Suplování

Suplování:   Čtvrtek 11.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 8.4.2019 (9:01)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

Absc

Absc

         

Absc

Absc

II

Absc

Absc

         

Absc

 

III

Absc

Absc

         

Absc

Absc

IV

Absc

Absc

             

1

Absc

Absc

         

Absc

 

V

Absc

Absc

         

Absc

 

2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VI

Absc

Absc

         

Absc

 

3

Absc

Absc

         

Absc

 

VII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hošek Daniel

-

-

-

-

-

Če

-

-

Pergeltová Drahomíra

..

-

Ht

-

..

-

     

Řehoutová Dana

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

odpadá

CJL

IV

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

RUJ

V (Ruj)

 

Obecná absence třídy

Bílek David

2.hod

odpadá

FYZ

I

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CHE

VII

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

III

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

1.hod

odpadá

TEV

IV (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2 (Dív)

 

Obecná absence třídy

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

I (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KAJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

1.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCB

VIII (aSCB)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

BIO

VII

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

1.hod

odpadá

FYZ

1

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

FYZ

V

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCF

VIII (cSCF)+

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

1.hod

odpadá

SCM

VIII (aSCM)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCM

VIII (aSCM)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

2.hod

odpadá

CJL

III (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LTS

VIII (cLTS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LTS

VIII (cLTS)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

supl. (Ho)

DEJ

III

(2A)

 

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Hlásná Danuša

1.hod

odpadá

BIO

VI

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

II

 

Obecná absence třídy

Hutňanová Zuzana

1.hod

odpadá

VYV

II

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Pg)

VYV

IV (Frj)

(VYV)

 
 

8.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYV

I

 

Obecná absence třídy

Kastner Jiří

3.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCZ

VIII (cSCZ)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZMP

I

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

III (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KAJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

3.hod

spojeno (Ře)

NEJ

IV (NjŘe)

(3A)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

Lorencová Tučanová Jana

1.hod

odpadá

CHE

V

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CHE

2

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

4.hod

odpadá

FRJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

FRJ

VIII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Obecná absence třídy

Malá Jana

8.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

HUV

III

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

1.hod

odpadá

MAT

VII

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Ře)

MAT

I

(3C)

 

Musilová Šárka

1.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCD

VIII (aSCD)+

 

Obecná absence třídy

Obermajerová Anita

1.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

7.hod

odpadá

CJL

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

7.hod

odpadá

ZSV

2

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

2

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

VIII (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NEJ

V (Nej)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

ICT

III (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

III (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

II (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Švancar Petr

1.hod

odpadá

TEV

IV (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2 (Chl)

 

Obecná absence třídy

Tománková Jana

3.hod

supl. (Ho)

ICT

V (AjVa)

(ICT)

 

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

I (AjVa)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

Veverka Jan

2.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZMP

1

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

MAT

 

(3C)

supluje

Miškovský Pavel

(Ře)

III

7.hod

DEJ

 

(2A)

supluje

Čeledová Iva

(Ho)

IV

3.hod

NEJ

NjŘe

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Ře)

 

3.hod

VYV

Frj

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Pg)

V

3.hod

ICT

AjVa

(ICT)

supluje

Tománková Jana

(Ho)

4. r + VIII - MZ jaro 2019 - ČJL PP - začátek testování 8,000 v učebnách

Zadavatelé PP ANJ = příloha pouze v budově školy

2. r + septima = divadlo Praha Vinohrady - doprovod = Ře + Pg

Klasifikační porada od 14,15 - učebna 2A

Třídní schůzky - všechny třídy od 17,00

Volby do školské rady - od 16, 30 - učebna JAZ

 

Zpracováno v systému Bakaláři