Suplování

Platná varianta supl

Suplování:   Čtvrtek 7.2.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 6.2.2019 (11:01)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

           

PROJ

PROJ

PROJ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kubalíková Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bendová Jarmila

-

Ht

Val

Ře

-

-

-

..

-

Hošek Daniel

           

..

-

-

Lukjanova Svetlana

-

-

-

Sv

-

-

..

-

Musilová Šárka

..

..

Kr

Bíl

-

-

..

-

-

Pergeltová Drahomíra

Ře

-

-

-

 

..

-

Veverka Jan

-

-

-

Šc

-

Ks

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bílek David

4.hod

supl. (Mu)

CHE

IV

(1B)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

III

 

Projekt

Brabencová Martina

5.hod

supl. (Pg)

CJL

4

(3A)

 

Hutňanová Zuzana

2.hod

supl. (Be)

VYV

IV

(VYV)

 

Kastner Jiří

7.hod

supl. (Vv)

ZMP

I

(CIMR)

 

Králová Hana

3.hod

supl. (Mu)

ANJ

VI

(2C)

 

Kynčlová Danuše

3.hod

spojeno (Pg)

FRJ

IV (Frj)

(3A)

 
 

4.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3B)

 

Malá Jana

9.hod

odpadá

HUV

III

 

Projekt

Miškovský Pavel

2.hod

supl. (Vv)

MAT

VI

(2C)

 

Pergeltová Drahomíra

7.hod

odpadá

CJL

4 (AjKr)

 

zrušeno

Řehoutová Dana

1.hod

supl. (Pg)

CJL

2

(2C)

 
 

4.hod

supl. (Be)

CJL

3

(1A)

 
 

7.hod

navíc

CJL

4

(3A)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VIII (FjLu)

(3B)

 

Švancar Petr

5.hod

supl. (Vv)

TEV

V

(mim)

 

Valentová Dana

3.hod

supl. (Be)

ANJ

I

(3C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

ANJ

 

(3C)

supluje

Valentová Dana

(Be)

 

7.hod

ZMP

 

(CIMR)

supluje

Kastner Jiří

(Vv)

IV

2.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Be)

 

3.hod

FRJ

Frj

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Pg)

 

4.hod

CHE

 

(1B)

supluje

Bílek David

(Mu)

1

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

 

8.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

V

5.hod

TEV

 

(mim)

supluje

Švancar Petr

(Vv)

 

8.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

RUJ

Ruj

 

odpadá

 

(Be)

2

1.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Řehoutová Dana

(Pg)

VI

2.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Miškovský Pavel

(Vv)

 

3.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Králová Hana

(Mu)

3

4.hod

CJL

 

(1A)

supluje

Řehoutová Dana

(Be)

VII

4.hod

FRJ

Frj

(3B)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

4

1.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Mu)

 

2.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Mu)

 

5.hod

CJL

 

(3A)

supluje

Brabencová Martina

(Pg)

 

7.hod

CJL

 

(3A)

navíc

Řehoutová Dana

 
 

8.hod

CJL

AjVa

 

odpadá

 

(Pg)

VIII

1.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Mu)

 

2.hod

SCD

aSCD

 

odpadá

 

(Mu)

 

5.hod

FRJ

FjLu

(3B)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

4. roč ČJL Pg - 7. vyuč hodina = spoj celá třída - vyučuje Ře

 

Zpracováno v systému Bakaláři