Suplování

Suplování:   Středa 10.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 5.4.2019 (15:30)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

         

Absc

Absc

Absc

Absc

II

         

Absc

Absc

Absc

Absc

III

         

Absc

Absc

Absc

Absc

IV

         

Absc

Absc

Absc

Absc

1

         

Absc

Absc

Absc

Absc

V

         

Absc

Absc

Absc

Absc

2

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VI

         

Absc

Absc

Absc

Absc

3

         

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

         

Absc

Absc

Absc

Absc

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Coufalová Ivona

Kr

Val

Val

-

..

-

-

-

-

Hošek Daniel

Šr

-

..

..

Be

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

odpadá

SVS

VIII (bSVS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SVS

VIII (bSVS)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Ho)

CJL

III

(2A)

 
 

7.hod

odpadá

ZSV

3

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

2.hod

přesun >>

TEV

II (Dív)

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TEV

II (Dív)

(HALA)

z 2.hod

 

7.hod

odpadá

TEV

I (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

3 (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

3 (Dív)

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

9.hod

odpadá

FYZ

1 (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Čapková Zuzana

1.hod

odpadá

MATo

VIII (MATo)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

II

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

5.hod

změna

CJL

V

(1C)

 

Fejtová Blanka

5.hod

odpadá

ANJ

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Hlásná Danuša

2.hod

přesun <<

BIO

II

(BIO)

z 5.hod

 

3.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

přesun >>

BIO

II

 

na 2.hod

 

7.hod

odpadá

CHE

VI (Nej)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

VI (Nej)

 

Obecná absence třídy

Hutňanová Zuzana

7.hod

odpadá

VYV

2 (VYV)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

VYV

2 (VYV)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYV

IV

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

1.hod

spojeno (Cf)

ANJ

III (AjCf)

(2A)

 
 

8.hod

odpadá

ANJ

VII (Nej)

 

Obecná absence třídy

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

4 (NjKá)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NKNJ

4 (nKNj)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NKNJ

4 (nKNj)+

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

2.hod

odpadá

FRJ

VIII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NKFJ

VIII (nKFj)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NKFJ

VIII (nKFj)+

 

Obecná absence třídy

Malá Jana

7.hod

odpadá

HUV

2 (HUV)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

HUV

2 (HUV)

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

7.hod

odpadá

MAT

IV

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

MAT

IV

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

MAT

VII

 

Obecná absence třídy

Musilová Šárka

7.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

V

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

DEJ

VI

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

2.hod

odpadá

CJL

4

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

přesun >>

CJL

2

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

CJL

2

(2B)

z 4.hod

Prausová Jana

7.hod

odpadá

CJL

1

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FRJ

III (Frj)

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

8.hod

odpadá

NEJ

III (Nej)

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

7.hod

odpadá

OBV

III

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OBV

II

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

2.hod

odpadá

NEJ

VIII (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NEJ

4 (NjSv)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

1.hod

supl. (Ho)

ICT

1 (AjOb)

(ICT)

 
 

4.hod

přesun <<

MAT

2

(1C)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

MAT

2

 

na 4.hod

Švancar Petr

2.hod

přesun >>

TEV

II (Chl)

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TEV

II (Chl)

(HALB)

z 2.hod

 

7.hod

odpadá

TEV

I (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

3 (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

3 (Chl)

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

2.hod

spojeno (Cf)

ANJ

IV (AjCf)

(1B)

 
 

3.hod

spojeno (Cf)

ANJ

I (AjCf)

(3C)

 
 

8.hod

odpadá

ANJ

VII (Frj)

 

Obecná absence třídy

Veverka Jan

5.hod

změna

ZMP

VI

(1B)

 
 

7.hod

odpadá

ZMP

V

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

ANJ

AjCf

(3C)

spojí

Valentová Dana

(Cf)

II

2.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Hlásná Danuša

z 5.hod

 

5.hod

TEV

Dív

(HALA)

přesun <<

Brabencová Martina

z 2.hod

 

5.hod

TEV

Chl

(HALB)

přesun <<

Švancar Petr

z 2.hod

 

5.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 2.hod

III

1.hod

ANJ

AjCf

(2A)

spojí

Králová Hana

(Cf)

 

5.hod

CJL

 

(2A)

supluje

Bendová Jarmila

(Ho)

IV

2.hod

ANJ

AjCf

(1B)

spojí

Valentová Dana

(Cf)

1

1.hod

ICT

AjOb

(ICT)

supluje

Šrámková Monika

(Ho)

V

5.hod

CJL

 

(1C)

změna

Čeledová Iva

 

2

4.hod

MAT

 

(1C)

přesun <<

Šrámková Monika

z 5.hod

 

5.hod

CJL

 

(2B)

přesun <<

Pergeltová Drahomíra

z 4.hod

VI

5.hod

ZMP

 

(1B)

změna

Veverka Jan

 

4. r + VIII - MZ jaro 2019 - ČJL PP - začátek testování 12,30 v učebnách

Zadavatelé PP ČJL = příloha pouze v budově školy

Žáci I - VII a 1. r - 3. r zachovávají klid na chodbách od 12,15 a opouštejí školu ve 12,35 - zodpovídají vyučující 5. vyuč. hodiny

 

Zpracováno v systému Bakaláři