Suplování

Suplování:   Pondělí 18.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 8.3.2019 (13:48)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

V

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Tev

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

..

Ča

Ho

-

..

-

..

..

-

Brabencová Martina

-

Čp

Fj

Mu

Mu

-

-

..

..

Hlásná Danuša

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šrámková Monika

..

Cf

LT

Fj

Vv

-

..

-

..

Švancar Petr

-

Čp

Fj

Mu

Mu

-

-

..

..

Tománková Jana

-

-

Chm

Chm

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Chmelařová Zdeňka

3.hod

supl. (Tá)

EKO

VII (bEKO)+

(AULA)

 
 

4.hod

supl. (Tá)

EKO

VII (bEKO)+

(AULA)

 

Coufalová Ivona

2.hod

změna

ANJ

III (AjCf)

(ČERV)

 
 

2.hod

spojeno (Šr)

ANJ

III (AjKr)

(ČERV)

 

Cypriánová Marcela

7.hod

odpadá

BIO

V

 

Sport.soutěže aj.

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Bíl)

FYZ

VII

(FYZ)

 

Čapková Zuzana

2.hod

supl. (Bá)

MAT

IV (Dív)

(3B)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

MAT

IV (Chl)

(3B)

 

Čeledová Iva

1.hod

přesun <<

CJL

III

(2A)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

III

 

na 1.hod

Fejtová Blanka

3.hod

supl. (Bá)

ANJ

VI (Dív)

(2C)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

ANJ

VI (Chl)

(2C)

 
 

4.hod

supl. (Šr)

ANJ

2

(ČERV)

 

Hošek Daniel

3.hod

supl. (Bíl)

MAT

III

(2A)

 
 

4.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Sport.soutěže aj.

Lorencová Tučanová Jana

3.hod

supl. (Šr)

CHE

2

(CHE)

 
 

4.hod

odpadá

CHE

V

 

Sport.soutěže aj.

Musilová Šárka

3.hod

odpadá

ZSV

1

 

Sport.soutěže aj.

 

4.hod

supl. (Bá)

DEJ

II (Dív)

(2C)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

DEJ

II (Chl)

(2C)

 
 

5.hod

supl. (Bá)

OBV

I (Dív)

(3B)

 
 

5.hod

spojeno (Šc)

OBV

I (Chl)

(3B)

 
 

8.hod

odpadá

ZSV

V

 

Sport.soutěže aj.

Veverka Jan

5.hod

supl. (Šr)

ZMP

II

(CIMR)

 
 

8.hod

odpadá

BIO

1

 

Sport.soutěže aj.

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

OBV

Dív

(3B)

supluje

Musilová Šárka

(Bá)

 

5.hod

OBV

Chl

(3B)

spojí

Musilová Šárka

(Šc)

II

4.hod

DEJ

Dív

(2C)

supluje

Musilová Šárka

(Bá)

 

4.hod

DEJ

Chl

(2C)

spojí

Musilová Šárka

(Šc)

 

5.hod

ZMP

 

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Šr)

 

8.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

III

1.hod

CJL

 

(2A)

přesun <<

Čeledová Iva

z 8.hod

 

2.hod

ANJ

AjCf

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

2.hod

ANJ

AjKr

(ČERV)

spojí

Coufalová Ivona

(Šr)

 

3.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Hošek Daniel

(Bíl)

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

IV

2.hod

MAT

Dív

(3B)

supluje

Čapková Zuzana

(Bá)

 

2.hod

MAT

Chl

(3B)

spojí

Čapková Zuzana

(Šc)

 

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(Bíl)

2

3.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Lorencová Tučanová Jana

(Šr)

 

4.hod

ANJ

 

(ČERV)

supluje

Fejtová Blanka

(Šr)

VI

3.hod

ANJ

Dív

(2C)

supluje

Fejtová Blanka

(Bá)

 

3.hod

ANJ

Chl

(2C)

spojí

Fejtová Blanka

(Šc)

3

3.hod

EKO

bEKO

(AULA)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Tá)

 

4.hod

EKO

bEKO

(AULA)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Tá)

VII

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Bíl)

 

3.hod

EKO

bEKO

(AULA)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Tá)

 

4.hod

EKO

bEKO

(AULA)

supluje

Chmelařová Zdeňka

(Tá)

4

7.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

8.hod

TEV

TEVd

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

TevH

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

TEVd

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

TevH

 

odpadá

 

(Šc)

VIII

7.hod

MATz

MATz

 

odpadá

 

(Šr)

 

8.hod

TEV

TEVd

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

TevH

 

odpadá

 

(Šc)

 

9.hod

TEV

TEVd

 

odpadá

 

(Bá)

 

9.hod

TEV

TevH

 

odpadá

 

(Šc)

1. roč + kvinta - lyžařský kurz - 17. 3. - 22. 3. - organizace a doprovod = Bá + Šc + Hl + Šr
- žáci, kteří se kurzu neúčastní = výuka v kvartě, sextě a 2. roč - rozdělení = seznam v budově školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři