Suplování

Suplování:   Úterý 19.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.3.2019 (7:24)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

PROJ

PROJ

PROJ

           

1

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

V

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

Ob

..

Vv

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

..

Ča

Če

-

Be

-

..

..

..

Lukjanova Svetlana

-

Sv

Be

..

       

Prausová Jana

-

..

Čp

-

..

-

-

..

 

Šrámková Monika

..

..

..

-

Sv

-

..

-

-

Švancar Petr

..

Ob

..

Vv

-

-

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

Chm

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Chmelařová Zdeňka

4.hod

supl. (Tá)

ICT

IV (AjCf)

(AULA)

 

Bendová Jarmila

4.hod

supl. (Lu)

RUJ

3 (Ruj)

(JAZ)

 
 

5.hod

supl. (Hl)

CJL

VI

(ZEL)

 

Cypriánová Marcela

7.hod

přesun <<

CHE

3

(CHE)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CHE

3

 

na 7.hod

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Hl)

FYZ

II

(FYZ)

 
 

8.hod

odpadá

FYZ

V (AjVa)

 

Sport.soutěže aj.

Čapková Zuzana

3.hod

supl. (Ps)

MAT

II

(2B)

 

Čeledová Iva

3.hod

supl. (Hl)

CJL

VI

(3B)

 

Fejtová Blanka

4.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Sport.soutěže aj.

Kynčlová Danuše

2.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3A)

 

Lukjanova Svetlana

7.hod

odpadá

FRJ

1 (Frj)

 

Sport.soutěže aj.

Miškovský Pavel

8.hod

přesun <<

MAT

3

(1A)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

MAT

3

 

na 8.hod

Obermajerová Anita

2.hod

supl. (Bá)

ANJ

I (Dív)

(3C)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

ANJ

I (Chl)

(3C)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Sport.soutěže aj.

Prausová Jana

9.hod

odpadá

NCJL

1

 

Sport.soutěže aj.

Řehoutová Dana

2.hod

odpadá

NEJ

III (Nej)

 

Projekt

Svojitková Oldřiška

3.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VIII (FjLu)

(2C)

 
 

5.hod

supl. (Šr)

CJL

2

(3B)

 
 

7.hod

odpadá

NEJ

1 (Nej)

 

Sport.soutěže aj.

Valentová Dana

7.hod

odpadá

ANJ

V (AjVa)

 

Sport.soutěže aj.

Veverka Jan

4.hod

supl. (Šc)

ZMP

VI (Chl)

(CIMR)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

ZMP

VI (Dív)

(CIMR)

 
 

8.hod

odpadá

ZMP

1

 

Sport.soutěže aj.

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

ANJ

Dív

(3C)

supluje

Obermajerová Anita

(Bá)

 

2.hod

ANJ

Chl

(3C)

spojí

Obermajerová Anita

(Šc)

II

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Hl)

 

3.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Čapková Zuzana

(Ps)

IV

4.hod

ICT

AjCf

(AULA)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Tá)

2

5.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Svojitková Oldřiška

(Šr)

VI

3.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Čeledová Iva

(Hl)

 

4.hod

ZMP

Chl

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Šc)

 

4.hod

ZMP

Dív

(CIMR)

spojí

Veverka Jan

(Bá)

 

5.hod

CJL

 

(ZEL)

supluje

Bendová Jarmila

(Hl)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

3

4.hod

RUJ

Ruj

(JAZ)

supluje

Bendová Jarmila

(Lu)

 

7.hod

CHE

 

(CHE)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 8.hod

 

8.hod

MAT

 

(1A)

přesun <<

Miškovský Pavel

z 9.hod

 

9.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 8.hod

VII

2.hod

FRJ

Frj

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

VIII

3.hod

FRJ

FjLu

(2C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

tercie + Ho = projekt PREVENCE - 8.00 - 9,40, učebna 2A

 

Zpracováno v systému Bakaláři