IV

 

Projekt

Čapek Miloš

1.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Projekt

Čapková Zuzana

3.hod

odpadá

MAT

VI

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

MAT

V

(2C)

 

Čeledová Iva

3.hod

změna

CJL

V

(1B)

 
 

4.hod

změna

CJL

III

(1B)

 

Hlásná Danuša

3.hod

změna

SCH

VIII (bSCH)+

(BIOL)

 
 

4.hod

změna

SCH

VIII (bSCH)+

(BIOL)

 

Hošek Daniel

5.hod

supl. (Bíl)

MAT

III

(1B)

 

Kastner Jiří

3.hod

odpadá

ZMP

I

 

Exkurze

Králová Hana

2.hod

odpadá

ANJ

VI (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

VI (Frj)

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

2.hod

odpadá

FRJ

VI (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

navíc

NEJ

III (Nej)

(2A)

 

Malá Jana

1.hod

odpadá

HUV

I

 

Exkurze

Miškovský Pavel

1.hod

změna

SCM

VII (aSCM)+

(ČERV)

 
 

2.hod

změna

SCM

VII (aSCM)+

(ČERV)

 
 

3.hod

změna

MAT

3

(ČERV)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

IV

 

Projekt

 

5.hod

odpadá

MAT

I

 

Exkurze

Prausová Jana

1.hod

supl. (Vv)

CJL

II

(1B)

 

Řehoutová Dana

2.hod

odpadá

CJL

I

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

NEJ

3 (NjŘe)

(2A)

 
 

5.hod

změna

CJL

VII

(1C)

 

Svojitková Oldřiška

1.hod

změna

NEJ

V (Nej)

(2C)

 

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

2

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Vv)

MAT

1

(ZEL)

 

Valentová Dana

1.hod

změna

ANJ

4 (AjVa)

(ZEL)

 
 

2.hod

změna

ANJ

V (AjVa)

(1B)

 
 

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

II

1.hod

CJL

 

(1B)

supluje

Prausová Jana

(Vv)

 

4.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

III

3.hod

FRJ

Frj

(2A)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

3.hod

NEJ

Nej

(2A)

navíc

Lukjanova Svetlana

 
 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Bíl)

 

4.hod

CJL

 

(1B)

změna

Čeledová Iva

 
 

5.hod

MAT

 

(1B)

supluje

Hošek Daniel

(Bíl)

1

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

 

4.hod

MAT

 

(ZEL)

supluje

Šrámková Monika

(Vv)

V

1.hod

NEJ

Nej

(2C)

změna

Svojitková Oldřiška

 
 

2.hod

ANJ

AjVa

(1B)

změna

Valentová Dana

 
 

3.hod

CJL

 

(1B)

změna

Čeledová Iva

 
 

4.hod

MAT

 

(2C)

změna

Čapková Zuzana

 

3

1.hod

SCM

aSCM

(ČERV)

změna

Miškovský Pavel

 
 

1.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Bu)

 

2.hod

SCM

aSCM

(ČERV)

změna

Miškovský Pavel

 
 

2.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Bu)

 

3.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Miškovský Pavel

 
 

4.hod

NEJ

NjŘe

(2A)

změna

Řehoutová Dana

 

VII

1.hod

SCM

aSCM

(ČERV)

změna

Miškovský Pavel

 
 

1.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Bu)

 

2.hod

SCM

aSCM

(ČERV)

změna

Miškovský Pavel

 
 

2.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Bu)

 

5.hod

CJL

 

(1C)

změna

Řehoutová Dana

 

4

1.hod

ANJ

AjVa

(ZEL)

změna

Valentová Dana

 
 

3.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

4.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 

VIII

3.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

4.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 

prima = exkurze ZMP + DEJ - organizace a doprovod = Vv + Sp
kvarta = projekt Věda ve filmu - učebna CHE - organizace a dozor = Bíl

Akademie 3. věku - učebna 1A - 8,00 - 14,00

JPZ - učebny 3A, 3B, 3C - zadavatelé + dozory - pouze v budově školy
- během testování JPZ je nutné zachovávat klid
- o přestávkách zůstávají žáci v učebnách a nehlučí na chodbách - zodpovídají dozory(náhradní dozor velká přestávka 1. p = Val)

2. roč + sexta = studijní volno k testování MM

 

Zpracováno v systému Bakaláři