Suplování

ZMĚNA SUPL od neděle 14:19

ZMĚNA č. 2 - neděle od 15:30 (Be)

ZMĚNA č 3 - od pondělí 7:15 (Pg)

ZMĚNA č 4 - od pondělí 12:00 (Lu)

Suplování:   Úterý 5.2.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 4.2.2019 (12:03)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kubalíková Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bendová Jarmila

..

-

-

-

Cf

-

Ps

..

-

Lukjanova Svetlana

-

Sv

Ře

Cf

-

Sv

-

-

Musilová Šárka

-

..

-

..

-

-

-

-

-

Pergeltová Drahomíra

-

Sp

Ps

Šc

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

4.hod

změna

ANJ

III (AjCf)

(AULA)

 
 

5.hod

supl. (Be)

ANJ

V (Ruj)

(CHE)

 
 

5.hod

spojeno (Lu)

ANJ

V (Frj)

(CHE)

 

Čapek Miloš

1.hod

přesun >>

FYZ

VII

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

FYZ

VII

(FYZ)

z 1.hod

Fejtová Blanka

5.hod

změna

ANJ

3 (AjFj)

(AULA)

 

Kynčlová Danuše

2.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (Frj)

(3A)

 
 

3.hod

supl. (Pg)

CJL

4

(1A)

 

Prausová Jana

4.hod

supl. (Pg)

CJL

2

(ČERV)

 
 

7.hod

supl. (Be)

CJL

2 (Ruj)

(JAZ)

 

Řehoutová Dana

4.hod

spojeno (Lu)

RUJ

3 (Ruj)

(1B)

 
 

7.hod

změna

NEJ

2 (Nej)

(3C)

 

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Pg)

ZSV

2

(2C)

 

Svojitková Oldřiška

3.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VIII (FjLu)

(2C)

 
 

7.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(1B)

 
 

7.hod

spojeno (Lu)

FRJ

1 (Frj)

(1B)

 

Švancar Petr

5.hod

supl. (Pg)

TEV

IV (Frj)

(ČERV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

III

4.hod

ANJ

AjCf

(AULA)

změna

Coufalová Ivona

 

IV

5.hod

TEV

Frj

(ČERV)

supluje

Švancar Petr

(Pg)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

1

7.hod

NEJ

Nej

(1B)

změna

Svojitková Oldřiška

 
 

7.hod

FRJ

Frj

(1B)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

V

5.hod

ANJ

Ruj

(CHE)

supluje

Coufalová Ivona

(Be)

 

5.hod

ANJ

Frj

(CHE)

spojí

Coufalová Ivona

(Lu)

2

2.hod

ZSV

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Pg)

 

4.hod

CJL

 

(ČERV)

supluje

Prausová Jana

(Pg)

 

7.hod

NEJ

Nej

(3C)

změna

Řehoutová Dana

 
 

7.hod

CJL

Ruj

(JAZ)

supluje

Prausová Jana

(Be)

3

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

 

2.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

 

4.hod

RUJ

Ruj

(1B)

spojí

Řehoutová Dana

(Lu)

 

5.hod

ANJ

AjFj

(AULA)

změna

Fejtová Blanka

 

VII

1.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

FRJ

Frj

(3A)

spojí

Kynčlová Danuše

(Lu)

 

4.hod

FYZ

 

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z 1.hod

4

3.hod

CJL

 

(1A)

supluje

Kynčlová Danuše

(Pg)

VIII

3.hod

FRJ

FjLu

(2C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

2. roč - 2. vyuč. hodina ZSV Sp + Cy - info volitelné semináře aj.

ČJL skupiny Pg = zadaná práce - info Pg + Ře

náhradní dozory - chodby:
přízemí 10,45 - 10,55 + 11,40 - 11,50 = Hl
2. patro 10,45 - 10,55 + 11,40 - 11,50 = Če

 

Zpracováno v systému Bakaláři