Suplování

Suplování:   Středa 20.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 19.3.2019 (7:58)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

V

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

Db

Db

Fj

..

-

-

..

..

..

Hlásná Danuša

-

-

..

..

Če

-

     

Šrámková Monika

..

-

..

-

Pg

-

-

-

-

Švancar Petr

Db

Db

Fj

..

-

-

..

..

..

Tománková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

3.hod

odpadá

BIO

V

 

Sport.soutěže aj.

Čapek Miloš

8.hod

odpadá

FYZ

1 (AjOb)

 

Sport.soutěže aj.

Čeledová Iva

5.hod

supl. (Hl)

DEJ

II

(3C)

 

Doubková Daniela

1.hod

supl. (Bá)

VYV

2 (Dív)

(VYV)

 
 

1.hod

spojeno (Šc)

VYV

2 (Chl)

(VYV)

 
 

2.hod

supl. (Bá)

VYV

II (Dív)

(VYV)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

VYV

II (Chl)

(VYV)

 

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

 

3.hod

supl. (Bá)

ANJ

III (Dív)

(1A)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

ANJ

III (Chl)

(1A)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

V (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

Hlásná Danuša

7.hod

přesun >>

CHE

VI (Frj)

 

na 9.hod

 

9.hod

přesun <<

CHE

VI (Frj)

(CHE)

z 7.hod

Hošek Daniel

1.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Sport.soutěže aj.

 

7.hod

přesun >>

ICT

VI (Nej)

 

na 9.hod

 

9.hod

přesun <<

ICT

VI (Nej)

(ICT)

z 7.hod

Lukjanova Svetlana

4.hod

odpadá

FRJ

1 (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

Malá Jana

1.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Sport.soutěže aj.

 

2.hod

odpadá

HUV

V (Huv)

 

Sport.soutěže aj.

Musilová Šárka

2.hod

odpadá

ZSV

1

 

Sport.soutěže aj.

 

5.hod

přesun <<

DEJ

VI

(3B)

z 9.hod

 

8.hod

odpadá

DEJ

V

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

přesun >>

DEJ

VI

 

na 5.hod

Pergeltová Drahomíra

5.hod

supl. (Šr)

CJL

2

(2B)

 

Prausová Jana

7.hod

odpadá

CJL

1

 

Sport.soutěže aj.

Svojitková Oldřiška

4.hod

navíc

NEJ

III (Nej)

(2A)

 

Valentová Dana

4.hod

navíc

ANJ

III (Frj)

(3B)

 

Veverka Jan

5.hod

přesun >>

ZMP

VI

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

ZMP

VI

(CIMR)

z 5.hod

 

8.hod

odpadá

BIO

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

 

9.hod

odpadá

BIO

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

Změny v rozvrzích tříd:

I

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

II

2.hod

VYV

Dív

(VYV)

supluje

Doubková Daniela

(Bá)

 

2.hod

VYV

Chl

(VYV)

spojí

Doubková Daniela

(Šc)

 

5.hod

DEJ

 

(3C)

supluje

Čeledová Iva

(Hl)

III

3.hod

ANJ

Dív

(1A)

supluje

Fejtová Blanka

(Bá)

 

3.hod

ANJ

Chl

(1A)

spojí

Fejtová Blanka

(Šc)

 

4.hod

NEJ

Nej

(2A)

navíc

Svojitková Oldřiška

 
 

4.hod

ANJ

Frj

(3B)

navíc

Valentová Dana

 
 

4.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

4.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

2

1.hod

VYV

Dív

(VYV)

supluje

Doubková Daniela

(Bá)

 

1.hod

VYV

Chl

(VYV)

spojí

Doubková Daniela

(Šc)

 

5.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Šr)

VI

5.hod

DEJ

 

(3B)

přesun <<

Musilová Šárka

z 9.hod

 

7.hod

ZMP

 

(CIMR)

přesun <<

Veverka Jan

z 5.hod

 

9.hod

CHE

Frj

(CHE)

přesun <<

Hlásná Danuša

z 7.hod

 

9.hod

ICT

Nej

(ICT)

přesun <<

Hošek Daniel

z 7.hod

 

9.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

3

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

4

1.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

3.hod

SCH

bSCH

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

SCH

bSCH

 

odpadá

 

(Hl)

VIII

1.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

3.hod

SCH

bSCH

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

SCH

bSCH

 

odpadá

 

(Hl)

sexta - odpolední výuka(8. + 9.h) - skupina ICT = výuka , skupina CHE = výuka odpadá

 

Zpracováno v systému Bakaláři