Suplování

Suplování:   Středa 6.2.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 4.2.2019 (15:53)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

 

PROJ

PROJ

PROJ

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kubalíková Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bendová Jarmila

..

Fj

..

..

-

-

Kr

-

-

Lukjanova Svetlana

..

Sv

Kr

Sv

-

-

..

..

-

Miškovský Pavel

 

Cf

-

-

         

Musilová Šárka

-

Val

-

-

..

-

Ře

..

..

Pergeltová Drahomíra

-

..

Sp

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

2.hod

supl. (Mš)

ANJ

I

(3C)

 

Fejtová Blanka

2.hod

supl. (Be)

ANJ

3

(1A)

 

Hlásná Danuša

3.hod

změna

SCH

VIII (bSCH)+

(BIOL)

 
 

4.hod

změna

SCH

VIII (bSCH)+

(BIOL)

 
 

7.hod

změna

CHE

VI (Frj)

(1C)

 
 

8.hod

změna

CHE

VI (Frj)

(1C)

 

Králová Hana

3.hod

změna

ANJ

VI (Nej)

(2C)

 
 

3.hod

spojeno (Lu)

ANJ

VI (Frj)

(2C)

 
 

7.hod

supl. (Be)

ANJ

3

(2C)

 

Kynčlová Danuše

2.hod

supl. (Pg)

CJL

4

(3B)

 
 

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Projekt

Prausová Jana

5.hod

přesun <<

CJL

1

(3C)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

1

 

na 5.hod

 

8.hod

změna

FRJ

III (Frj)

(1A)

 

Řehoutová Dana

3.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Projekt

 

7.hod

supl. (Mu)

CJL

VII

(3A)

 

Sprengerová Jana

4.hod

supl. (Pg)

CJL

2

(ČERV)

 

Svojitková Oldřiška

2.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VIII (FjLu)

(1C)

 
 

4.hod

spojeno (Lu)

FRJ

1 (Frj)

(2A)

 

Valentová Dana

2.hod

supl. (Mu)

ANJ

1

(ZEL)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

ANJ

 

(3C)

supluje

Coufalová Ivona

(Mš)

III

8.hod

FRJ

Frj

(1A)

změna

Prausová Jana

 

IV

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

1

2.hod

ANJ

 

(ZEL)

supluje

Valentová Dana

(Mu)

 

4.hod

FRJ

Frj

(2A)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

 

5.hod

CJL

 

(3C)

přesun <<

Prausová Jana

z 7.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

V

8.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

2

4.hod

CJL

 

(ČERV)

supluje

Sprengerová Jana

(Pg)

VI

3.hod

ANJ

Nej

(2C)

změna

Králová Hana

 
 

3.hod

ANJ

Frj

(2C)

spojí

Králová Hana

(Lu)

 

7.hod

CHE

Frj

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

8.hod

CHE

Frj

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

9.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

3

1.hod

RUJ

Ruj

 

odpadá

 

(Lu)

 

2.hod

ANJ

 

(1A)

supluje

Fejtová Blanka

(Be)

 

7.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Králová Hana

(Be)

VII

7.hod

CJL

 

(3A)

supluje

Řehoutová Dana

(Mu)

4

2.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Kynčlová Danuše

(Pg)

 

3.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

3.hod

SVS

bSVS

 

odpadá

 

(Be)

 

4.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

4.hod

SVS

bSVS

 

odpadá

 

(Be)

VIII

2.hod

FRJ

FjLu

(1C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

 

3.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

3.hod

SVS

bSVS

 

odpadá

 

(Be)

 

4.hod

SCH

bSCH

(BIOL)

změna

Hlásná Danuša

 
 

4.hod

SVS

bSVS

 

odpadá

 

(Be)

 

7.hod

KFJ

KFjL

 

odpadá

 

(Lu)

 

7.hod

NKFJ

nKFj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

KFJ

KFjL

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NKFJ

nKFj

 

odpadá

 

(Lu)

Akademie 3. věku - učebna chemie = 8,00 - 14,30
- výuka z učebny přemístěna - viz supl

Kvarta + Mš = projekt Prevence
- učebna 1B
- čas = 2. + 3. + 4. vyuč. hodina

 

Zpracováno v systému Bakaláři